1
19:09

Ο Ατρόμητος πήρε σημαντικό διπλό στο Παγκρήτιο με 1-0

19:09

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

19:07

90'+3: Κεφαλιά του Κούτρη, ο Ταυλαρίδης έδιωξε πάνω στη γραμμή με τον ώμο, καμία περίπτωση πέναλτι και σε αυτή τη φάση

19:04

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μεχία για θέατρο, ζήτησαν πέναλτι στον Εργοτέλη, αλλά το ριπλέι δεν τους δικαιώνει, σωστή η απόφαση του Κύζα

19:04

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:03

89': Κίτρινη κάρτα για τον Ρομάνο

19:03

89': Φυτανίδης αντί Ούμπιντες, τέλος οι αλλαγές για τον Ατρόμητο

19:01

86': Δυνατό σουτ του Χαλκιαδάκη, έδιωξε εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Τσενάμο που έκανε την επέμβαση του αγώνα, πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Εργοτέλη

18:59

84': Ο Ναπολεόνι βρέθηκε σε επίκαιρη θέση, αλλά αστόχησε απελπιστικά

18:56

81': Τέλος οι αλλαγές του Εργοτέλη, ο Κούτρης στη θέση του Πίτσου

18:55

81': Ο Ναπολεόνι αντικαθιστά τον Παπαδόπουλο για τον Ατρόμητο

18:48

75': Δεύτερη αλλαγή για τον Εργοτέλη, ο Δωματάς αντικαθιστά τον Διαμαντάκο

18:47

74': Σουτ του Χαλκιαδάκη, καλή επέμβαση από τον Τσενάμο

18:46

73': Ο Ούμπιντες έκανε την προβολή μετά από λάθος των αμυντικών του Εργοτέλη, ο Καβουσάκης έδιωξε δύσκολα με τα πόδια

18:44

Πολύ κακό παιχνίδι στο β' μέρος...

18:44

71': Κίτρινη κάρτα για τον Καρντόσο

18:43

69': Ο Μπάλλας αντί του Φάμπιο στο ματς, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο

18:37

64': Χαλκιαδάκης αντί Μπουχαλάκη για την πρώτη αλλαγή του Εργοτέλη

18:33

59': Γυριστό σουτ του Διαμαντάκου, μπλόκαρε εύκολα ο Τσενάμο

18:30

56': Ο Ατρόμητος ελέγχει το παιχνίδι με άνεση στα πρώτα λεπτά της επανάληψης.

18:24

51': Κίτρινη κάρτα για τον Καραμάνο, για θέατρο

18:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

18:03

Ουσιαστικότερος ο Ατρόμητος, προηγείται με το γκολ του Καραμάνου στο 17', αν και ο Εργοτέλης ήταν σε γενικές γραμμές καλύτερος στα πρώτα 45 λεπτά

18:03

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:58

41': Ο Φάμπιο βγήκε επικίνδυνα στην αντεπίθεση, ο Τζανακάκης πρόλαβε σωτήρια να διώξει με προβολή σε κόρνερ

17:49

32': Και ο Γκαρσία θα κιτρινιστεί, βιάστηκε να εκτελέσει ένα φάουλ

17:49

31': Κίτρινη κάρτα και για τον Σαρρή

17:45

28': Κίτρινη κάρτα για θέατρο στον Χαντί

17:38

20': Σπουδαία επέμβαση του Τσενάμο σε πλασέ του Διαμαντάκου, κόρνερ για τον Εργοτέλη, μεγάλη ευκαιρία για τους Κρητικούς

17:35

Ο Καραμάνος βρέθηκε στη μεγάλη περιοχή και με σουτ από τα δεξιά άνοιξε το σκορ

17:35

17': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

17:31

14': Σουτ του Χαντί από τα αριστερά, η μπάλα θα φύγει ελάχιστα άουτ, νέα καλή στιγμή για τον Εργοτέλη

17:31

13': Ο Παπαδόπουλος δεν μπόρεσε από κοντινή θέση να βρει την μπάλα

17:27

10': Ωραίο συρτό σουτ από τον Πίτσο, η μπάλα έφυγε λίγο άουτ

17:25

8': Πρώτο σουτ στον αγώνα από τον Δημούτσο, καμία ανησυχία για τον Καβουσάκη

17:18

1': Έναρξη του αγώνα