3
-
1
19:07

Εξαιρετικό φινάλε για το 2013 από τον Ατρόμητο, που με το 3-1 επί του Πανθρακικού παραμένει τρίτος με 32 βαθμούς

19:06

90'+3: Λήξη του αγώνα

19:04

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:01

86': Kίτρινη κάρτα για τον Μπαϊκαρά

18:59

85': Γκολ από τον Ιγκόρ, ωστόσο ο Γιάχος χρέωσε με επιθετικό φάουλ τον παίκτη των φιλοξενούμενων

18:54

81': Διπλή αλλαγή για τον Πανθρακικό, Εμπό αντί Λαδάκη, Χασομέρης αντί Σαρακατσάνου

18:54

81': Αναγκαστική αλλαγή ξανά για τον Ατρόμητο, ο Γκαρσία στη θέση του τραυματία Παπαδόπουλου

18:52

Εκπληκτικά πράγματα από τον Ιταλό άσο, που πρόλαβε να φτιάξει δύο γκολ μέσα σε μόλις τέσσερα λεπτά συμμετοχής!

18:51

Νέα ασίστ από τον Ναπολεόνι, αυτή τη φορά στον Παπαδόπουλο, που με πλασέ σημείωσε το 3-1

18:51

78': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

18:49

Ο Ιταλός επιθετικός έβγαλε κάθετη πάσα στον Καραμάνο, που μόνος προ του εξερχόμενου Σέρεμετ δεν αστόχησε με πλασέ, δίνοντας νέο προβάδισμα στους Περιστεριώτες

18:48

74': Ο Ναπολεόνι στη θέση του Μπρίτο, αλλαγή στην αλλαγή, αλλά... γούρικη!

18:48

74': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

18:46

73': Δυνατό σουτ του Ούμπιντες, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Σέρεμετ

18:44

72': Ο Τζάνης αντικαθιστά τον Κάσες, πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό

18:42

69': Σουτ του Ντιόγκο από καλή θέση, κόντραρε η μπάλα στους αμυντικούς του Ατρόμητου και κόρνερ για τον Πανθρακικό

18:41

68': Μπρίτο αντί Γεωργίου, πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο

18:37

64': Σουτ από τον Παπαδόπουλο στη μεγάλη περιοχή, ο Χρήστου έβαλε την κόντρα, κόρνερ για τον Ατρόμητο

18:36

63': Σουτ του Δημούτσου, εύκολα μπλόκαρε ο Σέρεμετ

18:33

Υποδειγματική αντεπίθεση των φιλοξενούμενων, ο Κάσες απέφυγε θαυμάσια τον Γιαννούλη, πάσαρε στον Ιγκόρ, με τον τελευταίο να... αδειάζει τον Νάστο και με δυνατό σουτ να νικά τον Τσενάμο για το 1-1

18:32

59': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό!

18:28

54': Ο Κάσες έχασε το κοντρόλ την τελευταία στιγμή κι ενώ περίμεναν τρεις συμπαίκτες του σε ευνοϊκή θέση, θα μπορούσε να απειλήσει σε αυτή την περίπτωση ο Πανθρακικός

18:20

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:03

Ημίχρονο στο Περιστέρι

18:02

45': Σουτ του Λαδάκη έξω από την περιοχή, δεν ανησυχεί ο Τσενάμο

17:59

Χωρίς κάτι ιδιαίτερο στα τελευταία λεπτά στο Περιστέρι, φτάσαμε στο 42'...

17:50

Ευκαιρία για τον Ατρόμητο

17:50

33': Ο Παπαδόπουλος κατέβασε εξαιρετικά τη μπάλα αλλά δεν τελείωσε σωστά την φάση

17:45

28': Δοκιμάζει τα πόδια του από μακριά ο Παπαδόπουλος, άουτ η μπάλα

17:43

Ο επιθετικός του Ατρόμητου έκανε την ατομική προσπάθεια, μπήκε στην περιοχή και αφού κατάφερε να περάσει τη μπάλα από την κλειστή γωνία του Σέρεμετ, έγραψε το 1-0

17:41

24': Καραμάνος ο σκόρερ

17:41

ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος

17:37

Είναι η πρώτη στο παιχνίδι

17:35

19' Κίτρινη κάρτα στον Χρήστου για μαρκάρισμα στον Παπαδόπουλο

17:32

Απειλεί και πάλι ο Πανθρακικός

17:32

14': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ιγκόρ, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Τσενάμο

17:28

Ευκαιρία για τον Πανθρακικό

17:27

10': Δυνατό σουτ του Μπαϊκαρά, ελάχιστα έξω η μπάλα από το δεξί δοκάρι του Τσενάμο

17:25

8': Σουτ του Γεωργίου η μπάλα άουτ. Πρώτη καλή στιγμή στο ματς, είναι για τον Ατρόμητο

17:23

- Πρώτο πεντάλεπτο στο Περιστέρι, καλός ο ρυθμός, χωρίς όμως την μεγάλη φάση...

17:19

3': Ο Ουμπίντες εκτελεί, ο Ντιόγκο με το κεφάλι απομακρύνει

17:19

Κόρνερ για τον Ατρόμητο

17:17

1': Σέντρα στο Περιστέρι

17:13

Οι δύο ομάδες κάνουν την είσοδό τους στον αγωνιστικό χώρο

17:11

Εξαιρετικός καιρός στο Περιστέρι, περίπου 1.000 άτομα αυτή την στιγμή στις εξέδρες του γηπέδου, λίγα λεπτά πριν την σέντρα του αγώνα

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Τσενάμο, Ταυλαρίδης, Λαζαρίδης, Νάστος, Γιαννούλης, Ιγκλέσιας, Καραμάνος, Ουμπίντες, Δημούτσος, Γεωργίου, Παπαδόπουλος.
Αναπ: Σηφάκης, Φυτανίδης, Πίτου Γκαρσία, Μπάλλας, Φάμπιο, Ναπολεόνι, Μπρίτο.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σέρεμετ, Παπαγεωργίου, Ντιόγκο, Ιγκόρ, Χρήστου, Κάσες, Ζος, Μπαϊκαρά, Ρομέου, Λαδάκης, Σαρακατσάνος.
Αναπ: Αθανασιάδης, Εμπόου, Τριανταφύλλου, Μακρυδημήτρης, Χασομέρης, Τζάνης, Καθάριος.
Διαιτητής: Γιάχος (Χίου). Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Καρατζίκας (Αθηνών). 4ος: Κουτσιαύτης (Άρτας)