2
-
0
21:20

Σημαντική νίκη για τον Λεβαδειακό, ο οποίος εκμεταλλεύτηκε στο έπακρο τις ευκαιρίες που του παρουσιάστηκαν, σε αντίθεση με τον Πανιώνιο που πίεζε, αλλά δεν μπορούσε να βρει τρόπο να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα.

21:19

Τέλος του αγώνα.

21:16

21:16

90': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Βασιλείου παίρνει τη θέση του Μάντζιου.

21:15

89': Διαγώνιος «κεραυνός» του Μαρουκάκη μέσα απ' την περιοχή, ο Πρζιρόβσκι αποκρούει και στη συνέχεια ο Καμπάνταης στέλνει με ψαλιδάκι τη μπάλα άουτ.

21:11

85': Νέα αλλαγή για τους γηπεδούχους. Βγαίνει ο Ορτέγκα και μπαίνει ο Ιωαννίδης.

21:09

83': Αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Γιάντσης μπαίνει στη θέση του Κάντζι.

21:08

82': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παντελής. Βγαίνει ο Καλτσάς και μπαίνει ο Μαρουκάκης.

21:04

78': Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο. Ο Γιάννου «κόβει» κάθετα για τον Ντούνη, ο οποίος μέσα απ' την περιοχή κάνει αδύναμο πλασέ και ο Πρζιρόβσκι πέφτει και μπλοκάρει.

20:59

Ο Γεωργίου κάνει τραγικό λάθος, καθώς δεν διώχνει τη μπάλα, ο Κολοβός του την κλέβει και πάει να βγει τετ α τετ με τον Πρζιρόβσκι και ο στόπερ του Λεβαδειακού τον ανατρέπει πριν μπει στην περιοχή. Κόκκινη κάρτα στον Γεωργίου.

20:59

73': Αποβολή για τον Λεβαδειακό.

20:56

70': Δεύτερη αλλαγή για τους φιλοξενούμενους. Έξω ο Μενδρινός, μέσα ο Καμπάνταης.

20:51

Κόντρα στη ροή του αγώνα το δεύτερο γκολ των Βοιωτών, καθώς οι φιλοξενούμενοι πίεζαν.

20:50

Ο Ορτέγκα μπαίνει από δεξιά στην περιοχή του Πανιωνίου, κάνει τη σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, εκεί βρίσκεται ο Μάντζιος που με καρφωτή κεφαλιά κάνει το 2-0.

20:50

64': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

20:48

63': Αλλαγή για τον Πανιώνιο. Βγαίνει ο Λαμπρόπουλος και μπαίνει ο Ντούνης.

20:45

59': Κίτρινη κάρτα στον Καλτσά.

20:42

55': Πιέζουν στο ξεκίνημα της επανάληψης οι φιλοξενούμενοι.

20:41

Εκτελεί ο Μενδρινός, στο τείχος η μπάλα.

20:40

54': Φάουλ σε πολύ καλή θέση για τον Πανιώνιο. Ένα μέτρο έξω απ' το ημικύκλιο της περιοχής του Λεβαδειακού στήνεται η μπάλα.

20:32

46': Ευκαιρία για τον Πανιώνιο, με τον Κολοβό να μπαίνει στην περιοχή του Λεβαδειακού, να κάνει το σουτ με το δεξί και τον Πρζιρόβσκι να αποκρούει.

20:31

46': Έναρξη β' μέρους.

20:17

Ο Πανιώνιος μπήκε πιο δυνατά στο ματς, όμως, πιάστηκε... στον ύπνο από τους γηπεδούχους, οι οποίοι από το γκολ του Μάρτινς και μετά έχουν την υπεροχή και δεν αντιμετωπίζουν προβλήματα για να κρατήσουν το προβάδισμα.

20:16

Τέλος α' μέρους.

20:15

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις.

20:14

44': Φάουλ του Κούρου, στην αγκαλιά του Πρζιρόβσκι η μπάλα.

20:13

44': Κίτρινη κάρτα στον Λαμπρόπουλο του Λεβαδειακού.

20:08

39': Κίτρινη κάρτα στον Μενδρινό.

20:04

34': Δυνατό σουτ του Κάντζι λίγα μέτρα έξω απ' την περιοχή του Πανιωνίου, μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννακόπουλος.

20:01

31': Κίτρινη κάρτα στον Κολοβό.

19:56

27': Ατομική ενέργεια του Ορτέγκα και σουτ έξω απ' την περιοχή, ψηλά άουτ η μπάλα.

19:52

21': Σουτ του Κολοβού λίγο έξω απ' την περιοχή, μπλοκάρει ο Πρζιρόβσκι.

19:51

21': Κίτρινη κάρτα στον Κούρντι.

19:43

Εξαιρετική αντεπίθεση των Βοιωτών, με τον Κάντζι να κουβαλάει τη μπάλα για πολλά μέτρα και να ανοίγει δεξιά για τον Μουλόπουλο. Αυτός με προσποίηση απέφυγε τον Κούρο, έβγαλε την ασίστ στον Ροτζέριο, ο οποίος από κοντά νίκησε τον Γιαννακόπουλο για το 1-0.

19:43

14': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

19:40

11': Απειλεί και πάλι από κόρνερ ο Πανιώνιος, με τον Μενδρινό να εκτελεί, τον Αυλωνίτη να πιάνει και πάλι κεφαλιά, αλλά η μπάλα πέρασε ελάχιστα δίπλα απ' το αριστερό δοκάρι του Πρζιρόβσκι.

19:35

6': Κεφαλιά του Αυλωνίτη έπειτα από κόρνερ του Μενδρινού, άουτ η μπάλα.

19:30

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Πρζιρόβσκι, Μουλόπουλος, Γεωργίου, Λαμπρόπουλος, Λυκογιάννης, Μάγκας, Πετράτσι, Ορτέγκα, Μάρτινς, Μάντζιος, Κάντζι
Αναπ: Στρατηλάτης, Νικολακάκης, Σκέμπης, Ιωαννίδης, Γιάντσης, Μπούστο, Βασιλείου
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γιαννακόπουλος, Κουλουχέρης, Λαμπρόπουλος, Αυλωνίτης, Κούρος, Κούρντι, Μητρόπουλος, Καλτσάς, Μενδρινός, Κολοβός, Γιάννου
Αναπ: Ανέστης, Καμπάνταης, Ντούνης, Παντίδος, Παναγιωτούδης, Λάζνικ, Μαρουκάκης
Διαιτητής: Καμπαξής (Ευβοίας) - Βοηθοί: Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Καμπούρης (Ευβοίας)