Απελπιστικά άουτ η εκτέλεση του Ζάχορα

19:50

Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ηρακλή, για να δούμε...

19:49

90+1': Κάρτα στον Λίμα

19:48

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:46

89': Στη θέση του Ετόφ ο Κίκοφ

19:45

Ξεκίνησε και πάλι το παιχνίδι, βρισκόμαστε στο τελευταίο πεντάλεπτο

19:44

Το γνωστό σκηνικό στην επανάληψη. Παίκτης της Δόξας στο έδαφος με τραυματισμό...

19:44

86': Κάρτα στον Κυριάκο για διαμαρτυρία

19:39

81': Στη θέση του Τάι ο Παληγεώργος

19:39

- Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο, η Δόξα Δράμας κρατά με νύχια και με δόντια το 1-1

19:35

Οι οπαδοί που πριν λίγα λεπτά αποχώρησαν από το γήπεδο, έχουν επιστρέψει και βρίσκονται στα επίσημα όπου φαίνεται να τα έχουν με την διοίκηση

19:34

76': Κάρτα στον Βλασόπουλο

19:33

Αλλαγή για την Δόξα Δράμας

19:32

75': Στη θέση του Χιντασέλι ο Αμανατίδης

19:32

Δεν έχει παιχτεί ποδόσφαιρο στο δεύτερο μέρος

19:32

Και δεύτερος παίκτης της Δόξας στο έδαφος!!!

19:31

72': Νέα διακοπή στο ματς, πάλι παίκτης της Δόξα Δράμας στο έδαφος. Αυτό το σκηνικό έχει επαναληφθεί τουλάχιστον σε τέσσερις περιπτώσεις στο δεύτερο μέρος

19:29

Αρκετοί φίλοι του Ηρακλή αποχωρούν από το γήπεδο προφανώς θέλοντας να εκφράσουν τον προβληματισμό τους για την μέτρια εικόνα της ομάδας τους

19:26

- Μπαίνουμε στο τελευταίο 20λεπτο, το ματς δεν έχει ρυθμό αφού υπάρχουν πολλές διακοπές. Ο Ηρακλής πάντως είναι πιο επιθετικός και ψάχνει το δεύτερο γκολ...

19:22

65': Ο Τάι βρέθηκε μέσα στην περιοχή, έπιασε ένα συρτό σουτ, ωστόσο ο Δαύκος του λέει όχι

19:21

64': Γρήγορα γρήγορα και δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή. Στη θέση του Ονουάτσι ο Ζάχορα

19:19

62': Πράγματι. Στη θέση του Πουρτουλίδη ο Γιάρολιμ

19:18

Τον Γιάρολιμ θα ρίξει στο ματς ο Όγιος

19:16

Όλα καλά με τους δύο ποδοσφαιριστές, ξεκίνησε το παιχνίδι και πάλι μετά την μικρή διακοπή

19:15

Μπριλάκης - Κάσσος συγκρούστηκαν και βρίσκονται στο έδαφος

19:14

57': Επικίνδυνη σέντρα του Κάσσου, ο Χουάντερσον βγαίνει και μπλοκάρει την μπάλα πριν μπει στην πορεία της και σκοράρει ο Έτοφ

19:11

- Η Δόξα Δράμας αμύνεται μαζικά, αλλά δείχνει επικίνδυνη στην κόντρα

19:10

52': Ο ταχύτατος Χιντασέλι φεύγει στην αντεπίθεση, φτάνει απέναντι από τον Χουάντερσον αλλά πλασάρει άουτ

19:10

Τεράστια ευκαιρία για την Δράμα

19:09

- Πρώτο πεντάλεπτο στην επανάληψη με τον Ηρακλή να πιέζει και την Δόξα να αμύνεται

19:06

49': Κάρτα στον Tσιλιανίδη για μαρκάρισμα στον Βλασόπουλο

19:06

Απομακρύνει ο Μιλένκοβιτς

19:05

48': Κόρνερ κερδίζει ο Ηρακλής

19:02

46': Ξεκίνησε το δεύτερο μέρος

19:02

46': Στη θέση του Γελαδάρη ο Κυριακίδης. Αναγκαστική αλλαγή για τη Δόξα Δράμας

19:01

Μόλις τώρα οι δύο ομάδες μαζί με τους διαιτητές κάνουν την είσοδο τους στον αγωνιστικό χώρο για την έναρξη της επανάληψης

18:46

Οι παίκτες του Όγιος δείχνοντας χαρακτήρα πάνε στα αποδυτήρια με το 1-1 και έχουν 45 λεπτά μπροστά τους να κάνουν την ολική ανατροπή.

