Ευχαριστούμε πολύ που μείνατε κοντά μας! Καλό βράδυ σε όλους!

20:51

Ο ΠΑΟΚ επικρατεί με 3-1 κόντρα στον Πλατανιά.

20:51

90+3': Τέλος του αγώνα!

20:48

90+1': Κίτρινη κάρτα στον Βαρέλα

20:48

+3' καθυστερήσεων

20:47

90': Γύρισμα του Αποστολόπουλου πάνω στον Γλύκο.

20:46

88': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Πρίγιοβιτς να πλασάρει και τον Κοκκαλά να μαζεύει τη μπάλα.

20:38

81': Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Παπανικολάου κάνει ντεμπούτο στη Σούπερ Λίγκα αντικαθιστώντας τον Γιορέντε.

20:35

78': ΓΚΟΛ! Ο Μενδρινός πλασάρει και μειώνει το σκορ έπειτα από έξυπνο γύρισμα του Μουνάφο!

20:32

75': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Αποστολόπουλος σώζει πάνω στη γραμμή σε κεφαλιά του Βαρέλα.

20:31

75': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από αριστερά με τον Ουάρντα.

20:30

73': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ! Ο Σάκχοφ γυρίζει από αριστερά στον Κάμπος και εκείνος πασάρει στον Κάτσε που σουτάρει πάνω στον Κοκκαλά.

20:29

72': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Στάθη περνά ο Αποστολόπουλος.

20:29

71': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Σάκχοφ περνά ο Κάτσε.

20:28

71': Κίτιρνη κάρτα στον Σάκχοφ.

20:23

66': Σε θέση οφσάιντ -σωστά- υποδεικνύεται ο Σίγκνεβιτς.

20:23

66': Νέο κόρνερ για τον Πλατανιά με τον Μενδρινό από αριστερά διώχνει ο Κάμπος και ο Μαλεζάς απομακρύνει στη νέα εκτέλεση του Μενδρινού.

20:22

65': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Πρίγιοβιτς αντικαθιστά τον Αθανασιάδη.

20:22

65': Κόρνερ για τον Πλατανιά από δεξιά με τον Γιορέντε.

20:20

63': ΓΚΟΛ! Υπέροχη ανάπτυξη από τον Ουάρντα που καλύπτεται, αποφέυγει τον Γιορέντε και μοιράζει στον Σάκοφ που πλασάρει άψογα για το 3-0!

20:14

57': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Μπίσεσβαρ περνά ο Μαλεζάς.

20:13

57': Εκτέλεση κόρνερ για τον Πλατανιά και έπειτα από γύρισμα του Μενδρινού από αριστερά ακολουθεί βολέ του Καρυπίδη πάνω στην κίνηση, άουτ.

20:13

56': Δύο σερί κόρνερ για τον Πλατανιά περνούν ανεκμετάλλευτα.

20:12

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανιά με τον Γλύκο να παραχωρεί κόρνερ σε υπέροχο γυριστό σουτ του Γιακουμάκη!

20:09

52': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από δεξιά με τον Μπίσεσβαρ περνά ανεκμετάλλευτο.

20:08

51': Ο Μάτος σουτάρει άουτ.

20:08

51': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από αριστερά μρ τον Μπίσεβαρ.

20:04

46': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από δεξιά με τον Μπίσεσβαρ για να διώξουν οι γηπεδούχοι.

20:03

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο