1
19:50

Τελικό στο ''Ελ Πάσο'', σπουδαία νίκη για την Καλλιθέα

19:49

90'+4: Κάρτα στον Κατσούλη για καθυστέρηση

19:48

90'+2: Ο Ατματσίδης εκτελεί, ο Λανζάνο μπλοκάρει

19:46

Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για την Καλλιθέα

19:46

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:45

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Καλλιθέα. Στη θέση του Χαϊκάλη ο Ατματσίδης

19:36

81': Ο Γκαλάν εκτελεί, ο Λανζάνο απομακρύνει δύσκολα

19:34

Φάουλ σε εξαιρετικό σημείο κερδίζει η Καλλιθέα

19:34

79': Δεύτερη αλλαγή για τους γηπεδούχους. Εκτός αγώνα ο Καραλής, μέσα ο Φαμπρίς

19:32

Το ματς έχει ξεκινήσει και πάλι, αλλαγή ετοιμάζει η Καλλιθέα

19:30

75': Από μαρκάρισμα του Καλαγκάνη, ο οποίος βλέπει και κάρτα

19:30

Διακοπή στο ματς, έχει τραυματιστεί ο Μουσταφίδης

19:28

73': Μονοκόμματο σουτ του Άλβαρεζ μετά από σέντρα του Φράγκου, η μπάλα σταματά στο πόδι του Καλαμιώτη

19:25

71': Υπέροχη ενέργεια του Φαγιέ που πασάρει στον Χαϊκάλη αλλά αυτός από πλάγια θέση πλασάρει άουτ

19:25

- Έχουμε μπει στο τελευταίο 20λεπτο, για να δούμε αν μπορεί να αντιδράσει η ομάδα της Άμφισσας

19:25

Κακός ο Φωκικός στην επανάληψη, ''πουλά'' εύκολα την μπάλα και έχει πολλά αμυντικά κενά

19:24

Ήταν εξαιρετική η εκτέλεση φάουλ

19:24

Γυρίζει το ματς η Καλλιθέα με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Παγώνη ο οποίος έχει γκολ και ασίστ

19:23

68': Εκτέλεση φάουλ του Παγώνη, κεφαλιά του Γκαλάν και η μπάλα στα δίχτυα του Λανζάνο για το 2-1

19:23

ΓΚΟΛ η Καλλιθέα

19:21

Μπορεί οι φιλοξενούμενοι να κοιτούν περισσότερο την άμυνα τους, ωστόσο στην αντεπίθεση είναι... φωτιά!

19:21

65': Αντεπίθεση του Φωκικού, σουτ από τον Φράγκο, άουτ η μπάλα!

19:20

Έχει αυξήσει την πίεση της η Καλλιθέα, σε παθητικό ρόλο ο Φωκικός που δεν κρατά καθόλου μπάλα και αμύνεται συνεχώς

19:19

64': Αναγκαστική αλλαγή για τον Φωκικό. Εκτός αγώνα ο τραυματίας Θέος, μέσα ο Γεωργουσόπουλος

19:19

Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο για τους γηπεδούχους

19:18

63': Εκτελεί ο Καραλής, ο Λανζάνο δύσκολα σε κόρνερ...

19:18

Νέο φάουλ κερδίζει ο Καραλής, σε καλό σημείο για μια σέντρα για την Καλλιθέα που πιέζει

19:16

Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα

19:16

Αρκετά δυνατά μαρκαρίσματα και ένταση στην επανάληψη

19:16

60': Κίτρινη βλέπει και ο Πεχλιβανόπουλος για μαρκάρισμα στον Καραλή

19:14

59': Πρώτη αλλαγή στο ματς, είναι για την Καλλιθέα. Στη θέση του Πούλγκα ο Κατσικογιάννης

19:13

57': Κάρτα βλέπει ο Φαγιέ που έσπρωξε έναν αντίπαλο του

19:13

57': Εκτελεί ο Καραλής, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Φωκικού

19:12

Κόρνερ για την Καλλιθέα

19:10

55': Κάρτα στον Σιμονιάν

19:09

54': Ο Καραλής εκτελεί, ο Λανζάνο μπλοκάρει δίχως προβλήματα

19:08

Σειρά της Καλλιθέας να κερδίσει φάουλ σε επικίνδυνο σημείο

19:07

52': Ο Φωκικός βγαίνει στην αντεπίθεση αλλά το τελείωμα του Φράγκου δεν ήταν καλό και η μπάλα κατέληξε στην αγκαλιά του Κατσούλη

19:05

50': Ο Άλβαρεζ εκτελεί, η μπάλα φτάνει στον Ράντι, αλλά αυτός σουτάρει ψηλά

19:04

49': Κάρτα βλέπει ο Πίκολο για το μαρκάρισμα

19:04

Φάουλ κερδίζει σε καλό σημείο ο Φωκικός

19:01

46': Σέντρα στην επανάληψη

19:01

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

18:59

Οι δύο ομάδες έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το δεύτερο μέρος

18:45

Ημίχρονο στο ''Ελ Πάσο'', 1-1.

