1
-
0
19:09

Ο Ατρόμητος πήρε μια δίκαιη νίκη, χωρίς πάντως να εντυπωσιάσει με την απόδοσή του ενάντια σε μια ακίνδυνη Βέροια

19:08

90'+4: Τέλος στην αναμέτρηση

19:06

90'+2: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:05

90'+1: Αντί του Δημούτσου ο Καραμάνος, τελείωσαν οι αλλαγές και για τον Ατρόμητο

19:03

89': Την κίτρινη κάρτα θα δει και ο Σισοκό

19:03

88': Ατομική προσπάθεια και σουτ από τον Μπεν, η μπάλα θα φύγει ψηλά άουτ

19:01

86': Κίτρινη κάρτα και για τον Ταυλαρίδη

18:57

83': Κίτρινη κάρτα για τον Τζημογιάννη

18:56

81': Ο Γεωργίου αντικαθιστά τον Καραγκούνη, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο

18:51

77': Ο Τζημογιάννης αντί του Αποστολόπουλου, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές της Βέροιας

18:48

74': Κίτρινη κάρτα για τον Αμαραντίδη

18:46

72': Ο Γκαρσία αντί του Μπρίτο για την πρώτη αλλαγή του Ατρόμητου

18:42

68': Κεφαλιά του Λαζαρίδη μετά το κόρνερ του Ούμπιντες, η μπάλα σταμάτησε στο αριστερό δοκάρι

18:38

64': Σουτ του Μπεν από πλάγια θέση και μέσα από τη μεγάλη περιοχή, έφυγε άουτ η μπάλα

18:37

63': Σουτ του Νάστου μέσα από τη μεγάλη περιοχή, μπλόκαρε ο Αναστασόπουλος

18:32

58': Ο Μάνος αντί του Μρντάκοβιτς στη δεύτερη αλλαγή για τη Βέροια

18:31

57': Ο Μπρίτο σούταρε από κοντινή απόσταση, απομάκρυνε ενστικτωδώς ο Αναστασόπουλος

18:30

56': Μακρινό σουτ από τον Μπαργκάν, καμία ανησυχία για τον Τσενάμο

18:29

55': Το παιχνίδι παραμένει πολύ μέτριο στο Περιστέρι, τίποτα το αξιόλογο στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

18:20

46': Αλλαγή τερματοφύλακα στη Βέροια, ο Αναστασόπουλος αντί του Λόπεζ, που τραυματίστηκε προς το τέλος του πρώτου ημιχρόνου

18:20

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:02

Ο Ατρόμητος πάει προηγούμενος στα αποδυτήρια, εκμεταλλευόμενος τη μία και μοναδική στιγμή που βρήκε ανοργάνωτη την άμυνα της Βέροιας

18:02

45'+2: Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

18:01

45'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μπαργκάν

17:58

Ο Καραγκούνης δέχτηκε την κάθετη πάσα του Παπαδόπουλου, πλάσαρε τον Λόπεζ, που απέκρουσε ασταθώς, και ο παίκτης του Ατρόμητου με κοντινή προβολή άνοιξε το σκορ

17:58

43': ΓΚΟΛ για τον Ατρόμητο!

17:48

33': 'Εχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Ατρόμητος, αλλά είναι εντελώς φλύαρη η υπεροχή του απέναντι σε μια πολύ καλά οργανωμένη, αμυντικά, Βέροια

17:40

26': Ο Νάστος γύρισε απρόσεκτα την μπάλα προς τον Τσενάμο, που την τελευταία στιγμή την απομάκρυνε προ του επερχόμενου Μρντάκοβιτς

17:33

19': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ούμπιντες, με διπλή προσπάθεια μπλόκαρε ο Λόπεζ

17:24

10': Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο δεκάλεπτο, σε ένα παιχνίδι που διεξάγεται υπό έντονη βροχόπτωση

17:15

1': Έναρξη του αγώνα

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Tσενάμο, Ταυλαρίδης, Λαζαρίδης, Γιαννούλης, Νάστος, Ιγκλέσιας, Ούμπιντες, Δημούτσος, Καραγκούνης, Μπρίτο, Παπαδόπουλος
Αναπ: Σηφάκης, Φυτανίδης, Γκαρσία, Μπάλλας, Καλλέργης, Γεωργίου, Καραμάνος
ΒΕΡΟΙΑ
Λόπεζ, Σιόντης, Αμαραντίδης, Ορέστες, Αποστολόπουλος, Όστοϊτς, Μπαργκάν, Τραπ, Σισοκό, Μπεν, Μρντάκοβιτς
Αναπ: Αναστασόπουλος, Τζημογιάννης, Μπάρμπας, Πλαβούκος, Βεργώνης, Μάνος, Ζεζίνιο
Διαιτητής: Λαμπρόπουλος (Ηλείας), Βοηθοί: Αλεξέας (Μεσσηνίας), Σταθόπουλος (Ηλείας)