0
19:07

Δίκαιη η επικράτηση της Ξάνθης με 3-0

19:06

90'+4: Μετά, τελικά, από τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων το ματς ολοκληρώθηκε

19:05

90'+3: Σουτ του Καλτσά, η μπάλα έφυγε κόρνερ από προβολή του Μπαξεβανίδη, έχασε την ευκαιρία για τη μείωση του σκορ η Βέροια

19:04

90'+2: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:01

89': Τέλος οι αλλαγές και για την Ξάνθη, ο Μπέρτος αντικαθιστά τον Σολτάνι

19:01

89': Ο Μάνος αντί του Μπεν, τελευταία αλλαγή για τη Βέροια

18:56

Το 3-0 θα πετύχει με πολύ ωραίο φαλτσαριστό σουτ ο Μάνταλος, δεχόμενος την πάσα του Σολτάνι στο ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής

18:56

84': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:54

82': Κίτρινη κάρτα στον Ντιέ

18:52

80': Αλλαγή για τη Βέροια, ο Μπάρμπας αντί του Σισοκό

18:48

76': Εύστοχος ο Σολάρι και 2-0

18:47

75': Ο Ορέστες ανέτρεψε τον Σολάρι, πέναλτι για την Ξάνθη

18:45

72': Σουτ του Καλτσά από καλή θέση, φεύγει άουτ η μπάλα

18:44

71': Ο Τριάδης δέχτηκε την πάσα του Σολτάνι, δεν έκανε όμως καλό κοντρόλ και μπλόκαρε την μπάλα ο Αναστασόπουλος

18:39

67': Δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη, ο Ντιέ αντικαθιστά τον Μαρίν

18:36

64': Πρώτη αλλαγή και για την Ξάνθη, ο Μάνταλος αντί του Βασιλακάκη

18:35

63': Σέντρα του Μαρίν, κεφαλιά του Σολάρι, στο αριστερό δοκάρι θα σταματήσει η μπάλα σε μια σπουδαία ευκαιρία για την Ξάνθη

18:35

Περίεργη η επιλογή του Σέρβου τεχνικού από τη στιγμή που η Βέροια είναι πίσω στο σκορ

18:34

61': Ο Μρντάκοβιτς αποχωρεί, ο Σεγούντο στο ματς για την πρώτη αλλαγή της Βέροιας

18:33

61': Κίτρινη κάρτα για τον Μπαξεβανίδη

18:25

53': Τίποτα το ιδιαίτερο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης, η Βέροια δείχνει μεγαλύτερη διάθεση στο παιχνίδι

18:18

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες

18:03

Η Ξάνθη προηγείται με το γκολ από τα... αποδυτήρια του Τριάδη, καλύτερη η ομάδα του Ράινερ Μάουρερ στο πρώτο μέρος

18:02

45'+1: Λήξη πρώτου ημιχρόνου

18:01

44' O Τσέμα έκανε άστοχη έξοδο μετά από εκτέλεση φάουλ του Καλτσά, ωστόσο από πλάγια θέση ο Μπαργκάν δεν μπόρεσε να κάνει κάτι καλό, στέλνοντας την μπάλα άουτ

17:59

43': Την κίτρινη κάρτα θα δει και ο Φλίσκας

17:57

41': Κίτρινη κάρτα και για τον Γεωργιάδη

17:51

35': Κίτρινη κάρτα για τον Ορέστες

17:44

27': Φάση-καρμπόν με το γκολ, ο Μαρίν μπήκε από τα δεξιά στην περιοχή, βρήκε τον Τριάδη, αλλά το σουτ του τελευταίου κόντραρε στους αμυντικούς της Βέροιας και οι ακρίτες κέρδισαν το κόρνερ

17:37

20': Ύστερα από λάθος του Γούτα, ο Μπεν σούταρε μέσα από την περιοχή, όμως η μπάλα κόντραρε στον Φλίσκα

17:36

19': Πολύ δυνατό σουτ του Ζεζίνιο, έφυγε ελάχιστα άουτ, καλή στιγμή για τη Βέροια

17:33

16': Σέντρα του Μαρίν από τα δεξιά, κεφαλιά από τον Σολάρι στο δεύτερο δοκάρι, η μπάλα έφυγε άουτ

17:26

10': Μετά το πολύ γρήγορο γκολ δεν έχει συμβεί κάτι το αξιόλογο στο παιχνίδι, καθώς στο 9' σωστά ακυρώθηκε γκολ του Μρντάκοβιτς ως οφσάιντ

17:17

Ο Τριάδης είναι ο σκόρερ ύστερα από 20 δευτερόλεπτα στην αναμέτρηση, εκμεταλλευόμενος τη σέντρα του Μαρίν από τα δεξιά, για να ανοίξει το σκορ με πλασέ από το ύψος του πέναλτι

17:17

1': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη με το... καλημέρα!

17:16

1': Έναρξη του αγώνα