Η ΑΕΚ παίρνει τη νίκη μετά από ένα επεισοδιακό παιχνίδι

Στην σέντρα παίκτες του Αιγάλεω! Ξεκινά πάλι το ματς στο απόλυτο σκοτάδι!

Οπαδοί του Αιγάλεω έχουν ανάψει μια φωτιά στην εξέδρα και πετάνε φλεγόμενα αντικείμενα στην εστία του Καραγκιολίδη!

Δεν έχει ξεκινήσει ακόμα το παιχνίδι

17:36

Κάρτα βλέπει τώρα ο Μπρέσεβιτς για τον τρόπο που πανηγύρισε

17:34

Γίνεται μια προσπάθεια να καθαριστεί ο αγωνιστικός χώρος και να συνεχιστεί έστω και για λίγα λεπτά το ματς

17:34

Επιστρέφει ο διαιτητής και οι επόπτες

17:33

Αποχωρούν από το γήπεδο και οι αστυνομικές δυνάμεις

17:30

Το ματς δεν μπορεί με τέτοιες συνθήκες να συνεχιστεί: Σκοτάδι στο γήπεδο και ο αγωνιστικός χώρος... εμπόλεμη ζώνη από τα αντικείμενα που έπεσαν προηγουμένως

17:30

Οπαδοί της ΑΕΚ στο απόλυτο... σκότος έχουν ανάψει τους αναπτήρες...

17:26

Δέλλας και Δημητριάδης συνομιλούν με παίκτες του Αιγάλεω, σε μια προσπάθεια προφανώς να ηρεμήσει η κατάσταση και να ολοκληρωθεί το παιχνίδι

17:24

Δύσκολα θα ολοκληρωθεί το ματς

17:23

Υπάρχει διακοπή στο παιχνίδι, απίστευτα πράγματα!

17:23

Ο διαιτητής με τους επόπτες τρέχουν στα αποδυτήρια

17:23

Οπαδοί του Αιγάλεω ξανά μέσα στο γήπεδο!

17:22

Μέσα σ' όλα έχει αρχίσει να πέφτει το σκοτάδι, δεν έχουν ανάψει οι προβολείς

17:21

Ο Παπουτσής είναι πάνω στον διαιτητή διαμαρτύρεται

17:21

Προφανώς πρόκειται για μια αντίδραση για την απόφαση του διαιτητή να δώσει πέναλτι στην φάση του Κορδέρο... Κανένας δεν γνωρίζει σίγουρα!

17:19

Ο Παπουτσής θέλει να πάρει την ομάδα του και να φύγει για τα αποδυτήρια

17:17

Έχει διακοπεί ξανά το ματς

17:17

Οι άνθρωποι του Αιγάλεω πάνω στον διαιτητή, έχουν έντονα παράπονα, προφανώς με την φάση του πέναλτι που δόθηκε στην ΑΕΚ

17:16

Μέσα και τα ΜΑΤ!

17:16

Οπαδοί του Αιγάλεω μπαίνουν στο γήπεδο!

17:15

88': Με γυριστό του Μπρέσεβιτς το 1-2 η ΑΕΚ

17:15

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

17:14

87' Αλλαγή για το Αιγάλεω. Ο Κομιζάς στην θέση του Παυλίδη

17:09

82': Κεφαλιά του Μπρέσεβιτς, λίγο άουτ η μπάλα

17:09

81': Αλλαγή για το Αιγάλεω, εκτός ο Μιχαήλ, μέσα ο Τζανετάκος

17:07

80' Σέντρα του Γεωργέα, δεν προλαβαίνει ο Μπρέσεβιτς να σκοράρει!

17:06

79': Σουτ του Πλατέλλα από καλό θέση, δεν μπορεί να νικήσει τον αντίπαλο γκολκίπερ

17:04

75': Ευκαιρία χαμένη για την ΑΕΚ με κεφαλιά του Ντακόλ, απο σέντρα του Ανάκογλου!

17:01

Παίζεται και λίγο ποδόσφαιρο στο Αιγάλεω μεταξύ όλων των άλλων...

16:59

Έχασε το τετ α τετ απέκρουσε ο αντίπαλος πορτιέρο!

16:59

70': Μεγάλη ευκαιρία για τον Μπρέσεβιτς

16:58

Το ματς ξεκίνησε και πάλι...

16:58

Παραμένει άγνωστος ο λόγος που οι παίκτες του Αιγάλεω τα έχουν βάλει με τον Κορδέρο

16:54

Αναπληρωματικός παίκτης του Αιγάλεω φαίνεται να έχει χτυπήσει εκτός φάσης τον Ισπανό

16:54

Μεγάλη ένταση ανάμεσα στους ποδοσφαιριστές του Αιγάλεω και τον Κορδέρο!

16:53

65' Σουτ του Μιχαήλ, η μπάλα ψηλά άουτ. Ευκαιρία για το Αιγάλεω...

