1
20:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:55

Απίστευτο φινάλε στην Πάτρα, με την ΑΕΛ να «κλέβει» τελικά τον βαθμό στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων, χάρη στο γκολ του τερματοφύλακά της, Ξενοδόχοφ, διατηρώντας το αήττητο.

20:55

Λήξη του ματς! 1-1.

20:55

Ένταση με τον Ντόστανιτς και ανθρώπους της Παναχαϊκής μετά το γκολ της ισοφάρισης. Διαμαρτυρίες ότι είχαν περάσει τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:53

Εκτελείται από δεξιά το κόρνερ και ο Ξενοδόχοφ που είχε κατέβει για να ενισχύσει τις προσπάθειες των συμπαικτών του σκοράρει με κεφαλιά!

20:53

90'+6: ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

20:52

90'+6: Κόρνερ για την ΑΕΛ.

20:50

90'+4: Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Καρβουνιάρης στη θέση του Στεργίδη.

20:48

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Αθανασόπουλο για καθυστέρηση.

20:47

5 τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:47

90': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Χαρτσιάς στη θέση του Χούσα.

20:46

Μπαίνει το φορείο για να περάσει ο Χούσα εκτός αγωνιστικού χώρου.

20:41

85': Τεράστια ευκαιρία για την ΑΕΛ! Λάθος του Ασίγκμπα, ο Κουτσιανικούλης παίρνει την μπάλα ενώ υπάρχει μόνο ένας αμυντικός, ο Κάργας, βγάζει την μπαλιά στον Μπόγιοβιτς αριστερά, αλλά αυτός αστοχεί σε τετ α τετ, στέλνοντας την μπάλα άουτ.

20:39

Πάλι κοκορομαχίες των παικτών των δύο ομάδων. Δεν βρίσκει ρυθμό το ματς, καθώς διακόπτεται συνεχώς από φάουλ και... νεύρα.

20:35

79': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Ντελέκος στη θέση του Πέδρο.

20:33

77': Κίτρινη κάρτα στον Κάργα.

20:32

75': Δοκιμάζει πάλι το πόδι του ο Σιατραβάνης, άουτ η μπάλα.

20:29

72': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Μπόγιοβιτς στη θέση του Μαρουκάκη.

20:24

Ο Πέδρο εκτελεί από δεξιά το κόρνερ, ο Κάργας κάνει το πρώτο σουτ από κοντά, ο Ξενοδόχοφ διώχνει με το σώμα, αλλά δεν συγκρατεί την μπάλα και ο Χατής έρχεται και από κοντά στέλνει την μπάλα στο άδειο τέρμα.

20:24

67': ΓΚΟΛ για την ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ!

20:23

67': Κόρνερ για την Παναχαϊκή.

20:22

66': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Κουτσιανικούλης στη θέση του Ουρτάδο.

20:18

61': Κεφαλιά του Τζίλας μέσα από την περιοχή, άουτ η μπάλα.

20:16

59': Κίτρινη κάρτα στον Πινδώνη.

20:12

Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς ο Πέδρο είναι πεσμένος στο χορτάρι.

20:08

51': Κίτρινη κάρτα στον Σιατραβάνη.

20:03

46': Μακρινό σουτ του Πάτο, άουτ η μπάλα.