0
21:29

Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:28

Προβληματικός και αρκετά κουρασμένος παρουσιάστηκε ο Ολυμπιακός, ο οποίος δεν κατάφερε να απειλήσει σε κανένα σημείο του αγώνα επί της ουσίας. Μόνο με τα στημένα προσπάθησε να σκοράρει.

21:28

Οι "πράσινοι" ήταν καλύτεροι, δεν τελείωσαν τις φάσεις που είχαν για να καθαρίσουν το ματς, αλλά πήραν έτσι και έτσι αγχωτικό τρίποντο.

21:27

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Παναθηναϊκό με 1-0.

21:27

90'+4: Κίτρινη στον Λουντ που έκανε αχρείαστο φάουλ.

21:26

90'+3: Κερδίζει φάουλ και χρόνο ο Λέτο από μαρκάρισμα του Ντα Κόστα.

21:23

21:21

89': Κίτρινη στον Μολέδο.

21:20

"Γαλλικά" ανάμεσα σε Λέτο και Ντα Κόστα.

21:18

86': Μπουμάλ αντί Εμποκού για τον Παναθηναϊκό.

21:17

85': Κίτρινη στον Κλωναρίδη.

21:17

Αλλαγή ζητά ο Εμποκού, δεν μπορεί να συνεχίσει. Έχει πρόβλημα και ο Μπεργκ.

21:17

84': Απευθείας φάουλ του Εμποκού από μακριά, ψηλά η μπάλα. Κακή η επιλογή του.

21:16

84': Κίτρινη στον Ανδρούτσο.

21:15

83': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ, ο Ζέκα δεν απομακρύνει, αλλά δεν μπαίνει στη φάση παίκτης του Ολυμπιακού.

21:14

81': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Εμποκού εκτελεί φάουλ, ο Λέτο παίρνει αμαρκάριστος την κεφαλιά και αστοχεί.

21:14

81': Καρντόσο αντί Ελιουνούσι για τον Ολυμπιακό.

21:13

Στο έδαφος ο Μπεργκ, τον πάτησε ο Μποτία. Έχει ενοχλήσεις ο Σουηδός από την προηγούμενη φάση, όταν έκανε το σουτ.

21:11

79': Σουτ του Μπεργκ από μέσα αριστερά, ψηλά η μπάλα.

21:10

Αποθεώνεται κατά την είσοδό του ο Λέτο.

21:09

77': Διπλή αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Λέτο και Λουντ μπαίνουν, Κλωναρίδης και Βιγιαφάνιες βγαίνουν.

21:07

74': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Κουλιμπαλί κάνει επικίνδυνη σέντρα στο πρώτο δοκάρι, ο Εμποκού πλασάρει και ο Καπίνο αποκρούει.

21:05

Ενοχλήσεις στη γάμπα νιώθει ο Κλωναρίδης.

21:02

69': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό! Ο Εμποκού φεύγει στην πλάτη της άμυνας, αλλά δεν τελειώνει τη φάση μόνος του. Προτίμησε να δώσει στον Μπεργκ, αλλά το γύρισμά του ήταν κακό. Γλίστρησε την ώρα της πάσας.

21:01

68': Σε θέση οφσάιντ υποδεικνύεται ο Κλωναρίδης, ο οποίος καλύπτεται εμφανώς.

20:59

66': Σε θέση οφσάιντ ο Μποτία, ο οποίος αστοχεί με κεφαλιά. Οριακά πιο μπροστά ο Ισπανός, σωστή η υπόδειξη.

20:58

66': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες.

20:57

65': Νέο κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Το εκτελεί ο Φορτούνης και περνά ανεκμετάλλευτο.

20:57

64': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, ο οποίος κερδίζει ένα ακόμη. Απομακρύνει ο Μολέδο.

20:55

63': Στη θέση του Ντομίνγκεζ ο Φορτούνης για τον Ολυμπιακό.

20:54

61': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Το εκτελεί ο Εμποκού με πάσα, βγάζει στη συνέχεια τη σέντρα και δεν βρίσκει συμπαίκτη του.

20:50

57': Ο Ζέκα βγάζει την μπαλιά, ο Μπεργκ πλασάρει στην κίνηση και αστοχεί. Γλίστρησε ο Καπίνο, αλλά δεν χρειάστηκε να αντιδράσει.

20:49

57': Στη θέση του Μάρτινς ο Ανδρούτσος για τον Ολυμπιακό.

20:49

Δυνατό φάουλ του Ελιουνούσι, που γλιτώνει την κάρτα. "Ήρεμα" λέει ο Κομίνης, ο οποίος γενικά προσπαθεί να μη βγάζει κάρτες.

20:48

56': Εντυπωσιακή ντρίμπλα του Εμποκού, ωραία και η μπαλιά του αλλά εξαιρετικό το κόψιμο του Μποτία.

20:45

53': Κάθετη του Ελιουνούσι για τον Ντομίνγκεζ, αλλά βγαίνει έγκαιρα ο Βλαχοδήμος.

20:41

49': Κάθετη του Βιγιαφάνιες, βγαίνει και προλαβαίνει τον Μπεργκ ο Καπίνο.

20:39

47': Σε θέση οφσάιντ ο Χουλτ, σωστή η υπόδειξη του βοηθού.

20:38

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο