4
21:22

Τελικό στη Λιβαδειά, περίπατος για τον Παναθηναϊκό

21:19

Έτοιμο γκολ έδωσε ο Κλωναρίδης που αν και μπορούσε να τελειώσει μόνος του την φάση σιγούρεψε το γκολ

21:18

89': Μετά από όμορφη προσπάθεια του Κλωναρίδη, η μπάλα φτάνει στον Δώνη και αυτός σε κενή εστία γράφει το 0-4

21:17

Τέταρτο γκολ ο Παναθηναϊκός!

21:17

87': Κάρτα σε Ρισβάνη και Κονέ

21:14

86': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναθηναϊκός. Ο Χουχούμης στη θέση του Αμπεΐντ

21:12

84': Ο Αμπεΐντ βρέθηκε σε καλή θέση, σούταρε αλλά δεν μπόρεσε να νικήσει τον αντίπαλο γκολκίπερ

21:10

83': Στη θέση του Σπυρόπουλου ο Ρισβάνης. Δεύτερη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό

21:09

80': Ο Σπυρόπουλος απειλεί με τέταρτο γκολ τον Λεβαδειακό, ο Στρατηλάτης του είπε όχι!

21:05

Μπούστο αντί Πετράτσι...

21:04

76': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό

21:02

74': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Καρέλη ο Δώνης

21:01

70': Σουτ του Πετράτσι η μπάλα σταματά στο δοκάρι του Κοτσόλη

21:01

Δοκάρι ο Λεβαδειακός

20:57

Ανόητη κάρτα για τον αμυντικό μέσο το Παναθηναϊκού, ο οποίος πάντως έκανε εξαιρετικό παιχνίδι στην Λιβαδειά, έχοντας πετύχει δύο γκολ!

20:57

68': Ο Λαγός βλέπει δεύτερη κίτρινη για ένα κράτημα στον χώρο της μεσαίας γραμμής και αφήνει τους ''πράσινους'' με δέκα παίκτες

20:56

Κόκκινη για τον Παναθηναϊκό

20:55

66': Καλό σουτ του Κλωναρίδη, αποκρούει με δυσκολία ο Στρατηλάτης

20:49

60': Σέντρα του Λαγού, ο Στρατηλάτης πριν μπει στην φάση ο Σπυρόπουλος μπλοκάρει την μπάλα

20:43

54': Κίτρινη κάρτα στον Αμπεΐντ

20:42

Πριν φτάσει η μπάλα στον σκόρερ, ο Καρέλης είχε πάρει την πρώτη κεφαλιά - πάσα

20:40

52': Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Νάνο η μπάλα φτάνει στον Λαγό ο οποίος με το κεφάλι νικά τον Στρατηλάκη και γράφει το 0-3, σημειώνοντας το δεύτερο προσωπικό του τέρμα στο ματς

20:40

ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός

20:38

- Χωρίς κάτι ιδιαίτερο στο πρώτο πεντάλεπτο της επανάληψης

20:34

46': Με μια αλλαγή ο Λεβαδειακός. Ο Νικολακάκης στη θέση του Μάγκα

20:34

46': Ξεκινά το δεύτερο μέρος

20:18

Ημίχρονο στη Λιβαδειά

20:17

Δύο τα λεπτά του έξτρα χρόνου

20:16

45': Κίτρινη κάρτα στον Πετράτσι

20:15

Πρόβλημα τραυματισμού φαίνεται πως προέκυψε για τον Κοτσόλη... Κάνει προθέρμανση ο Καπίνο

20:12

Κρατά το 0-2 ο γκολκίπερ του Παναθηναϊκού

20:12

41': Εξαιρετική επέμβαση του Κοτσόλη σε σουτ του Μάντζιου μέσα από την περιοχή!

20:12

Κλασική ευκαιρία για τον Λεβαδειακό

20:09

Σημάδεψε γωνία ο αμυντικός μέσος του Παναθηναϊκού και... εκτέλεσε! Ωραίο γκολ...

20:08

37': Ο Λαγός κάνει όμορφη προσπάθεια από αριστερά, πιάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Στρατηλάτη για το 0-2

20:08

ΓΚΟΛ, 0-2 ο ΠΑΟ!

20:06

- Τελευταίο δεκάλεπτο στο πρώτο μέρος, είναι φανερό πως το γκολ έχει ανεβάσει ακόμα περισσότερο τους παίκτες του Αναστασίου

20:03

Μετά από εκτέλεση φάουλ του Νάνο και διώξιμο του Γεωργίου, η μπάλα έφτασε στον Κλωναρίδη ο οποίος εκτέλεσε τον Στρατηλάτη και άνοιξε το σκορ

20:01

31': Με υπέροχο σουτ του Κλωναρίδη οι ''πράσινοι'' ανοίγουν το σκορ

20:01

ΓΚΟΛ ο Παναθηναϊκός!

19:57

- Το "τριφύλλι" εξακολουθεί να έχει τον έλεγχο και την πρωτοβουλία των κινήσεων αλλά δείχνει μπλοκαρισμένος από την άμυνα του Λεβαδειακού

19:52

Δεν είναι απειλητικός πάντως, φτάσαμε στο 20'...

19:51

- Έχει ανεβάσει την απόδοση του ο Παναθηναϊκός στα τελευταία λεπτά

19:47

17': Κάρτα βλέπει ο Λαγός, πρώτη στο ματς

19:46

- Συμπληρώσαμε το πρώτο τέταρτο προσπαθεί να διασπάσει την αμυντική λειτουργία του Λεβαδειακού ο Παναθηναϊκός, χωρίς αποτέλεσμα μέχρι τώρα

19:42

Δύο καλές στιγμές στο ματς, και οι δύο για τον Λεβαδειακό!

19:42

11': Σουτ από τον Κονέ, διώχνει ξανά ο Κοτσόλης

19:39

8': Ο Μάντζιος ξεπερνά τον Σπυρόπουλο, φτάνει απέναντι από τον Κοτσόλη, αλλά δεν μπορεί να νικήσει τον γκολκίπερ του Παναθηναϊκού

19:39

Τεράστια ευκαιρία για τον Λεβαδειακό

19:38

7': Συνδυασμός Λαγού-Κλωναρίδη, πρόλαβε ο Μουλόπουλος και έδιωξε πριν ο Παναθηναϊκός γίνει επικίνδυνος

19:36

Αναγνωριστικό παιχνίδι

19:36

Πρώτο πεντάλεπτο στη Λιβαδειά χωρίς κάτι ιδιαίτερο...

19:30

1' Σέντρα στο ματς

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Στρατηλάτης, Μουλόπουλος, Γεωργίου, Μάγκας, Λυκογιάννης, Πετράτσι, Κονέ, Μάρτινς, Ορτέγα, Καπό, Μάντζιος.
Αναπ: Τσιντώτας, Σανγκινέτι, Λυκογιάννης, Νικολακάκης, Σκέμπης, Λαμπρόπουλος, Μπούστο
Κοτσόλης, Σπυρόπουλος, Τριανταφυλλόπουλος, Κουτρουμπής, Νάνο, Μέντες, Λαγός, Αμπεΐντ, Ζέκα, Καρέλης, Κλωναρίδης.
Αναπ: Καπίνο, Ρισβάνης, Χουχούμης, Ντίνας, Ατζαγκούν, Δώνης. Μπαλμπόα
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας). Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Σίπκας (Πέλλας). 4ος: Δασκαλόπουλος (Κορινθίας)