Από το a-sports.gr, καλή συνέχεια.

16:53

Λήξη της αναμέτρησης. Ατρόμητος - Πανθρακικός 1-2.

16:52

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Παπαγεωργίου.

16:50

16:47

88': Σουτ Μαρσελίνιο, αλλά η μπάλα κοντράρει και απομακρύνεται.

16:46

87': Ύστερα από εκτέλεση φάουλ, η μπάλα στρώνεται στον Κούρο, ο οποίος πιάνει το σουτ, σώζει ο Ηλιάδης πάνω στη γραμμή.

16:41

Αντεπίθεση για τους φιλοξενούμενους, κούρσα του Ντιγκινί, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή, γυρίζει από τα δεξιά και ο Ηλιάδης με προβολή δίνει ξανά προβάδισμα στην ομάδα του.

16:40

81': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

16:39

80': Κίτρινη κάρτα στον Ηλιάδη.

16:37

Εκτέλεση φάουλ με τον Ναπολεόνι αριστερά του ημικύκλιου, η μπάλα κοντράρει λίγο στο τείχος, μπερδεύεται ο Πασχαλάκης, βρίσκει λίγο την μπάλα, που καταλήγει στην εστία του. Ισοφαρίζει ο Ατρόμητος.

16:37

78': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

16:34

75': Σουτ Μεχία, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

16:34

75': Σουτ Μπρίτο. ο Πασχαλάκης σε κόρνερ, το οποίο εκτελείται με τον Πίτου Γκαρσία, αλλά περνά ανεκεμτάλλευτο.

16:32

74': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Πίτου Γκαρσία. Διώχνουν οι αμυντικοί του Πανθρακικού.

16:31

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μίλος Στόιτσεφ αντί του Κιβρακίδη.

16:29

71': Ο Πίτου Γκαρσία πιάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα έξω από το αριστερό δοκάρι του Πασχαλάκη.

16:25

67': Αναγκαστική αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Ηλιάδης αντί του Λαδάκη.

16:23

Με δέκα ο Πανθρακικός, γιατί ο Λαδάκης βγήκε υποβασταζόμενος από τον αγωνιστικό χώρο, καθώς έχει τραυματιστεί.

16:21

63': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Σέτι αντί του Ροτζέριο.

16:21

62': Αδύναμο σουτ Ουσέρο, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

16:19

Πολλά τα λάθη στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους.

16:15

56': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Πίτου Γκαρσία, διώχνει ο Πασχαλάκης.

16:13

Μικρή διακοπή καθώς βρίσκεται στο έδαφος ο Ποτουρίδης. Ύστερα από ένα λεπτό το ματς αρχίζει ξανά.

16:12

53': Κόρνερ για τον Πανθρακικό με τον Χαβίτο. Και νέο κόρνερ για τους φιλοξενούμενους, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:10

52': Ο Ναπολεόνι μπαίνει στην περιοχή από τα αριστερά, σουτάρει, δεν προλαβαίνει ο Ουσέρο και η μπάλα φεύγει κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:07

48': Κόρνερ για τον Ατρόμητο με τον Πίτου Γκαρσία. Εύκολα διώχνουν οι αμυντικοί του Πανθρακικού.

16:04

Έναρξη β' ημιχρόνου.

16:03

46': Με δύο αλλαγές ξεκινά ο Ατρόμητος το δεύτερο 45λεπτο. Ο Ουσέρο αντί του Μπίτολο και ο Μαρσελίνιο αντί του Λε Ταλέκ.