0
-
1
16:50

Μεγάλη νίκη για τη Βέροια στο Ηράκλειο, η οποία επικράτησε 1-0 του ΟΦΗ αξιοποιώντας το αριθμητικό πλεονέκτημα που απέκτησε στο τελευταίο τέταρτο.

16:50

90'+5': Λήξη της αναμέτρησης.

16:48

90'+4': Ο Βεργώνης αντί του τραυματία Γεωργιάδη, στην τελευταία αλλαγή της Βέροιας.

16:45

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:41

85': Εκτός αγώνα ο Ζεζίνιο. Περνά στη θέση του ο Μάνος.

16:39

85': Κίτρινη κάρτα στον Μπανούση και Ζεζίνιο.

16:39

Ο Μπεν, μετά από πάσα του Αποστολόπουλου, με πλασέ νικά τον Φερνάντεζ και δίνει προβάδισμα στη Βέροια.

16:39

84': ΓΚΟΛ για τη ΒΕΡΟΙΑ!

16:35

Με εννέα συνεχίζει το παιχνίδι ο ΟΦΗ!

16:35

81': Ο Ζόρο γκρεμίζει τον Μπαργκάν που βρίσκεται σε προφανή θέση για γκολ -καθώς είναι έτοιμος να βγει απέναντι στον Φερνάντεζ- και αποβάλλεται με απευθείας κόκκινη κάρτα.

16:32

78': Ο Μονιάκης περνά στη θέση του Βερόν. Κλείνουν οι αλλαγές του ΟΦΗ.

16:29

75': Δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβολή για τον Μπούρμπο. Είχε δεχθεί την πρώτη πριν από μόλις δύο λεπτά.

16:27

73': Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο.

16:17

63': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Βέροια. Κόρνερ Ζεζίνιο, ο Μπαργκάν πιάνει επικίνδυνη κεφαλιά από το ύψος της μικρής περιοχής αλλά ο Μπεν αστοχεί από το μισό μέτρο!

16:16

62': Ο Παυλίδης αποτελεί την πρώτη αλλαγή της Βέροιας. Αντικαθιστά τον Σιόντη.

16:13

Ίδια με αυτή του πρώτου μέρους, η εικόνα του αγώνα και στον δεύτερο. Ο ΟΦΗ επιχειρεί να απειλήσει αλλά η Βέροια αμύνεται σωστά.

16:08

54': Στο ματς και ο Μπανούσης. Στη θέση του Ζε.

16:08

54': Λαμπρόπουλος αντί Όγιος στην πρώτη αλλαγή του ΟΦΗ.

16:06

52': Ο Μπεν βρίσκεται σε καλή θέση αλλά δεν σουτάρει με δύναμη και ο Φερνάντεζ μπλοκάρει.

16:01

46': Γυριστό σουτ από τον Περογαμβράκη, μπλοκάρει ο Καντιμοίρης.

16:01

46': Έναρξη στο δεύτερο μέρος.

15:45

Κακό ποιοτικά παιχνίδι στο Ηράκλειο. Ο ΟΦΗ έχει την πρωτοβουλία αλλά δεν απειλεί τη Βέροια, η οποία έχει ρίξει το βάρος στην αμυντική της γραμμή.

15:44

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

15:37

38': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργιάδη.

15:35

Έχει πέσει ο ρυθμός στο Ηράκλειο. Η ΟΦΗ διατηρεί την υπεροχή αλλά δεν μπορεί να προκαλέσει ρήγματα στη διπλή ζώνη άμυνας της Βέροιας.

15:28

Πολλά λάθη στα τελευταία λεπτά, δεν έχουν δημιουργηθεί φάσεις.

15:20

Δεν έχει αλλάξει η εικόνα της συνάντησης. Ο ΟΦΗ διατηρεί την πρωτοβουλία όμως δεν απειλεί τη Βέροια.

15:12

12': Εκτέλεση φάουλ από τον Όγιος, μπλοκάρει εύκολα ο Καντιμοίρης.

15:11

11': Σουτ του Περογαβράκη, ο Καντιμοίρης διώχνει σε κόρνερ.

15:10

Με ανούσια υπεροχή του ΟΦΗ κυλά το παιχνίδι στο Ηράκλειο...

15:04

Πιο ζωηρός ο ΟΦΗ στα πρώτα πέντε λεπτά, επιχειρεί να επιβάλει τον ρυθμό του και να πιέσει τη Βέροια.

14:59

1': Έναρξη της αναμέτρησης.