1
19:09

Δίκαιη η νίκη της Ξάνθης με βάση την εμφάνισή της στην επανάληψη

19:09

90'+4: Λήξη του αγώνα

19:07

90'+2: Πρόλαβε να πάρει κίτρινη κάρτα ο Μαρίν...

19:06

90'+1: Ο Μαρίν αντικαθιστά τον Κάλβο, τελείωσαν οι αλλαγές και της Ξάνθης

19:04

88': Νέα ευκαιρία για την Ξάνθη, ο Μπρακάλι σταματά και το σουτ του Σολτάνι

19:03

87': Σουτ του Κάλβο, απέκρουσε δύσκολα ο Μπρακάλι

19:03

87' Ο Ράνος αντί του Σολάρι, δεύτερη αλλαγή για την Ξάνθη

19:02

86': Κίτρινη κάρτα σε Ζούνιορ και Μάνταλο

19:01

85': Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι

18:55

81': Ο Ιωάννου αντικαθιστά τον Καμαρά, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές του Παναιτωλικού

18:51

Ο Σολάρι βρίσκει δίχτυα με κεφαλιά, αξιοποιώντας την ωραία σέντρα του Κάλβο

18:50

76': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:43

69': Μπελόν αντί Μπακάκη και Γκόλιας αντί Μελισσά, διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό

18:37

63': Πρώτη αλλαγή για την Ξάνθη, ο Βασιλακάκης αντικαθιστά τον Ντιε, που φεύγει εκνευρισμένος από τον αγωνιστικό χώρο...

18:37

62': Ωραίο γυριστό σουτ του Σολάρι μετά από σέντρα του Σολτάνι, έφυγε άουτ η μπάλα

18:32

57': Ο Καμαρά βρέθηκε μόνος προ του Τσέμα, αλλά έστειλε την μπάλα άουτ, σημαντική ευκαιρία για τον Παναιτωλικό

18:30

Σολτάνι και Παΐτο συνεργάστηκαν ωραία, η μπάλα έφτασε στον Μάνταλο, που με θαυμάσιο σουτ στην κίνηση έδωσε εκ νέου προβάδισμα στους ακρίτες

18:30

55': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

18:20

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες

18:03

Ωραίο ματς στα Πηγάδια με δύο γκολ και αρκετές ευκαιρίες για αμφότερες τις ομάδες

18:02

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:57

40': Σέντρα του Κάλβο στη μικρή περιοχή, αλλά ο Σολτάνι δεν κατάφερε να κάνει την προβολή

17:53

36': Δυνατό σουτ του Σολτάνι έξω από τη μεγάλη περιοχή, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι πέρασε η μπάλα

17:48

32': Ατομική προσπάθεια και πλασέ του Ζούνιορ, έφυγε άουτ η μπάλα

17:48

32': Κίτρινη κάρτα για τον Παΐτο

17:46

30': Ωραίο σουτ του Θεοδωρίδη, έδιωξε σε κόρνερ ο Τσέμα

17:44

28': Σουτ του Σολτάνι, μπλόκαρε άνετα ο Μπρακάλι

17:42

26': Κεφαλιά του Μάνταλου, απέκρουσε δύσκολα ο Μπρακάλι

17:32

16': Κίτρινη κάρτα στον Μελισσά

17:30

Άμεση απάντηση για τους Αγρινιώτες με εκπληκτικό μακρινό σουτ του Θεοδωρίδη, που βρήκε πρώτα στο οριζόντιο δοκάρι και κατέληξε στα δίχτυα της εστίας του Τσέμα

17:30

14': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό!

17:28

Μετά από σέντρα του Κάλβο, με ωραία προβολή ο Σολτάνι θα στείλει την μπάλα στα δίχτυα. Κόντρα στη ροή της αναμέτρησης προηγούνται οι γηπεδούχοι

17:28

12': ΓΚΟΛ για την Ξάνθη!

17:24

8': Ατομική προσπάθεια και σουτ του Θεοδωρίδη έξω από την περιοχή, πέρασε ελάχιστα άουτ η μπάλα

17:21

5': Σουτ του Γκάλο, θα διώξει σε κόρνερ ο Τσέμα

17:19

3' Σουτ του Ζούνιορ, η μπάλα έφυγε λίγο άουτ

17:16

1': Έναρξη του αγώνα

ΞΑΝΘΗ
Τσέμα, Παΐτο, Μπαξεβανίδης, Γούτας, Φλίσκας, Ντιε, Ντε Γκούζμαν, Σολάρι, Σολτάνι, Μάνταλος, Κάλβο
Αναπ: Ζαρόπουλος, Μπέρτος, Μαρίν, Σουάρες, Ράνος, Βασιλακάκης, Τσαμούρης
Μπρακάλι, Μπικέι, Γκάλο, Γοδόι, Μπακάκης, Μελισσάς, Ζούνιορ, Κούσας, Μπόγιοβιτς, Καμαρά, Θεοδωρίδης
Αναπ: Τακίδης, Καλί, Γκόλιας, Ιωάννου, Μουμίν, Μπελόν, Καλογέρης
Διαιτητής: Κουκουλάκης (Ηρακλείου), Βοηθοί: Κουρομπίλια (Δυτ. Αττικής), Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)