1
-
2
17:55

Η Κέρκυρα φεύγει με το διπλό από την Καλαμαριά και πανηγυρίζει την 7η συνεχόμενη νίκη της στον Βόρειο όμιλο της Β' Εθνικής

17:54

Τέλος της αναμέτρησης

17:53

Αγκαλιά με την 7η συνεχόμενη νίκη της η Κέρκυρα

17:53

Λογικά μόλις χτυπηθεί το επιθετικό φάουλ που έχει κερδίσει η Κέρκυρα, ο διαιτητής θα σφυρίξει το τέλος του αγώνα

17:50

90+3': Ο Παρμαξίδης εκτελεί το φάουλ, ο Κισκαμπάνης παίρνει την κεφαλιά αλλά στέλνει την μπάλα άουτ

17:49

90+2': Στη θέση του Μπαλντοβαλίεφ ο Παππάς

17:48

Όλα για όλα από την Καλαμαριά, που έχει βγει μαζικά στην επίθεση και πολιορκεί την Κέρκυρα

17:48

90+1': Μακρινό σουτ του Πιτσόκου, η μπάλα φεύγει έξω

17:47

Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

17:42

- Πάντα στο 1-2 η Κέρκυρα που προσπαθεί να κρατήσει το υπέρ της σκορ έχοντας παθητικό ρόλο

17:41

85': Ξαφινικό σουτ του Σουάνη, η μπάλα φεύγει άουτ

17:39

82': Κάρτα στον Ορφανό

17:37

- Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο, για να δούμε τι μας επιφυλάσσει ακόμα το παιχνίδι με την Καλαμαριά να έχει μειώσει και να έχει ξαναμπεί στο... κόλπο

17:34

77': Ο Αθανασιάδης πασάρει στον Ναλμπάντη, αυτός γυρίζει ταχύτατα και εκτελεί τον Κουτζαβασίλη από το ύψος του πέναλτι για το 1-2

17:34

ΓΚΟΛ η Καλαμαριά

17:31

74': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Εκτός αγώνα ο Ζορμπάς, στη θέση του ο Καραδέμητρος

17:30

73': Πλασέ του Ορφανού, ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει σταθερά

17:30

Δεν υπάρχει ρυθμός στο ματς στα τελευταία λεπτά εξαιτίας των πολλών διακοπών

17:29

71': Κίτρινη βλέπει και ο Παρασκευαΐδης για σκληρό μαρκάρισμα

17:27

68': Κάρτα στον Ζορμπά

17:25

67'; Δεύτερη αναγκαστική αλλαγή για την Καλαμαριά. Στη θέση του τραυματία Λιόνη (πρόβλημα στον ώμο) ο Αλμπάνης

17:24

Κάρτα στον Μωυσίδη

17:21

64': Αλλαγή και για την Καλαμαριά. Εκτός αγώνα ο Βλάχος, μέσα ο Γκουγκουλιάς

17:20

Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα

17:19

62': Στη θέση του Κόντου ο Σίμιτς

17:17

60': Από την εκτέλεση του κόρνερ ο Ραπτάκης εκμεταλλεύεται με τον καλύτερο τρόπο την αδράνεια στο κέντρο της αντίπαλης άμυνας και από κοντά με πλασέ γράφει το 0-2

17:17

ΓΚΟΛ η Κέρκυρα

17:16

59': Ο Μπαλντολίεφ έκανε την προσπάθεια από αριστερά, σούταρε αλλά η μπάλα κόντραρε και έφυγε κόρνερ

17:13

- Συμπληρώσαμε το πρώτο δεκάλεπτο, η Κέρκυρα έχει δώσει χώρο στην Καλαμαριά η οποία ναι μεν έχει την κατοχή της μπάλας, αλλά δεν απειλεί

17:09

52': Κάρτα βλέπει ο Βέντζιος

17:08

Ο Ναλμπάντης ξεκίνησε την φάση από τα δεξιά. Προσπαθεί να φτάσει στην ισοφάριση η Καλαμαριά

