2
-
1
16:51

Δίκαιη νίκη για τον ΟΦΗ, ο οποίος ανέτρεψε το προβάδισμα του Παναιτωλικού. Καλύτεροι οι Κρητικοί, ειδικά στην επανάληψη, πήραν τους τρεις πόντους.

16:51

90'+3': Λήξη της αναμέτρησης.

16:50

90'+2': Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντεζ.

16:48

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

87': Κεφαλιά του Μακουκούλα, με εντυπωσιακή επέμβαση ο Στεφανάκος διώχνει σε κόρνερ.

16:43

85': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Πασάς αντί Μπόγιοβιτς και Σφακιανάκης αντί Γκόλια.

16:40

82': Μπικέι και Παπάζογλου παρατηρούνται με κίντρινη κάρτα επειδή λογομάχησαν.

16:39

81': Προβολή του Καμαρά, o Μιλιάζες απομακρύνει την μπάλα προτού καταλήξει στα δίχτυα του ΟΦΗ.

16:36

77': Σουτ του Λαμπρόπουλου, διώχνει σε κόρνερ ο Στεφανάκος.

16:33

74': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Παπουτσογιαννόπουλος περνά στη θέση του Τζούνιορ.

16:32

73': Κίτρινη κάρτα στον Μιλιάζες.

16:31

72': Βερόν αντί Όγιος στην τρίτη -αναγκαστική- αλλαγή του ΟΦΗ.

16:26

67': Ο Μακουκούλα βγαίνει μόνος με τον Στεφανάκο, ο οποίος αποκρούει το σουτ του επιθετικού του ΟΦΗ.

16:24

Ο Μπούρμπος έκανε γύρισμα από τα δεξιά και ο Παπάζογλου σε κενή εστία πετυχαίνει το 2-1!

16:23

66': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

16:22

65': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Λαμπρόπουλος και Μακουκούλα στις θέσεις των Περογαμβράκη και Κάλαϊτζιτς.

16:13

55': Κίτρινη κάρτα στον Στεφανάκο.

16:12

54': Σουτ του Μιλιάζες, δεν βρίσκει στόχο. Η μπάλα περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Στεφανάκου.

16:09

51': Σουτ του Περογαμβράκη από το ύψος της περιοχής, η μπάλα άουτ.

16:08

Ο ΟΦΗ έχει μπει πιο δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και αναζητά το δεύτερο γκολ. Σε θέση άμυνας ο Παναιτωλικός.

16:05

Δεν υπάρχουν αλλαγές στις δύο ομάδες.

16:04

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου.

15:46

Πολύ καλό και με γρήγορο ρυθμό το πρώτο ημίχρονο στο Ηράκλειο, που βρίσκει τις δύο ομάδες ισόπαλες με 1-1.

15:46

45'+1': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.

15:45

45': Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

15:40

40': Κίτρινη κάρτα στον Μελισσά.

15:32

Έχει ανέβει ο ΟΦΗ και πιέζει τον Παναιτωλικό, που πάντως δεν δείχνει διάθεση να κλειστεί πίσω.

15:27

27': Σουτ του Ζε, η μπάλα φεύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του γκολκίπερ Στεφανάκου.

15:23

Ο Όγιος με διαγώνιο σουτ ισοφαρίζει για τον ΟΦΗ. Είναι το πρώτο του τέρμα με τη φανέλα της ομάδας της Κρήτης.

15:23

23': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

15:22

22': Αντεπίθεση του Παναιτωλικού με τον Καμαρά, που βγαίνει απέναντι στον Φερνάντεζ αλλά ο Κάλαϊτζιτς προλαβαίνει και απομακρύνει την τελευταία στιγμή.

15:21

21': O Γκάλο διώχνει την μπάλα μπροστά από τον Περογαμβράκη.

15:17

Ο ΟΦΗ προσπαθεί να αντιδράσει μετά το γκολ του Καμαρά αλλά δεν απειλεί τον Παναιτωλικό.

15:09

9': Κίτρινη κάρτα στον Καμαρά.

15:07

Εξαιρετική ατομική προσπάθεια από τον Καμαρά, που πλασάρει τον Φερνάντεζ, δίνοντας το προβάδισμα στον Παναιτωλικό.

15:06

6': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

15:04

4': Σουτ του Μπούρμπου, η μπάλα κοντράρει στον Σίλβα Τζούνιορ και καταλήγει στον Στεφανάκο.

15:03

Περίπου 5.500 φίλοι του ΟΦΗ βρίσκονται στο γήπεδο.

15:01

1': Έναρξη της αναμέτρησης.