18:44

45': Ο Κυριάκος έγινε κάτοχος της μπάλας λίγο έξω από την μεγάλη περιοχή και με έναν κεραυνό στέλνει την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι της εστίας του Δαύκου για το 1-1

18:43

ΓΚΟΛ ο Ηρακλής!

18:43

Κάρτα βλέπει ο Μπουκουβάλας

18:42

44': Ο Τάι εκτέλεσε το κόρνερ, ο Ματσούκας παίρνει την κεφαλιά, ωστόσο ο Δαύκος με εντυπωσιακή επέμβαση κρατάει ο 0-1

18:41

43': Ο Ματσούκας έκανε όμορφη προσπάθεια από τα δεξιά αλλά δεν έσπασε σωστά την μπάλα προς το πέναλτι και χάθηκε η ευκαιρία

18:40

42': Σουτ της απελπισίας από τον Μπουκουβάλα, άουτ η μπάλα

18:36

38': Ο Ρούτσης δοκιμάζει τα πόδια του έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα φεύγει άουτ

18:34

- Μπήκαμε στο τελευταίο δεκάλεπτο του πρώτου μέρους, προσπαθεί να αντιδράσει ο Ηρακλής

18:31

- Ακούγονται οι πρώτες αποδοκιμασίες από τους φίλους του Ηρακλή, που τα βάζουν τόσο με τους παίκτες της ομάδας τους, όσο και με την διοίκηση

18:28

Οι Δραμινοί σκοράρουν κόντρα στην ροή του αγώνα, με μια στημένη φάση και ''παγώνουν'' το Καυταντζόγλειο

18:27

28': Από εκτέλεση φάουλ του Ρούτση ο Κάσσος παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 0-1

18:27

ΓΚΟΛ η Δόξα Δράμας

18:25

- Πιέζει ο Ηρακλής, έχει κλείσει στα καρέ της την Δόξα Δράμας και όλα αυτά ενώ συμπληρώσαμε 25' λεπτά αγώνα στο Καυταντζόγλειο

18:24

25': Κεραυνός του Τάι από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα στην αγκαλιά του Δαύκου!

18:23

23': Σέντρα του Μπουκουβάλα από τα δεξιά, ο Ονουάτσι παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι αλλά η μπάλα βρίσκει σε σώματα αμυντικών

18:21

21': Κάρτα βλέπει ο Τάι για τον Ηρακλή

18:20

Ο Τσιλιανίδης αρχικά δεν μπορεί να νικήσει τον Δαύκο, ενώ στην συνέχεια η μπάλα βρίσκει στο σώμα του Στόϊκου και περνά κόρνερ, το οποίο ωστόσο περνά ανεκμετάλλευτο

18:20

20': Διπλή ευκαιρία για τον Ηρακλή!

18:13

14': Κακή εκτέλεση του Κυριάκου, απομακρύνουν οι αμυντικοί

18:12

Νέο φάουλ σε καλό σημείο έχει κερδίσει ο Ηρακλής

18:12

13': Κάρτα στον Χιντασέλι για κράτημα στον Μπουκουβάλα, κίτρινη βλέπει και ο Κάσσος

18:09

9': Ο Τάι το εκτέλεσε, η μπάλα στην αγκαλιά του Δαύκου που δεν αιφνιδιάζεται

18:09

9': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Ηρακλή

18:06

Σε παθητικό ρόλο οι Δραμινοί, κάνουν άμυνα στο μισό γήπεδο

18:02

Στα πρώτα λεπτά ο Ηρακλής έχει μπει με σαφή διάθεση να πιέσει ψηλά την Δόξα Δράμας

17:59

1': Σέντρα στο παιχνίδι

ΗΡΑΚΛΗΣ
Χουάντερσον, Παπαστεριαννός, Μπριλάκης, Μπουκουβάλας, Tσιλιανίδης, Λίμα, Πουρτουλίδης, Κυριάκος, Ματσούκας, Ονουάτσι, Τάι.
Αναπ: Κηπουρός, Χιντζίδης, Κοντέων, Ιντζόγλου, Παληγεώργος, Γιάρολιμ, Ζαχόρα.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Δαύκος, Γελαδάρης, Κάσσος, Στόϊκος, Ρούτσης, Βλασόπουλος, Μιλένκοβιτς, Χιντασέλι, Στεργιανός, Λιαπάκης, Ετόφ.
Αναπ: Μένκα, Κίκοφ, Κυριακίδης, Διαμαντόπουλος, Αμανατίδης, Μπέκα, Κανετίδης.
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου). Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου), Σιαμέτης (Ηπείρου). 4ος: Σέζος (Κιλκίς)