0
-
2
12:32

Ο Ατρόμητος πάλεψε για το θαύμα είχε τις ευκαιρίες για να κάνει την ανατροπή και να προκριθεί στους ομίλους του Europa League, αλλά ήταν άτυχος. Το 2-0 δεν ήταν αρκετό...

12:31

Τέλος του αγώνα

12:30

Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις που είναι μόνο 1 λεπτό.

12:26

86': Δοκάρι για τον Ατρόμητο σε «κεραυνό» του Ναπολεόνι!!!

12:25

85': Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Κόρνερ του Ούμπιντες, ο Φυτανίδης παίρνει την κεφαλιά και ο Εστέμπαν αποκρούει με υπερένταση.

12:22

83': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπρίτο μπαίνει αντί του Ταυλαρίδη

12:22

83': Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία

12:22

83': Κι άλλη μεγάλη χαμένη ευκαιρία από τον Ιγκλέσιας που κάνει την προβολή ανενόχλητος μέσα απ' τη μικρή περιοχή, αλλά αστοχεί.

12:19

80': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Ιγκλέσιας σε κενή εστία έπειτα από ασίστ του Ναπολεόνι σούταρε πάνω απ' την εστία του Εστέμπαν.

12:14

75': Κίτρινη κάρτα στον Ιγκλέσιας

12:13

Η άμυνα της Άλκμααρ δεν καταφέρνει να διώξει τη μπάλα σε σέντρα του Ούμπιντες και ο Καραγκούνης κάνει από κοντά το 0-2.

12:13

74': ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον Ατρόμητο!

12:07

67': Πιέζει ο Ατρόμητος με την επανέναρξη του ματς, αλλά δεν έχει καταφέρει να απειλήσει μέχρι στιγμής

11:59

Η Άλκμααρ φυσικά παίζει με παίκτη λιγότερο, λόγω της αποβολής του Χένρικσεν από το 2ο λεπτό

11:59

60': Το παιχνίδι άρχισε και πάλι

11:59

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ: Τζενάμο, Γιαννούλης, Ταυλαρίδης, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Ιγκλέσιας, Πίτου Γκαρσία Καραγκούνης, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Παπαδόπουλος.

11:58

ΑΛΚΜΑΑΡ: Εστέμπαν, Μ. Γιόχανσον, Βιεργκέβερ, Γκουβελέου, Βάουτενς, Γκουντέλι, Ελμ, Μπέρενς, Γκούντμουνσον, Μπεργκχούις.

11:57

Οι ενδεκάδες των δύο ομάδων τη στιγμή που θα ξαναρχίσει το ματς θα έχουν ως εξής

11:55

Θυμίζουμε ότι ο Ατρόμητος προηγείται με 1-0 από το 53' χάρη σε γκολ του Δημήτρη Παπαδόπουλου