Λήξη αναμέτρησης, πρωταθλητής Νέων στη Β' Εθνική ο ΟΦΗ!

19:09

Προσωρινή διακοπή στο ματς, κάτω ο Περδίκης με κράμπα.

19:04

90'+1: Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Περδίκης από μέσα αριστερά κάνει διαγώνιο πλασέ και ο Μάντζαρης πραγματοποιεί πολύ καλή επέμβαση.

19:04

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

90': Μακρόπουλος αντί Λιάτση για τον Άρη.

19:04

89': Κίτρινη για καθυστέρηση στον Κομνινό.

19:03

89': Αντί του Κομνινού ο Λαμπριανίδης για τον ΟΦΗ.

18:57

84': Σωτηριάδης αντί Πότσι για τον Άρη.

18:52

79': Σταυρακάκης αντί Σουρνάκη για τον ΟΦΗ.

18:50

77': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Καραΐσκος εκτελεί φάουλ απευθείας από πλάγια, ο Παπαδάκης αποκρούει και από κοντά ο Καλλίδης αστοχεί.

18:47

74': Κοντοπούλης αντί Μπουλγκουρίδη για τον Άρη.

18:45

Τάιμ άουτ για να δροσιστούν οι παίκτες των δύο ομάδων.

18:42

Εκτελείται φάουλ από μακριά, ο Περδίκης παίρνει την κεφαλιά και κρεμά τον Μάντζαρη για το 2-1.

18:42

69': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

18:41

68': Στη θέση του Πατσιαβά ο Ανδρεάκος για τον Άρη.

18:40

67': Ο Μπουλγκουρίδης αδειάζει δύο αντιπάλους, κάνει και σουτ από μακριά και αστοχεί.

18:36

Ο Λιάτσης κάνει ωραία ενέργεια, δίνει στον Κλιγγόπουλο και ο τελευταίος με σουτ εντός περιοχής ισοφαρίζει σε 1-1.

18:36

63': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:35

62': Κίτρινη στον Κοντογιάννη.

18:34

61': Εκτελείται το κόρνερ, ο Ρεμούνδος παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.

18:34

61': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Σαρνάκης τσιμπά την μπάλα από τον Μάντζαρη από λάθος γύρισμα του Γιάντσιου, αλλά στη συνέχεια γλιστρά προ κενής εστίας και απομακρύνει την μπάλα ο Λιάτσης.

18:32

59': Ο Κλιγγόπουλος από αριστερά κάνει ωραία προσπάθεια και στη συνέχεια το γύρισμά του σταματά στον Λαγουδάκη. Έντονες διαμαρτυρίες από τους Θεσσαλονικείς για χέρι.

18:30

57': Κοκορομαχία ανάμεσα σε Παπαδάκη και Καλούδη.

18:26

53': Οπλίζει ο Μπουλγκουρίδης από καλή θέση, αλλά τελευταία στιγμή η μπάλα απομακρύνεται πριν σουτάρει.

18:22

49': Κόρνερ για τον Άρη, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:19

46': Στη θέση του Πολυχρόνου ο Καλλίδης για τον Άρη.

18:19

18:16

18:04

18:03

45'+3: Κίτρινη στον Λαμπριανίδη.

18:02

45'+2: Κίτρινη στον Σουρνάκη.

18:01

45'+1: Καλό σουτ από τον Μπουλγκουρίδη, άουτ η μπάλα.

17:59

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:56

42': Κίτρινη στον Γιάντσιο.

17:54

Εκτελείται πλάγιο, η μπάλα φτάνει στον Ρεμούνδο, εκείνος κάνει διαγώνιο σουτ και ανοίγει το σκορ.

17:54

40': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

17:50

36': Φαλτσαριστό σουτ εκτός περιοχής από τον Κλιγγόπουλο, λίγο έξω η μπάλα.

17:48

34': Χτύπησε ο Ιγνατιάδης

17:47

33': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Στο πρώτο δοκάρι η εκτέλεση του Κουράκη, απομακρύνεται η μπάλα.

17:45

31': Ο Περδίκης κάνει δυνατό σουτ από μέσα αριστερά και ο Μάντζαρης αποκρούει.

17:43

29': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Καλούδης με γυρισμένη την πλάτη κάνει έξυπνο τακουνάκι, αλλά ο Παπαδάκης αποκρούει.

17:42

Παιχνίδι κέντρου έως τώρα.

17:38

24': Μικρή διακοπή λόγω τραυματισμού του Πολυχρόνου και άπαντες πάνε στους δύο πάγκους για να δροσιστούν.

17:34

20': Ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Λαμπριονίδης κάνει λόμπα εκτός περιοχής και η μπάλα φεύγει εκτός.

17:29

15': Χλιαρό σουτ από τον Πατσιαβά, εύκολα ο Παπαδάκης.

17:27

13': Κόρνερ για τον Άρη. Εκτελείται πλασαριστά και η φάση περνά.

17:26

Τώρα αρχίζει να παίρνει μέτρα στο γήπεδο ο ΟΦΗ.

17:22

8': Φάουλ σε καλή θέση για τον Άρη, αλλά ο Πατσιάβας σημαδεύει το τείχος.

17:18

4': Ο Καλούδης μπαίνει στην περιοχή από μέσα δεξιά, κάνει το γύρισμα, αλλά στη συνέχεια ο Μπουλγκουρίδης δεν κοντρολάρει από πλεονεκτική θέση και χάνεται η ευκαιρία.

17:15

17:13

Τις τελευταίες οδηγίες δέχονται οι παίκτες των δύο ομάδων.

17:09

Τώρα βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες. Μπαλόνια κρατούν τα παιδιά, τα οποία συνοδεύονται από τους ποδοσφαιριστές.

17:05

Λιγοστός ο κόσμος στο γήπεδο, δεν ξεπερνά τα 200 άτομα.

17:01

Καλησπέρα σας από τον Άγιο Δημήτριο, ο τελικός Νέων Β' Εθνικής ξεκινά σε περίπου 15 λεπτά.

ΟΦΗ Κ19
Παπαδάκης, Κοκολογιάννης, Λαγουδάκης, Νηστικάκης, Ξενοκτιστάκης, Κοντογιάννης, Κουράκης, Σουρνάκης, Ρεμούνδος, Περδίκης, Κομνινός.
ΑΡΗΣ Κ19
Μάντζαρης, Πολυχρόνου, Καραΐσκος, Λιάτσης, Γιάντσιος, Πότσι, Μπουλγκουρίδης, Κλιγγόπουλος, Καλούδης, Πατσιάβας, Ιγνατιάδης.
Διαιτητής της αναμέτρησης ήταν ο Ντουμιτρέσκου (Πειραιά) και βοηθοί του οι Γιαννίκος, Τζιλίρης (Πειραιά)