0
19:05

Τέλος της αναμέτρησης στο Αγρίνιο

18:58

86': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Θεοδωρίδη ο Πασάς

18:55

Ο Γιωργαλλίδης πέφτει στη γωνιά του και λέει όχι στον Μπόγιοβιτς, ο οποίος προσπάθησε να πάρει το ριμπάουντ και να σκοράρει αλλά και πάλι δεν τα κατάφερε

18:54

Το' χασε ο Μπόγιοβιτς!

18:54

83' Πέναλτι για τον Παναιτωλικό και κίτρινη κάρτα στον Ιντζίδη

18:53

Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο

18:53

- Όλα έχουν τελειώσει στο Αγρίνιο, διαδικαστικά τα τελευταία λεπτά, το ματς έχει χάσει τον ρυθμό του

18:52

81': Δεύτερη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Έξω ο Καμαρά μέσα ο Μύγας

18:49

77': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Στη θέση του Μπακάκη ο Παπουτσογιαννόπουλος

18:46

75' Τρίτη και τελευταία αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Μπέλιτς πέρασε ο Πόποβιτς

18:43

70': Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Κατάι πέρασε ο Μπεριάν

18:39

Τρομερό σόλο του Καμαρά απέφυγε τέσσερις παίκτες και εκτέλεσε ιδανικά

18:37

66': Ο Καμαρά έκανε το... μπάσιμο από αριστερά, έφερε την μπάλα στο δεξί και με υπέροχο σουτ γράφει το 3-0

18:37

ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός

18:36

64': Κίτρινη κάρτα στον Τετέ, για διαμαρτυρία

18:32

Ο σκόρερ βλέπει και κάρτα προφανώς για τον πανηγυρισμό του

18:31

60': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Γκάλο η μπάλα φτάνει στον Μπόβιοβιτς και αυτός με ωραίο σουτ μέσα από την περιοχή γράφει το 2-0

18:31

18:28

Προσπαθεί ο Πλατανιάς που ψάχνει την ισοφάριση

18:27

56': Γύρισμα του Φερνάντεθ, η μπάλα περνάει παράλληλα απ' την εστία του Ράφαελ Μπρακάλι

18:21

- Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη στο Αγρίνιο χωρίς κάτι ιδιαίτερο

18:17

46': Πρώτη αλλαγή για τον Πλατανιά. Στη θέση του Σιώπη πέρασε ο Γουνδουλάκης

18:16

46': Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

18:01

Ημίχρονο στο Αγρίνιο

17:59

Αυτή είναι η πρώτη καλή στιγμή ουσιαστικά για τον Πλατανιά

17:58

43': Σέντρα του Δημήτρη, ο Τόρες πήρε την κεφαλιά η μπάλα άουτ

17:56

40': Ο Θεοδωρίδης με εκπληκτικό σουτ από τα 30 μέτρα νικά τον Γιωργαλλίδη και ανοίγει το σκορ

17:56

ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός!

17:55

Καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό

17:55

39': Ωραίο σουτ του Γκάλο έξω από την περιοχή, η μπάλα καταλήγει άουτ

17:52

- Νευρικό παιχνίδι στα τελευταία λεπτά, με αρκετά λάθη από τους ποδοσφαιριστές, έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου μέρους

17:45

- Άτυχος ο Παναιτωλικός που είναι πιο κινητικός, φτάσαμε στο 30'...

17:42

27': Φάουλ του Γκάλο, ο Μελισσάς πήρε την κεφαλιά στη μικρή περιοχή, όμως η μπάλα σταμάτησε στο οριζόντιο δοκάρι

17:41

Δοκάρι για τον Παναιτωλικό

17:34

- Συμπληρώσαμε το πρώτο 20λεπτο χωρίς την μεγάλη ευκαιρία στο Αγρίνιο

17:34

19': Απελπιστικά άουτ η μπάλα σε ένα σουτ του Κατάι

17:32

17': Επικίνδυνο γέμισμα στην περιοχή του Πλατανιά, ο Γιωργαλλίδης απομακρύνει δύσκολα

17:27

12': Κάρτα βλέπει ο Αγκιλέρα

17:26

Πρώτη καλή στιγμή στο ματς για τον Παναιτωλικό

17:25

10': Σέντρα του Γκάλο από τα δεξιά ο Κούσας πήρε την κεφαλιά, άουτ η μπάλα

17:22

Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά στο Αγρίνιο, αναγνωριστικό παιχνίδι από τις δύο ομάδες

17:21

7': Μακρινό σουτ του Σιώπη, δεν ανησυχεί ο Μπρακάλι

17:20

6': Εκτέλεση κόρνερ του Θεοδωρίδη, απομακρύνουν οι αμυντικοί του Πλατανιά

17:16

1': Έναρξη της αναμέτρησης

17:13

Όλα έτοιμα για τη σέντρα στο Αγρίνιο

Μπρακάλι, Γκόλιας, Κούσας, Καμαρά, Μελισσάς, Θεοδωρίδης, Γοδόι, Σίλβα Τζούνιορ, Γκάλο, Μπακάκης, Μπόγιοβιτς.
Αναπ: Στεφανάκος, Καλί, Πασάς, Μύγας, Καλογέρης, Παπουτσογιαννόπουλος, Δάρλας.
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Φερνάντεθ, Δημήτρης, Σιώπης, Μπέλιτς, Νταβίντ Τόρες, Κατάι, Αγκιλέρα, Φάισκα, Ιντζίδης, Τετέ.
Αναπ: Περιστερίδης, Ντα Σίλβα Ράφαελ, Μπεριάν, Γιακουμάκης, Γουνδουλάκης, Πόποβιτς, Σουκιάς.
Διαιτητής: Καμπαξής (Εύβοιας). Βοηθοί: Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Καμπούρης (Εύβοιας). 4ος: Δελφάκης (Αρκαδίας)