17:08

52': Επικίνδυνη σέντρα, ο Παρμαξίδης δεν προλαβαίνει να μπει στην φάση και να σπρώξει την μάλα στα δίχτυα

17:03

47': Κάρτα βλέπει ο Γκόμες για ένα σκληρό μαρκάρισμα

17:02

46': Σέντρα στο β' μέρος

17:01

Όλα έτοιμα να ξεκινήσει το δεύτερο μέρος στην Καλαμαριά, οι δύο ομάδες έχουν κάνει την εμφάνιση τους στον αγωνιστικό χώρο

16:49

ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 3-1 (ΤΕΛΙΚΟ)

16:47

Ημίχρονο: Η Κέρκυρα πάει με αυτό το 1-0 στα αποδυτήρια χάρη στο γκολ του Μπαλντολίεφ

16:46

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

16:45

Ο Παρμαξίδης το εκτέλεσε, πάνω στην γραμμή ο Γκόμες, μετά από πλασέ του Ναλμπάντη, διώχνει σε νέο κόρνερ το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο

16:45

43': Κόρνερ κερδίζει η Καλαμαριά, για να δούμε...

16:41

ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 3-1 (87')

16:37

36': Ο Βέντζιος δοκιμάζει τα πόδια του από μακριά, ο Κουτζαβασίλης πέφτει και μπλοκάρει

16:36

Πιο επικίνδυνη η Κέρκυρα καθώς βρίσκει χώρους και είναι έτοιμος να χτυπήσει στις αντεπιθέσεις

16:35

33': Επικίνδυνη σέντρα του Κόντου, ο Καρατζιοβαλής βγαίνει και μπλοκάρει

16:30

29': Αναγκαστική αλλαγή για την Καλαμαριά. Στη θέση του τραυματία Καπία ο Ορφανός

16:27

27': Μακρινό σουτ του Σουάνη, η μπάλα φεύγει ψηλά πάνω από τα δοκάρια του Καρατζιοβαλή

16:26

- Στο άλλο ματς και ενώ συμπληρώσαμε το πρώτο 25λεπτο, η Κέρκυρα κρατά εύκολα το προβάδισμα, με την Καλαμαριά ναι μεν να έχει την κατοχή αλλά να μην απειλεί

16:25

71': ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ (3-1) με γκολ του Πορτίγια (σουτ)

16:24

ΓΚΟΛ η Γλυφάδα

16:20

63': ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ (2-1) με γκολ του Σμυρλή (προβολή)

16:17

16:16

- Συμπληρώσαμε το πρώτο τέταρτο η Κέρκυρα πάντα στο 0-1, με την Καλαμαριά να ελέγχει το ματς, αλλά να μην απειλεί

16:08

8': Κάρτα βλέπει για διαμαρτυρία ο Λιόνης. Η Καλαμαριά ''φωνάζει'' για οφ σάιντ, ωστόσο ο σκόρερ φαίνεται να έχει την ευθεία με την άμυνα

16:07

7': Κόντος και Σουάνης άλλαξαν όμορφα την μπάλα, αυτή έφτασε στον Μπαλντοβαλίεφ ο οποίος αφού πέρασε και τον Καρατζιοβαλή σε κενή εστία πλάσαρε για το 0-1

16:07

16:04

- Πιο δυνατά έχει μπει στον αγωνιστικό χώρο η Καλαμαριά, γρήγορος ο ρυθμός σε αυτό το ξεκίνημα (5')

16:02

ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ (1-1) με γκολ του Νατσούρα (47', κεφαλιά)

16:02

16:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος και στο ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ (0-1)

16:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι

15:20

18': ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0-1 (Σταμόγιαννος, σουτ)

15:19

ΓΚΟΛ η Βύζας Μεγάρων

15:01

1': Ξεκίνησε η αναμέτρηση στο Δημοτικό Στάδιο Καισαριανής: ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0-0