1
21:27

Ο Ατρόμητος προηγείτο 1-0 με το γκολ του Παπαδόπουλου

21:26

Oριστική διακοπή στον αγώνα! Τα φώτα έσβησαν, ο κόσμος αποχώρησε από τις κερκίδες. Άγνωστο το πότε θα συνεχιστεί ο αγώνας.

21:19

Διακόπτεται ο αγώνας στο 59', καθώς έχει πιάσει φωτιά κι έχουν εκκενωθεί οι σουίτες του γηπέδου. Απ' ότι φαίνεται, το πρόβλημα προήλθε σε χώρο πάνω από το εστιατόριο, πιθανώς από το κεντρικό σύστημα ηλεκτροδότησης.

21:18

Φωτιά φαίνεται ότι έχει ξεσπάσει έξω από το γήπεδο και υπάρχει πυκνός καπνός. Το παιχνίδι έχει διακοπεί

21:14

54' Τη θέση του Γιόχαννσον πήρε ο Μπέργκουις, ενώ την κίτρινη κάρτα είδε ο Γκουβελέου

21:12

Μετά από σέντρα του Γιαννούλη, ο Καραγκούνης βρήκε τη μπάλα με μονοκόμματο σουτ, ο Εστέμπαν δεν κατάφερε να απομακρύνει στέλνοντας τη μπάλα και στο οριζόντιο δοκάρι, με τον Παπαδόπουλο με κεφαλιά να ανοίγει το σκορ

21:11

53': Γκολ για τον Ατρόμητο!

21:08

49': Ο Παπαδόπουλος έκανε μία σέντρα, ο Εστέμπαν έχασε τον έλεγχο της μπάλας, ο επερχόμενος Καραγκούνης, ωστόσο, δεν κατάφερε να κάνει κάτι ουσιαστικό, η μπάλα έφυγε άουτ

21:04

46': Ο Γιαννούλης έχει πάρει τη θέση του Παπουτσογιαννόπουλου

21:03

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

20:47

Αν και αγωνίζεται με παίκτη παραπάνω από το 2ο μόλις λεπτό, ο Ατρόμητος δεν κατάφερε στο πρώτο ημίχρονο να πετύχει τουλάχιστον ένα γκολ, χάνοντας και το πέναλτι με τον Παπαδόπουλο. Πολύ δύσκολο, πλέον, το έργο των παικτών του Παράσχου.

20:47

45+2': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

20:46

45+1': Κεφαλιά του Ναπολεόνι από το ύψος της μικρής περιοχής μετά από σέντρα του Ούμπιντες, η μπάλα θα φύγει άουτ

20:41

41': Αδύναμο σουτ του Ναπολεόνι, θα μπλοκάρει εύκολα ο Εστέμπαν

20:33

33' Τετ α τετ θα βγει ο Γιόχανσον με τον Τσενάμο, ο τερματοφύλακας του Ατρομήτου διώχνει με τα πόδια, σημαντική ευκαιρία για την Αλκμάαρ

20:27

27': Άλλο ένα σουτ από πλευράς Αλκμάαρ χωρίς τύχη, ο Γιόχαννσον δεν θα ανησυχήσει τον Τσενάμο

20:24

24': Δυνατό σουτ του Γκουντέλι, η μπάλα θα φύγει ψηλά άουτ

20:22

22': Ο Δημούτσος θα δει την κίτρινη κάρτα

20:19

19': Ο Παπαδόπουλος θα νικηθεί από τον Εστέμπαν, το 0-0 παραμένει και χάνεται η πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο να ανοίξει το σκορ

20:19

19': Πέναλτι για τον Ατρόμητο! Ο Kαραγκούνης ανατράπηκε από τον Εστέμπαν, με τον τερματοφύλακα των Ολλανδών να δέχεται την κίτρινη κάρτα

20:18

18': Ατομική προσπάθεια και δυνατό σουτ του Γιόχανσον, η μπάλα θα φύγει ψηλά άουτ

20:13

13': Δυνατό σουτ του Ιγκλέσιας, θα διώξει σε κόρνερ ο Εστέμπαν, πρώτη καλή στιγμή για τον Ατρόμητο

20:11

Παρά το αριθμητικό τους μειονέκτημα, οι γηπεδούχοι είναι εκείνοι που ελέγχουν τον ρυθμό του αγώνα στο πρώτο δεκάλεπτο

20:05

5': Μακρινό σουτ από τον Γκουντέλι, θα φύγει άουτ

20:04

Σίγουρα ευνοϊκή εξέλιξη για τον Ατρόμητο, που θα αγωνιστεί με αριθμητικό πλεονέκτημα ουσιαστικά από την αρχή της αναμέτρησης

20:02

2': Κόκκινη κάρτα για την Αλκμάαρ! Δυνατό μαρκάρισμα του Χένρικσεν στον Ούμπιντες και αποβολή για τον παίκτη των Ολλανδών

20:01

1': Έναρξη του αγώνα