0
-
0
19:08

Χωρίς νικητή και σκορ έληξε ο αγώνας (0-0), ισόπαλες και στις ευκαιρίες οι δύο ομάδες

19:07

90'+3: Τέλος στο παιχνίδι

19:06

90'+2: Στις καθυστερήσεις το ματς στη Νέα Σμύρνη, τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

19:04

90': Ο Σολτάνι σκόραρε, το γκολ ακυρώθηκε ως οφσάιντ, αν και ο Αλγερινός φαίνεται να καλύπτεται από τους παίκτες του Πανιωνίου

19:02

88': Τέλος οι αλλαγές και για την Ξάνθη, ο Ράνος παίρνει τη θέση του Σολάρι

19:01

87': Ο Λάσμικ αντί του Μενδρινού στην τελευταία αλλαγή του Πανιωνίου

18:53

79': Κεφαλιά του Γιάννου μετά από σέντρα του Κούρντι, ο Τσέμα μπλοκάρει εύκολα

18:52

78': Ο Καμπάνταης με το που μπήκε στο ματς έστειλε με κεφαλιά την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι μετά από εκτέλεση φάουλ του Μενδρινού!

18:51

77': Αλλαγή και για τον Πανιώνιο, ο Καμπάνταης στη θέση του Αραβίδη

18:50

76': Ο Μαρίν αντί του Μάνταλου, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη

18:44

70': Σουτ έξω από την περιοχή του Ντούνη, μπλοκάρει εύκολα ο Τσέμα

18:43

69': Ο Σολτάνι έφυγε μόνος του στην αντεπίθεση, όμως προ του Γιαννακόπουλου έστειλε την μπάλα ψηλά άουτ, σημαντική ευκαιρία για την Ξάνθη

18:42

67': Καλό σουτ του Αραβίδη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα περάσει η μπάλα

18:39

65': Ο Ντούνης αντί του Καλτσά, πρώτη αλλαγή για τον Πανιώνιο

18:38

64': Ο Χοσέμι εκτέλεσε φάουλ και η μπάλα βρήκε στο πάνω μέρος του οριζόντιου δοκαριού, πολύ καλή ευκαιρία για την Ξάνθη

18:37

63': Κίτρινη κάρτα για τον Κουλουχέρη

18:33

59': Ο Κάλβο βλέπει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα μέσα σε πέντε λεπτά και αποβάλλεται

18:31

57': Ο Βασιλακάκης αντικαθιστά τον Ντε Γκούζμαν στην πρώτη αλλαγή της Ξάνθης

18:28

54': Κίτρινη κάρτα για τον Κάλβο

18:28

54': Και πάλι διατηρεί την υπεροχή ο Πανιώνιος, και πάλι όμως δεν δημιουργεί προϋποθέσεις για κάποιο γκολ

18:19

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

18:01

Δεν αξιοποίησε το πέναλτι ο Πανιώνιος στο 21', η Ξάνθη δεν απειλεί και το 0-0 σφράγισε τις προσπάθειες των παικτών των δύο ομάδων στα πρώτα 45 λεπτά

18:01

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:54

40': Κίτρινη κάρτα στον Αυλωνίτη

17:53

39': Σουτ του Αραβίδη, δεν θα ανησυχήσει ο Τσέμα

17:50

35': Έχει την υπεροχή ο Πανιώνιος, αλλά δεν δημιουργεί ευκαιρίες στα καρέ της Ξάνθης

17:40

25': Κίτρινη κάρτα στον Φλίσκα

17:39

24': Καλή προσπάθεια και σουτ του Γιάννου, έφυγε άουτ

17:35

21': Αστόχησε ο Αραβίδης, καθώς ο Τσέμα απέκρουσε το κακοχτυπημένο πέναλτι του παίκτη του Πανιωνίου, χάθηκε η πολύ μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο να ανοίξει το σκορ

17:34

20': Πήρε και κίτρινη κάρτα ο Ντε Γκούζμαν

17:34

20': Πέναλτι για τον Πανιώνιο, έκανε χέρι ο Ντε Γκούζμαν μέσα στη μεγάλη περιοχή μετά από φάουλ που εκτέλεσε ο Κολοβός

17:34

19': Κίτρινη κάρτα στον Γούτα

17:24

10': Χωρίς κάτι το αξιόλογο εξελίσσεται το παιχνίδι στα πρώτα του λεπτά

17:17

2': Ο Γιαννακόπουλος πήγε να κάνει σοβαρό λάθος μετά από γύρισμα του Αυλωνίτη, αλλά ο Κάλβο δεν κατάφερε να κοντρολάρει, πέρασε η φάση για την Ξάνθη

17:15

1': Έναρξη του αγώνα