0
19:12

Λήξη αναμέτρησης

19:11

90'+5: Σουτ του Μοράλ, η μπάλα κοντράρει στο Λεάντρο και η μπάλα φέυγει κόρνερ. Το κόρνερ δεν εκτελέστηκε ποτέ, καθώς ο Τριτσώνης σφύριξε τη λήξη

19:10

90'+4: Μακρινό δυνατό σουτ του Σιώπη, ο Χογκ πέφτει και μπλοκάρει

19:08

90'+2: Εκτέλεση φάουλ από τον Μοράλ, η μπάλα έφυγε ένα μέτρο από το δεξί δοκάρι του Χογκ

19:06

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:03

87': Μικρή διακοπή, λόγω τραυματισμού του Γιωργαλλίδη. Ένα λεπτό μετά, το παιχνίδι άρχισε ξανά

19:01

85': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Γάλας στη θέση του Μανούσου

18:57

Ανεβαίνει σταδιακά ο Πλατανιάς, επιχειρώντας να φτάσει στην ισοφάριση

18:56

80': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Περόνε στη θέση του Καζάκη

18:55

79': Σουτ του Μπεριάν από το ύψος της περιοχής, άουτ

18:53

77': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μπεριάν στη θέση του Γουνδουλάκη

18:52

77': Αλλαγή για την Καλλονή. Ο Σιλιγαρδάκης στη θέση του Λεοζίνιο

18:49

72': Δυνατό σουτ του Μοράλ έξω από την περιοχή, άστοχο

18:44

68': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Μοράλ στη θέση του Κατάι

18:41

Μετά από γέμισμα στα καρέ του Πλατανιά, η μπάλα κοντράρει και παίρνει ύψος, ο Καζάκης σε επίκαιρη θέση στην πλάτη της άμυνας των Κρητικών, προλαβαίνει την έξοδο Γεωργαλλίδη και τον "κρεμάει" για το 1-0

18:41

65': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

18:39

63': Αλλαγή για τον Πλατανιά. Ο Σιιώπης στη θέση του Τετέ

18:32

56': Σουτ Τόρες, απόκρουση του Χογκ

18:31

54': Σέντρα από τον Γκαρσία, καρφωτή κεφαλιά του Καζάκη στο οριζόντιο δοκάρι, στην επαναφορά ο Μανούσος από πλεονεκτική θέση έστειλε τη μπάλα πάνω από τα δοκάρια

18:31

54': Δοκάρι για την Καλλονή!

18:30

53': Σουτ Μανούσου από πλάγια δεξιά, εύκολα μπλόκαρε ο Γιωργαλλίδης

18:22

Έναρξη δευτέρου ημιχρόνου

18:05

Η ΑΕΛΚ ανέβασε την απόδοσή της στο τελευταίο τέταρτο του πρώτου ημιχρόνου, αλλά στην πολύ καλή ευκαιρία με την κεφαλιά του Καζάκη, η μπάλα δεν έκανε το χατίρι στην ομάδα του Ματζουράκη

18:03

Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:03

45'+1: Κίτρινη κάρτα στο Μανούσο

18:02

Ένα λεπτό οι καθυστερήσεις

17:56

40': Κίτρινη κάρτα στον Τετέ

17:53

36': Σέντρα του Ποντάνι από αριστερά, ωραία γυριστή κεφαλιά του Καζάκη, η μπάλα έφυγε λίγο έξω από την εστία του Γιωργαλλίδη

17:51

35': Σουτ Μαρσέλο λίγο έξω από την περιοχή με το αριστερό πέρασε άουτ

17:45

28': Σουτ Τετέ έξω από την περιοχή, άουτ

17:42

Αργός ο ρυθμός του παιχνιδιού στο πρώτο εικοσιπεντάλεπτο, με αρκετά λάθη στο χώρο του κέντρου. Ο Πλατανιάς έχει ελαφρά υπεροχή και είναι πιο επικίνδυνος.

17:40

23': Κάθετη πάσα του Τετέ για τον Τόρες, που το γυριστό πλασέ του έστειλε σε κόρνερ ο Χογκ

17:34

18': Κίτρινη κάρτα στον Καζάκη

17:29

13': Γύρισμα Μπέλιτς στον Τόρες, που έκανε με τη μία το πλασέ άουτ

17:27

Αναγνωριστικό το παιχνίδι στο πρώτο δεκάλεπτο, χωρίς κάποια καλή φάση

17:19

Με 15 βαθμούς έως τώρα η ομάδα της Λέσβου με 11 ο Πλατανιάς...

17:18

Η Καλλονή επιστρέφει ως τυπικά γηπεδούχος στο ΟΑΚΑ μετά από την παρουσία της στη Θεσσαλονίκη και συγκεκριμένα στο "Κλεάνθης Βικελίδης"...

17:17

1': Έναρξη αναμέτρησης

17:14

Ενός λεπτού σιγή στη μνήμη του παλαίμαχου ποδοσφαιριστή από τη Λέσβο Παναγιώτη Σαλταμάρα