0
16:53

Από τη Ριζούπολη καλό σαββατόβραδο...

16:50

Σπουδαία βαθμολογικά και νίκη για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Η ομάδα του Μπάμπη Τεννέ έφτασε τους 19 πόντους και σκαρφάλωσε στη 2η θέση, ενώ περιμένει το αποτέλεσμα των Τρικάων την Κυριακή στο ματς με τα Χανιά για να δει αν θα παραμείνει εκεί. Ο Κισσαμικός προσπάθησε, αλλά... πληγώθηκε σε μια στιγμή αδράνειας της άμυνας του γνωρίζοντας τη 2η ήττα του στο πρωτάθλημα.

16:48

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός 1-0.

16:45

Συμπληρώθηκαν τα 90' στη Ριζούπολη. Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:42

87': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Συμελίδης στη θέση του Βάντερσον.

16:38

83': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Κισσαμικός. Ο Τσικουδάκης στη θέση του Βαττή.

16:32

77': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Λαγό, διώχνουν οι αμυντικοί του Κισσαμικού.

16:31

76': Κίτρινη κάρτα στον Σελινιωτάκη, που είναι στον πάγκο!

16:30

75': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Σουμπασάκης αντί του Πότσι.

16:28

73': Εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά ο Λαγός, η μπάλα απομακρύνεται προσωρινά και φτάνει στον Βάντερσον, σουτ έξω από την περιοχή, απελπιστικά (ψηλά) άουτ...

16:27

72': Αλλαγή για τον Κισσαμικό. Ο Βλάχος αντί του Μάνιας

16:27

Ο Πάνος έδωσε στον Φαρινόλα, δυνατό σουτ από θέση μέσα δεξιά, σε κόρνερ ο Αγριμάκης.

16:23

Ο Φαρινόλα μπήκε στην περιοχή, σούταρε, ο Αγριμάκης βγήκε χωρίς να καταφέρει να διώξει σωστά και ο Κρητικός στην επαναφορά με εξουδετερωμένο τον τερματοφύλακα του Κισσαμικού με σουτ έγραψε το 1-0.

16:23

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

16:18

63': Φάουλ Λαγού, κακή κεφαλιά Κρητικού, άουτ...

16:17

62': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Κρητικός αντί Τζιώρα.

16:17

62': Κίτρινη κάρτα στον Σμίλτο.

16:14

59': Καλή στιγμή για τον Κισσαμικό. Ο Λώττας έστρωσε για τον Πότσι, βολίδα από θέση έξω δεξιά, διώχνει με το σώμα ο Ταΐρης.

16:13

Ωραίος συνδυασμός Κονέ - Βάντερσον από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στο Πάνο, κακή σέντρα-σουτ... άουτ.

16:10

55': Κόρνερ για τον Απόλλωνα από τα δεξιά με τον Βάντερσον, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:09

54': Ζήτουν πέναλτι οι γηπεδούχοι σε διεκδίκηση της μπάλας ανάμεσα σε Σακελλαρίου και Φαρινόλα. Δεν πρέπει να έχουν δίκιο οι Απολλωνιστές, διώχνει μπάλα ο παίκτης των φιλοξενούμενων.

16:07

52': Κόρνερ για τον Κισσαμικό από τα δεξιά, πέρασε ανεκμετάλλευτο...

16:05

50': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός στη θέση του Παρπέξ.

16:05

Ο Βαττής από τα δεξιά γύρισε στον Μάνια, σουτ μέσα από την περιοχή, μπλόκαρει ο Ταΐρης.

16:02

47': Εκτέλεση φάουλ για τον Απόλλωνα με τον Παρπέξ, εύκολα ο Αγριμάκης.