1
-
1
19:08

Δίκαιη η ισοφάριση του ΠΑΟΚ στο 90', που έχασε σημαντικές ευκαιρίες και εδικαιούτο κάτι καλύτερο στο Περιστέρι

19:07

90'+4: Λήξη της αναμέτρησης

19:05

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας

19:04

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

19:04

Ο Τζαβέλλας με καρφωτή κεφαλιά αξιοποίησε την εκτέλεση φάουλ του Λίνο

19:03

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:02

89': Κίτρινη κάρτα στον Ούμπιντες

18:59

86': Αναγκαστική η τελευταία αλλαγή του Ατρόμητου, αντί του τραυματία Ταυλαρίδη ο Μπάλλας, γυρίζει στόπερ ο Φυτανίδης

18:58

84': Σουτ του Ούμπιντες, αποκρούει ο Γλύκος

18:53

78' Ο Λίνο αντί του Λούκας, τέλος οι αλλαγές του ΠΑΟΚ

18:52

78': Ο Παπαδόπουλος αντί του Φάμπιο, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο

18:51

77': Σουτ στην κίνηση από τον ολομόναχο στη μικρή περιοχή Σαλπιγγίδη, έφυγε άουτ η μπάλα στη μεγαλύτερη ευκαιρία του ΠΑΟΚ

18:46

Ο Παράσχος ενισχύει ανασταλτικά την ομάδα του, βλέποντας την πίεση που ασκεί ο ΠΑΟΚ

18:45

73': Ο Φυτανίδης αντί του Γκαρσία στην πρώτη αλλαγή του Ατρόμητου

18:43

Πολύ επιθετικό σχήμα, πλέον, για τους Θεσσαλονικείς

18:43

70': Ο Αθανασιάδης αντί του Ολίσε, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ

18:37

64': Ο Ούμπιντες έκανε τη σέντρα, την τελευταία στιγμή ο Κατσουράνης πρόλαβε να απομακρύνει την μπάλα προ του Παπαδόπουλου

18:34

61': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Τζιόλης στη θέση του τραυματία Βίτορ, γυρίζει στο κέντρο της άμυνας ο Κατσουράνης

18:33

Πιέζει πολύ για την ισοφάριση η ομάδα του Χουμπ Στέφενς

18:33

59': Ο Λούκας μόνος στη μεγάλη περιοχή έστειλε την μπάλα άουτ με πλασέ, πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ

18:23

50': Ο Τσενάμο έδιωξε με γροθιές την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λούκας

18:19

46': Σουτ από τον Καραμάνο, ο Γλύκος μπλόκαρε

18:19

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:03

Ο ΠΑΟΚ έχει περισσότερη ώρα την μπάλα στα πόδια του, είχε τις ευκαιρίες για κάποιο γκολ, όμως ο Ατρόμητος είναι πιο ουσιαστικός και προηγείται με το γκολ του Παπαδόπουλου

18:03

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:59

44': Ο Παπαδόπουλος κατέβασε ωραία την μπάλα, απέφυγε θαυμάσια τον Βίτορ και σούταρε δυνατά, η μπάλα έφυγε άουτ

17:58

43': Κίτρινη κάρτα για Παπαδόπουλο και Τζαβέλλα, αφού είχαν έναν διαπληκτισμό

17:54

38': Σέντρα-σουτ έκανε ο Κίτσιου από δεξιά, ο Τσενάμο έδιωξε σε κόρνερ

17:45

29': Ο Ολίσε πλάσαρε τον Τσενάμο, η μπάλα κόντραρε στον Λαζαρίδη, για να διώξει σε κόρνερ ο Νάστος, καλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ

17:42

Ο Γιαννούλης από αριστερά έκανε τη συρτή μπαλιά στον Καραμάνο, ο οποίος με έξοχο τακουνάκι έστρωσε στον Παπαδόπουλο και ο τελευταίος με πλασέ από το σημείο του πέναλτι άνοιξε το σκορ

17:42

26': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

17:40

24': Σημαντική ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Καραμάνος πήρε την εξαιρετική πάσα του Ούμπιντες, αλλά το πλασέ του εξουδετέρωσε ο Γλύκος

17:37

21': Μακρινό δυνατό σουτ του Σπυρόπουλου, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι πέρασε η μπάλα

17:36

20': Ο Λούκας πήρε την πάσα από τον Τζαβέλλα, όμως έχασε το κοντρόλ και ο Τσενάμο "καθάρισε" τη φάση

17:29

13': Σουτ του Σαλπιγγίδη μέσα από την περιοχή, απομακρύνει σωτήρια ο Τσενάμο, πρώτη πολύ καλή στιγμή στο παιχνίδι

17:28

11': Έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο ΠΑΟΚ, αλλά δεν έχει απειλήσει μέχρι στιγμής τον Ατρόμητο

17:20

4': Σουτ του Ολίσε, χωρίς τύχη

17:17

1': Έναρξη του αγώνα