Τέλος στην αναμέτρηση. Νίκη για τον Πανθρακικό με σκορ 2-0 κόντρα στον ΠΑΣ

19:17

Ευκαιρία για τον ΠΑΣ

19:16

90+3': Ο Σέρεμετ νικάει τον Ίλιτς σε τρομερό τετ α τετ

19:14

Έχουμε μπει στα τρία λεπτά του έξτρα χρόνου

19:14

Συμπληρώσαμε το 90λεπτο στην Κομοτηνή

19:08

84': Στη θέση του Ρομέου ο Πόποβιτς

19:07

84' Ωραίο σουτ του Τζάνη, μπλοκάρει ο Βελίδης

19:06

- Τελευταίο δεκάλεπτο στην Κομοτηνή, δεν αλλάζει κάτι, έχει πέσει και ο ρυθμός...

19:03

Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό

19:03

79': Στη θέση του Κάσες ο Εμπόου

18:57

- Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο, ο Πανθρακικός κρατά το 2-0, με τον ΠΑΣ των 9 ποδοσφαιριστών να μην μπορεί να αντιδράσει

18:51

66': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στην θέση του Τσάβες ο Σκόνδρας

18:51

66': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ, ανάποδο ψαλιδάκι του Τσουκαλά, η μπάλα λίγο άουτ

18:47

64':Ο Κεϊτά αντικρίζει δεύτερη κίτρινη κάρτα, μένουν με 9 εννιά παίκτες οι Γιαννιώτες

18:47

Κόκκινη κάρτα για τον ΠΑΣ!

18:39

Λίγο πριν την επίτευξη του δεύτερου γκολ του Πανθρακικού, ο ΠΑΣ είχε προχωρήσει στην δεύτερη αλλαγή του. Στην θέση του Ντάσιου είχε περάσει ο Ρουμπουλάκου

18:38

54': Ωραία συνεργασία Ζεκίνια, Κάσες, με τον πρώτο να κάνει το 2-0 με πλασέ και να ''κλειδώνει'' ουσιαστικά τη νίκη

18:38

ΓΚΟΛ ο Πανθρακικός

18:37

53': Σουτ του Ζεκίνια, η μπάλα φεύγει άουτ

18:35

Άγγιξαν την ισοφάριση εδώ οι Γιαννιώτες

18:33

50': Μεγάλη στιγμή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, με τον Τσάβες να αστοχεί σε τετ α τετ με τον Σέρεμετ

18:29

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος

18:08

Ημίχρονο στην Κομοτηνή

18:03

43': Σουτ του Τζάνη, δεν βρίσκει στόχο

18:01

40': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανθρακικό. Εκτός αγώνα ο σκόρερ Ιγκόρ, μέσα ο Ζεκίνια

17:57

- Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου μέρους στην Κομοτηνή

17:55

34': Αλλαγή για τον ΠΑΣ. Στη θέση του Βισέντο ο Στρούνα

17:53

Στη φάση του πέναλτι έχει δει κάρτα ο Βελλίδης, προφανώς για διαμαρτυρία

17:51

Πολύ δύσκολα πλέον τα πράγματα για τους φιλοξενούμενους που βρίσκονται πίσω στο σκορ, παίζουν και με δέκα παίκτες!

17:50

30': Ο Ιγκόρ που το κέρδισε, εκτελεί από την άσπρη βούλα και κάνει το 1-0

17:49

29': Ο Ιγκόρ στο ύψος της μικρής περιοχής δοκίμασε ένα σουτ, με τον Λίλα να σταματά την μπάλα με το χέρι του

17:48

Πέναλτι κερδίζει ο Πανθρακικός

17:47

Ο Πανθρακικός συνεχίζει να είναι πιο πιεστικός

17:47

27': Καλό σουτ από τον Κάσες, λίγο άουτ η μπάλα...

17:45

''Φτωχό'' παιχνίδι μέχρι τώρα, χωρίς ρυθμό

17:44

Να μια καλή στιγμή στο ματς είναι για τον Πανθρακικό!

17:44

24': Σουτ του Ιγκόρ μέσα στην περιοχή του ΠΑΣ, σε ετοιμότητα ο Βελλίδης

17:42

20': Κάρτα βλέπει ο Κεϊτά

17:36

- Έχει ανέβει στα τελευταία λεπτά ο Πανθρακικός και ενώ έχουμε συμπληρώσει το πρώτο τέταρτο, χωρίς κάτι αξιόλογο πέρα από το σουτ του Τζάνη

17:32

10': Πρώτο σουτ στον αγώνα με τον Τζάνη, κανένα πρόβλημα για τον Βελλίδη

17:26

Συμπληρώθηκε το πρώτο πεντάλεπτο, χωρίς κάτι αξιόλογο στην Κομοτηνή

17:15

1': Σέντρα στο παιχνίδι

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σέρεμετ, Παπαγεωργίου, Τζανής, Κάσες, Μπαϊκαρά, Σαρακατσάνος, Λαδάκης, Ντε Σόουζα, Ζος, Χρήστου, Ρομέου.
Αναπ: Κουτσόπουλος, Ντιόγκο, Ζεκίνια, Μίκουλιτς, Τριανταφύλλου, Πόποβιτς, Εμπόου.
Βελλίδης, Βίλα, Λίλα, Κολοβέτσιος, Ίλιτς, Τσουκαλάς, Τζημόπουλος, Ντάσιος, Κεϊτά, Τσάβες, Βισέντο.
Αναπ: Σωτηρίου, Κρητικός, Αυγενικού, Γιάκος, Σκόνδρας, Στρούνα, Ρουμπουλάκου.
Διαιτητής: Αμπάρκιολης (Καβάλας). Βοηθοί: Τουμπακάρης (Αθηνών), Γεωργαράκος (Αθηνών). 4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)