2
-
0
19:12

Ο Λεβαδειακός ήταν αποτελεσματικός και πρόσθεσε τρεις πολύτιμους βαθμούς στο ενεργητικό του με το 2-0 επί του Πλατανιά

19:11

90'+8: Τέλος της αναμέτρησης

19:06

90'+3: Ο Καπό στη θέση του Ροτζέριο, τελείωσαν οι αλλαγές για τους γηπεδούχους

19:05

90'+2: Κίτρινη κάρτα για τον Λυκογιάννη

19:03

90': Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων, καθώς το ματς διεκόπη επί πεντάλεπτο λόγω του τραυματισμού του Πρζιρόβσκι

18:59

85': Ο Γιακουμάκης στη θέση του Γουνδουλάκη

18:50

Οι γηπεδούχοι βγήκαν στην αντεπίθεση και ο Ορτέγκα με δυνατό εξαιρετικό σουτ μέσα από την περιοχή, με την μπάλα να βρίσκει και στο οριζόντιο δοκάρι, σημείωσε το 2-0

18:50

77': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

18:48

76': Δυνατό σουτ από πλάγια θέση του Ιωαννίδη, έφυγε άουτ η μπάλα σε μια καλή στιγμή για τον Λεβαδειακό

18:45

73': Ο Στρατηλάτης, λοιπόν, στη θέση του Πρζιρόβσκι, δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό

18:42

69': Έχει τραυματιστεί ο Πρζιρόβσκι και όλα δείχνουν πως θα τον αντικαταστήσει ο Στρατηλάτης, υπάρχει διακοπή στο ματς

18:34

61': Σουτ του Ιωαννίδη μέσα από την περιοχή, απέκρουσε εύκολα ο Γιωργαλλίδης

18:31

58': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Πετράτσι αντί του Λαμπρόπουλου

18:30

58': Σουτ του Μπεριάν μέσα από τη μεγάλη περιοχή, μπλόκαρε ο Πρζιρόβσκι

18:29

57': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κονέ, σε ετοιμότητα ο Γιωργαλλίδης

18:26

54': Δυνατό σουτ του Μπεριάν, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι έφυγε η μπάλα

18:24

52': Δεν έχει γίνει κάτι αξιόλογο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

18:18

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:02

Ο Λεβαδειακός προηγείται 1-0 με το γκολ του Ροτζέριο, αλλά ο Πλατανιάς πίεσε για την ισοφάριση και αναμένεται με ενδιαφέρον το δεύτερο ημίχρονο

18:02

45'+1: Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

17:59

44': Σημαντική ευκαιρία για τον Πλατανιά με τον Πρζιρόβσκι να σταματά εντυπωσιακά σουτ του Μπέλιτς μέσα από τη μεγάλη περιοχή

17:53

38': Κεφαλιά του Φαΐσκα μετά από εκτέλεση φάουλ του Μπέλιτς, έφυγε ψηλά άουτ

17:46

31': Κίτρινη κάρτα στον Μουλόπουλο

17:45

30': Κίτρινη κάρτα στον Μοράλ, ο οποίος βρίσκεται στον πάγκο πλέον!

17:40

25': Πρώτη αλλαγή νωρίς στο παιχνίδι για τον Πλατανιά, με τον Μοράλ, που προφανώς είχε κάποιο πρόβλημα, να αφήνει τη θέση του στον Μπεριάν

17:33

18': Κεφαλιά του Κατάι, η μπάλα πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι κι ενώ ο Πρζιρόβσκι έκανε άστοχη έξοδο

17:28

Ο Ροτζέριο άνοιξε το σκορ με πλασέ, εκμεταλλευόμενος κακή απομάκρυνση της μπάλας από τον Φαΐσκα μετά από εκτέλεση φάουλ του Ιωαννίδη

17:27

12': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

17:24

9': Σουτ του Μπέλιτς από καλή θέση, ο Πρζιρόβσκι έδιωξε δύσκολα, καλή ευκαιρία για τον Πλατανιά

17:22

7': Δυνατό σουτ του Λαμπρόπουλου, η μπάλα έφυγε δίπλα από το δεξιό δοκάρι της εστίας του Γιωργαλλίδη

17:16

1': Σουτ του Μάντζιου από πλάγια θέση, πέρασε άουτ

17:16

1': Έναρξη του αγώνα

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Πρζιρόβσκι, Μουλόπουλος, Γεωργίου, Μάγκας, Λυκογιάννης, Λαμπρόπουλος, Ιωαννίδης, Κονέ, Ροτζέριο, Μάντζιος, Ορτέγκα
Αναπ: Στρατηλάτης, Σανγκινέτι, Σκέμπης, Καπό, Μπούστο, Πετράτσι, Γιάντσης
ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Γιωργαλλίδης, Φερνάντες, Ζουμπουλάκης, Ιντζίδης, Φαΐσκα, Αγκιλέρα, Σιώπης, Γουνδουλάκης, Κατάι, Μπέλιτς, Μοράλ
Αναπ: Περιστερίδης, Τσοντάκης, Γιακουμάκης, Ντεντάκης, Δημήτρης, Μπεριάν, Τόρες
Διαιτητής: Μάνταλος (Καβάλας), Βοηθοί: Αναστόπουλος (Αρκαδίας), Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)