18:44

45': Κεφαλιά του Γκαλάν, είναι αδύναμη και δεν ανησυχεί τον Λανζάνο

18:40

Ο Καραλής εκτελεί, η μπάλα περνά απ' όλους, φτάνει στο δεύτερο δοκάρι αλλά το σουτ του Πούλγκα δεν είναι καλό

18:39

40': Κόρνερ κερδίζει η Καλλιθέα

18:36

Ξέσπασμα στο ''Ελ Πάσο'' με έντονους πανηγυρισμούς από την μεριά των γηπεδούχων

18:35

37': Ο Φαγιέ ανοίγει όμορφα την μπάλα αριστερά στον Παγώνη, αυτός πιάνει ένα διαγώνιο δυνατό σουτ, νικά τον Λανζάνο και ισοφαρίζει

18:35

18:33

35': Κάρτα στον Χαϊκάλη για διαμαρτυρία

18:30

33': Σέντρα του Παγώνη, κεφαλιά του Χαϊκάλη άουτ η μπάλα

18:26

Κακές αποφάσεις από το διαιτητικό τρίο, που έχουν φέρει μεγάλη ένταση στο ''Ελ Πάσο''

18:25

Ο βοηθός κόβει λανθασμένα με οφ σάιντ επίθεση του Φωκικού με τον Θέο να έβγαινε σε θέση βολής

18:25

25': Κάρτα στον Ρουσάκη

18:24

Κυκλοφορεί την μπάλα η Καλλιθέα, έχει αναλάβει την πρωτοβουλία των κινήσεων, με τον Φωκικό να δείχνει επικίνδυνος στις αντεπιθέσεις

18:22

22': Επικίνδυνη σέντρα του Καραλή, ο Χαϊκάλης δεν μπορεί να προλάβει την μπάλα και να σκοράρει με το κεφάλι

18:20

- Συμπληρώσαμε 20λεπτο στο ''Ελ Πάσο'', προσπαθεί να αντιδράσει η Καλλιθέα

18:15

Τρελός ρυθμός στο ξεκίνημα με ένα... σωρό φάσεις, γκολ και δοκάρι!

18:15

17': Δυνατό σουτ του Άλα, ο Κατσούλης του λέει και πάλι όχι!

18:14

Αγγίζει το δεύτερο γκολ η ομάδα του Φωκικού

18:14

Ο Θέος το εκτέλεσε, ο Άλα πήρε την κεφαλιά, αλλά ο Κατσούλης μπλοκάρει την μπάλα πάνω ακριβώς στην γραμμή

18:13

15': Κόρνερ έχει κερδίσει ο Φωκικός

18:11

Για την ιστορία η ανατροπή του Θέου έχει γίνει ένα μέτρο έξω από την μεγάλη περιοχή! Ο διαιτητής ήταν πολύ κοντά στην φάση...

18:10

Το 0-1 πάντως δεν αλλάζει και ο Φωκικός έχει πάρει κεφάλι στο σκορ μέσα στο ''Ελ Πάσο''

18:10

Έξαλλοι στην Καλλιθέα για την απόφαση του διαιτητή

18:09

11': Ο Φράγκος από την άσπρη βούλα νικά τον Κατσούλη και ανοίγει το σκορ

18:08

Η ανατροπή έχει γίνει εκτός μεγάλης περιοχής. Είναι φάουλ και όχι πέναλτι! Λανθασμένη απόφαση τόσο του διαιτητή όσο και του βοηθού που έχασαν την φάση...

18:07

Πέναλτι κερδίζει ο Φωκικός

18:05

8': Καλό σουτ του Γκαλάν, η μπάλα κοντράρει και φτάνει στην αγκαλιά του Λανζάνο

18:04

- Συμπληρώσαμε το πρώτο πεντάλεπτο στο Ελ Πάσο με τις δύο ομάδες ν παίζουν ανοιχτά ψάχνοντας το γκολ

18:02

3': Σουτ του Φράγκου η μπάλα φεύγει άουτ

18:01

1': Δοκάρι για την Καλλιθέα με γυριστό σουτ του Γκαλάν

18:01

1': Σέντρα στο ματς

ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Κατσούλης, Μουσταφίδης, Καλαμιώτης, Πίκολο, Παγώνης, Ρουσάκης, Πούλγκα, Φαγιέ, Γκαλάν, Χαϊκάλης, Καραλής.
ΦΩΚΙΚΟΣ
Λανζάνο, Πεχλιβανόπουλος, Άλα, Ράντι, Θέος, Φράγκος, Σιμονιάν, Άλβαρεζ, Τζέκος, Πολυχρονάκης, Καλαγκάνης.
Διαιτητής: Μουρτζάκης (Ηρακλείου). Βοηθοί: Λιανδράκης (Ηρακλείου), Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής). 4ος: Καρυοφύλλης (Πειραιά)