16:50

63': Κίτρινη κάρτα στον Ανάκογλου

16:46

61': Κίτρινη στον Ντακόλ

16:45

61': Στη θέση του Αργυρίου περνά λοιπόν ο Γροντής για την ΑΕΚ

16:44

Τον Γροντή θα ρίξει στο ματς ο Δέλλας

16:43

60': Μεγάλη χαμένη ευκαιρία με τον Κορδέρο! Ο Ισπανός μέσος από το ύψος του πέναλτι έστειλε την μπάλα άουτ

16:42

Ευκαιρία για το Αιγάλεω

16:42

54': Εκτέλεση φάουλ του Παπουτσή, άουτ η μπάλα

16:40

52': Ο Πλατέλλας ευστοχεί στο πέναλτι και ισοφαρίζει

16:40

ΓΚΟΛ η ΑΕΚ

16:39

Πολλά παράπονα από την μεριά του Αιγάλεω για την απόφαση του διαιτητή να δώσει πέναλτι

16:39

Διαιτητής και επόπτες στο κέντρο του γηπέδου, περιμένουν να ηρεμήσει η κατάσταση

16:38

Έφυγε ο επόπτης απο την θέση του, που φαίνεται να έχει δεχτεί αντικείμενο από την εξέδρα

16:35

48': Ο Κορδέρο ανατράπηκε στην περιοχή και ο διαιτητής δείχνει την άσπρη βούλα

16:35

Πέναλτι κερδίζει η ΑΕΚ

16:33

46': Στη θέση του Πόποβιτς έχει περάσει ο Ντακόλ και πλέον η ΑΕΚ έχει γυρίσει σε 4-4-2 με τον Βραζιλιάνο στην επίθεση στο πλάι του Μπρέσεβιτς

16:32

46': Επιτέλους, έγινε η σέντρα

16:32

Δεν έχει ξεκινήσει το δεύτερο μέρος ακόμα, ο γκολκίπερ της ΑΕΚ συνεχίζει να δέχεται αντικείμενα

16:31

Ο Καραγκιολίδης καθαρίζει στην εστία του αντικείμενα που του πετούν οπαδοί του Αιγάλεω

16:30

Ετοιμάζεται ο Ντακόλ να μπει, στην θέση του Πόποβιτς για την ΑΕΚ

16:29

Μπαίνουν οι δύο ομάδες στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη του δευτέρου μέρους

16:15

1-0 μπροστά στο σκορ οι γηπεδούχοι με το γκολ του Δουκάκη. Μέτρια εμφάνιση για την ΑΕΚ που έχει να αντιμετωπίσει εκτός όλων των άλλων και το σκληρό παιχνίδι των παικτών του Αιγάλεω

16:15

Ημίχρονο στο Αιγάλεω

16:14

Βρισκόμαστε στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους

16:12

44': Αλλαγή για το Αιγάλεω. Στη θέση του Μαυρομμάτη ο Σταύρου

16:08

41': Νέα κίτρινη για το Αιγάλεω για τον Μιχαήλ

16:06

Ευκαιρία για την ΑΕΚ

16:05

38': Καλό σουτ του Πεταυράκη, άουτ η μπάλα

16:04

37': Ο Δουκάκης έφυγε μόνος του απέναντι από τον Καραγκιολίδη, πλάσαρε άσχημα και αδύναμα, αλλά μετά από ασυνεννοησία των Αργυρίου - Γεωργέα η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα, αφού πρώρα κόντραρε και στον αρχηγό της ΑΕΚ

16:03

ΓΚΟΛ το Αιγάλεω

15:58

27': Κίτρινη κάρτα στον Ταμπάκη. Συνεχίζονται τα σκληρά φάουλ...

15:57

- Μισάωρο στο Αιγάλεω με ελάχιστες καλές φάσεις, σε ένα ματς χωρίς ρυθμό

15:53

Για σκληρό μαρκάρισμα κι αυτή

15:53

23': Νέα κάρτα για τους γηπεδούχους, αυτή την φορά την αντικρίζει ο Κουμπούλης

15:48

Η ΑΕΚ ελέγχει απόλυτα τον ρυθμό κι έχει κλείσει στα καρέ του το Αιγάλεω

15:47

20': Kάρτα στον Δουκάκη

15:46

H AEK συνεχίζει να πιέζει το Αιγάλεω, συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο

15:40

Τραγικός ο αγωνιστικός χώρος στο «Στ. Μαυροθαλασσίτης»

15:40

13': Ο Μπρέσεβιτς δοκιμάζει τα πόδια του από μακρινή απόσταση αλλά δεν βρίσκει στόχο

15:38

11': Να η πρώτη καλή στιγμή με σουτ του Μπρέσεβιτς, άουτ η μπάλα

15:38

- Η ΑΕΚ έχει την μπάλα στην κατοχή της αλλά δεν απειλεί, φτάσαμε στο 10'...

15:33

- Συμπληρώσαμε το πρώτο πεντάλεπτο χωρίς κάτι ιδιαίτερο με πολλές δυνατές μονομαχίες στον χώρο της μεσαίας γραμμής

15:27

1' Ξεκίνησε το παιχνίδι στο Αιγάλεω με περίπου μισή ώρα καθυστέρηση

15:25

Με περίπου μισή ώρα καθυστέρηση η σέντρα η οποία ήταν προγραμματισμένη για τις 15.00

15:25

Μπαίνουν και οι διαιτητές στον αγωνιστικό χώρο, το παιχνίδι θα ξεκινήσει κανονικά σε λίγα λεπτά

15:18

Ένας οπαδος της ΑΕΚ έχει τραυματιστεί στον ώμο (ευτυχώς όχι σοβαρά), μετά απο τα επεισόδια που υπήρξαν νωρίτερα με οπαδούς του Αιγάλεω

15:15

Οι δύο ομάδες κάνουν προθέρμανση

15:14

Οπαδοί του Αιγάλεω πετούν καπνογόνα στο γήπεδο, ας ελπίσουμε η κατάσταση να μην ξεφύγει πάλι