Τέλος στα Περιβόλια

16:46

90+1: Πολύ καλή ευκαιρία με τον Μπέλιτς, το σουτ του οποίου ωστόσο φεύγει άουτ

16:45

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

16:42

87': Σουτ του Τριάδη, ο Γιωργαλλίδης πέφτει και μπλοκάρει

16:39

84': Τρίτη αλλαγή και για τον Πλατανιά. Στη θέση του Φερνάντεζ ο Δημήτρης

16:38

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Ξάνθη. Εκτός αγώνα ο Σολτάνι, μέσα ο Νάκας

16:34

Δεύτερη αλλαγή για τον Πλατανιά

16:33

79': Στη θέση του Νταβίντ Τόρες ο Μπεριάν

16:32

- Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο προσπαθεί η Ξάνθη μπας και μειώσει το σκορ

16:26

71': Μετά από σέντρα του Μπέλιτς ο Κατάι πλασάρει στο δοκάρι, με τον Νταβίντ Τόρες να παίρνει το ριμπάουντ και να γράφει το 3-0

16:26

Τρίτο γκολ ο Πλατανιάς!

16:23

Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη

16:23

69': Στη θέση του Φλίσα ο Ράνος

16:20

65': Μετά από εκτέλεση κόρνερ ο Τετέ στέλνει με το κεφάλι την μπάλα στα δίχτυα από το ύψος της μικρής περιοχής, 2-0 οι Κρητικοί!

16:19

ΓΚΟΛ ο Πλατανιάς

16:19

64': Ο Πλατανιάς παίζει γρήγορα ένα φάουλ, ο Κατάι φτάνει απέναντι από τον Τσέμα αλλά δεν μπορεί να νικήσει τον αντίπαλο γκολκίπερ...

16:17

62': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κατάι, έξω η μπάλα

16:15

- Συμπληρώσαμε μια ώρα στα Χανιά, σαφώς καλύτερο παιχνίδι στην επανάληψη

16:11

57': Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Μάνταλου, η μπάλα βρίσκει σε κάποιο κεφάλι, αλλάζει πορεία και φεύγει άουτ

16:07

53': Η άμυνα του Πλατανιά δεν μπορεί να απομακρύνει και ο Μάνταλος απειλεί από κοντά

16:06

52': Αλλαγή κάνουν και οι Κρητικοί. Στη θέση του Γουνδουλάκη ο Σιώπης

16:06

51': Αλλαγή για τους Ακρίτες. Ο Τριάδης παίρνει την θέση του Κάλβο

16:05

Καλή στιγμή για την Ξάνθη

16:05

50': Μετά από εκτέλεση κόρνερ του Κάλβο, ο Βάλλας αστοχεί με το κεφάλι

16:04

49': Κίτρινη κάρτα στον Αγκιλέρα

16:02

47': Ο Γουνδουλάκης από τα 11 βήματα στέλνει την μπάλα στα δίχτυα και ανοίγει το σκορ

16:01

16:01

Πέναλτι έχει κερδίσει ο Πλατανιάς σε ανατροπή του Μπέλιτς από τον Βασιλακάκη

16:01

46': Σέντρα στην επανάληψη

15:45

Ημίχρονο στα Χανιά

15:44

45': Ένα το λεπτό του έξτρα χρόνου

15:40

41': Κίτρινη βλέπει και ο Σολτάνι

15:38

Για μαρκάρισμα στον Γουνδουλάκη η κίτρινη στον αμυντικό μέση της Ξάνθης

15:38

39': Κάρτα στον Φλίσκα, η πρώτη στο ματς

15:34

36': Ο Κάλβο βρέθηκε σε καλή θέση, έπιασε ένα σουτ ωστόσο ο Ζουμπουλάκης έβαλε την προβολή και ''τελείωσε'' την φάση

15:30

31': Πρώτη καλή στιγμή στο παιχνίδι, ο Σολάρι αφύλαχτος από κοντά έκανε την κεφαλιά, άουτ η μπάλα

15:29

29': Σουτ από τον Κάλβο, φεύγει πολύ ψηλά άουτ η μπάλα

15:22

- Χαμηλός ο ρυθμός στο γήπεδο των Περιβολίων χωρίς την μεγάλη στιγμή και ενώ έχουμε φτάσει στο 22'...

15:15

16': Επικίνδυνη κατάσταση στα καρέ της Ξάνθης, ο Τόρες ωστόσο δεν μπορεί να εκτελέσει και ενώ βρισκόταν σε καλή θέση

15:13

- Συμπληρώσαμε 15 λεπτά στα Χανιά, πάντα στο 0-0 οι δύο ομάδες

15:10

10': Ο Κάλβο εκτελεί ένα φάουλ με σέντρα για την Ξάνθη, οι αμυντικοί του Πλατανιά απομακρύνουν με δυσκολία

15:05

6': Να μια επικίνδυνη σέντρα του Κατάι, η μπάλα φεύγει άουτ

15:05

- Πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι χωρίς κάποια καλή στιγμή

15:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Φαΐσκα, Ζουμπουλάκης, Φερνάντεζ, Ιντζίδης, Αγκίλερα, Τετέ, Μπέλιτς, Τόρες, Γουνδουλάκης, Κατάι
Αναπ: Περιστερίδης, Δημήτρης, Σιώπης, Ράφαελ, Μπέριαν, Γιακουμάκης, Πόποβιτς
ΞΑΝΘΗ
Τσέμα, Γούτας, Βάλλας, Βασιλακάκης, Μπέρτος, Μπαξεβανίδης, Κάλβο, Φλίσκας, Μάνταλος, Σολάρι, Σολτάνι
Αναπ: Ζαρόπουλος, Τσαμούρης, Ντε Γκουζμάν, Ντιέ, Τριάδης, Νάκας, Ράνος
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου). Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Ευθυμιάδης (Πιερίας). 4ος: Θάνος (Γρεβενών)