19:54

19:53

Συνεχίζουν... ευρωπαϊκά οι Πειραιώτες, οι οποίοι είχαν αρκετούς παίκτες σε καλή μέρα. Ανσαριφάρντ, Φορτούνης και Λεάλι ήταν καθοριστικοί.

19:52

Λήξη αναμέτρησης, νίκη για τον Ολυμπιακό με 3-0 και πρόκριση στους "16" του Γιουρόπα Λιγκ. Εξαιρετικοί οι Πειραιώτες στο δεύτερο ημίχρονο.

19:50

90'+2: Κίτρινη στον Μπιφουμά.

19:48

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:44

Ο Σεμπά κάνει καλό σουτ εκτός περιοχής, ο Καρτσεμάρσκας αποκρούει προσωρινά και με κεφαλιά ο Ανσαριφάρντ διαμορφώνει το 0-3.

19:44

86': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:43

86': Ρομαό αντί Φορτούνη για τον Ολυμπιακό.

19:43

85': Ευκαιρία για την Οσμάνλισπορ! Ο Γουεμπό μόνος του με τον Λεάλι πλασάρει πάνω στον Ιταλό.

19:41

84': Κόρνερ για την Οσμάνλισπορ, η οποία από τον Ανσαριφάρντ κερδίζει ένα ακόμη. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

19:38

81': Μανθάτης αντί Ελιουνούσι για τον Ολυμπιακό.

19:36

79': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φορτούνης βγάζει ωραία σέντρα και από κοντά ο Ανσαριφάρντ δεν μπορεί να νικήσει τον Καρτσεμάρσκας.

19:36

79': Σουτ εκτός περιοχής από τον Μπαγίρ, αποκρούει ο Λεάλι.

19:32

75': Ντελάρζ αντί Ρεγκατέν για την Οσμάνλισπορ.

19:32

75': Σουτ εκτός περιοχής από τον Ελιουνούσι, αποκρούει ο Καρτσεμάρσκας.

19:32

74': Γκιουβέν αντί Τσαγκιράν για την Οσμάνλισπορ.

19:28

Ο Φορτούνης δίνει στον Ανδρούτσο, εκείνος αδειάζει έναν αντίπαλο,μοιράζει για τον Ελιουνούσι και ο Νορβηγός με κεφαλιά κάνει το 0-2.

19:28

70': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:25

67': Αλλαγή για την Οσμάνλισπορ, Μπαγίρ αντί Πίντο.

19:24

67': Κίτρινη στον Μάχερ για δυνατό μαρκάρισμα στον Φορτούνη.

19:24

66': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Εξαιρετική κάθετη του Φορτούνη στον Σεμπά και εκείνος από μέσα αριστερά αστοχεί. Είχε και την πάσα στο δεύτερο δοκάρι στον Ελιουνούσι.

19:22

65': Στη θέση του Μάρτινς ο Ανδρούτσος για τον Ολυμπιακό. Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Πορτογάλος τελικά.

19:21

64': Ευκαιρία για την Οσμάνλισπορ! Ο Εν' Ντιάιγ φεύγει στην πλάτη της άμυνας από κάθετη του Γουεμπό, αλλά αστοχεί με πλασέ.

19:17

Πρόβλημα με τον Μάρτινς, ετοιμάζεται ο Ρέτσος. Ωστόσο, ο Πορτογάλος είπε πως μπορεί να συνεχίσει.

19:15

Στο έδαφος ο Ελιουνούσι, προσωρινή διακοπή.

19:11

54': Ευκαιρία για την Οσμάνλισπορ! Ο Ρεγκατέν πιάνει ωραίο σουτ από μέσα αριστερά και ο Λεάλι πραγματοποιεί εξαιρετική επέμβαση.

19:10

52': Κάκιστο σουτ εκτός περιοχής από τον Μούσα.

19:09

52': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Ελιουνούσι κάνει καλό σουτ εκτός περιοχής και ο Καρτσεμάρσκας αποκρούει. Είχε επιλογές ο Νορβηγός, μπορούσε να δώσει την μπάλα.

19:08

Στο έδαφος ο Ρέτσος, προσωρινή διακοπή.

19:05

Ο Σεμπά εκτελεί κόρνερ, ο Μποτία στο πρώτο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά και ο Ανσαριφάρντ από τη μικρή περιοχή σκοράρει.

19:04

47': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

19:03

19:02

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

19:01

Ένα γκολ ψάχνει ο Ολυμπιακός για να προκριθεί. Υπενθυμίζεται πως με 0-0 πάει στην παράταση το ματς.

18:47

18:46

18:43

43': Μακρινό σουτ του Ανσαριφάρντ, άουτ η μπάλα.

18:42

42': Ευκαιρία για τον Ολυμπιακό! Ο Φιγκέιρας από δεξιά κάνει επικίνδυνο γύρισμα, αλλά πάνω στη γραμμή διώχνει ο Τσιουριουκσού.

18:40

40': Ευκαιρία για την Οσμάνλισπορ! Ο Ρεγκατέν κάνει το γύρισμα, το σουτ του Εν' Ντιάιγ κοντράρει και ο Γουεμπό από μέσα δεξιά αστοχεί αμαρκάριστος.

18:36

36': Ο Φορτούνης εκτελεί κόρνερ, ο Μποτία παίρνει την κεφαλιά και αστοχεί.