0
18:20

Τελικό στις Σέρρες

18:16

86': Τρίτη αλλαγή για τον Εθνικό Γαζώρου, στη θέση του Γαϊδαρτζή πέρασε ο Σρντιτς

18:12

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Τίρναβος. Βήκε ο Σιάτρας και πέρασε στη θέση του ο Ευαγγέλου

18:12

83': Κάρτα βλέπει ο Δέντσας

18:11

Δεύτερη αλλαγή για τον Γάζωρο

18:10

81': Ο Κοσμίδης στη θέση του Ναστέφσκι

18:09

80': Ο Τσούκαλος σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής η μπάλα φεύγει άουτ

18:06

- Τελευταίο τέταρτο στις Σέρρες, ο Τίρναβος έχει την κατοχή ωστόσο δεν μπορεί να διασπάσει την άμυνα του Γάζωρου

18:01

71': Πρώτη αλλαγή για τον Εθνικό Γαζώρου. Εκτός αγώνα ο Παπαδόπουλος, πέρασε στη θέση του ο Παναγιωτίδης

17:59

- Προσπαθεί ο Τίρναβος που ψάχνει την ισοφάριση

17:58

67': Ο Ντε Πάουλα αυτή την φορά προσπάθησε να γίνει απειλητικός, ωστόσο κόπηκε την τελευταία στιγμή από τους αμυντικούς του Εθνικού Γαζώρου

17:55

- Ο Γάζωρος καλά οργανωμένος στα μετόπισθεν κρατά το προβάδισμα. Μπήκαμε στο τελευταίο 25λεπτο...

17:54

65': Ο Αντρέ προσπαθεί να μπει στην περιοχή, ωστόσο ο Τζούριτς κόβει και δεν αφήνει τον αντίπαλο του να απειλήσει

17:49

60': Κίτρινη και στον Τέλλο

17:47

- Συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα, ο Γάζωρος πάντα στο 1-0 με το υπέροχο γκολ του Σκέριαντς από το πρώτο μέρος

17:44

57': Κάρτα βλέπει ο Σκέριαντς

17:42

53': Και δεύτερη κίνηση από τους φιλοξενούμενους. Εκτός αγώνα ο Όμο πέρασε στο ματς ο Τσούκαλος

17:41

52': Πρώτη αλλαγή για τον Τίρναβο, στη θέση του Σαχινίδη πέρασε ο Γεωργίου

17:40

- Χωρίς κάποια αξιόλογη στιγμή αυτό το πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη

17:33

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος

17:20

Τέλος του πρώτου μέρους

17:19

45+1': Δοκάρι για τον Τίρναβο με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπάρος

17:15

Στην αμέσως προηγούμενη φάση ο σκόρερ είχε δοκάρι με πλασέ, ωστόσο τελικά πήρε το... αίμα του πίσω καθώς πέτυχε το γκολ που βάζει μπροστά στο σκορ την ομάδα του

17:14

42': Μετά από εκτέλεση φάουλ του Χατζηδημητρίου και κακή απομάκρυνση των αμυντικών, η μπάλα φτάνει στον Σκέριαντς ο οποίος πιάνει ένα εντυπωσιακό ανάποδο ψαλίδι και γράφει το 1-0

17:14

ΓΚΟΛ ο Εθνικός Γαζώρου

17:12

- Μπήκαμε στο τελευταίο πεντάλεπτο σε ένα πρώτο μέρος με ελάχιστες καλές στιγμές και πολλά λάθη

17:08

35': Ο Όμο σουτάρει, η μπάλα φεύγει πάνω από τα δοκάρια του Μέλκα

17:07

34': Νέα κάρτα στο ματς, αυτή την φορά την βλέπει ο Μερεσιώτης

17:06

33': Κίτρινη και στον Τσουβαλτσίδη

17:05

Κάρτα έχει δει ο Σκούπρας για τον Τίρναβο

17:01

- Μισάωρο στις Σέρρες, ο δυνατός αέρας δεν επιτρέπει μέχρι στιγμής να παρακολουθήσουμε ποιοτικό παιχνίδι

16:54

22': Ο Όμο παίρνει την κεφαλιά, ωστόσο ο Μέλκας του λέει όχι

16:39

6': Ο Ναστέφσκι σουτάρει αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

16:32

Λιγοστός ο κόσμος στο Δημοτικό γήπεδο Σερρών, στους 7 βαθμούς η θερμοκρασία

16:30

1': Σέντρα στο παιχνίδι

Μέλκας, Κωφοκώτσιος, Μερεσιώτης, Δέντσας, Τζούριτς, Χατζηδημητρίου, Παπαδόπουλος, Γαϊδαρτζής, Σκέριαντς, Ναστέφσκι, Τσουβαλτσίδης.
Αναπ: Χατζηγιαννάκης, Κοσμίδης, Μεταλλίδης, Κωνσταντινίδης, Σέρνιτς, Παναγιωτίδης, Νικολίτσας.
ΤΙΡΝΑΒΟΣ
Ντάλλας, Σκούπρας, Σιάτρας, Τέλλος, Βαγγέλη, Σαχινίδης, Ντατίδης, Μπάρος, Κάρλος Αντρέ, Όμο, Ντε Πάουλα.
Αναπ: Γκαλίτσιος, Πούτας, Γεωργίου, Μάγγος, Ευαγγέλου, Πρίφτης, Τσούκαλος.
Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής). Βοηθοί: Κελάζογλου (Χαλκιδικής), Γούτας (Χαλκιδικής). 4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)