Πρωταγωνιστής ο Πάρντο με δύο γκολ και μία κερδισμένη αποβολή.

23:34

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 2-1 για τον Ολυμπιακό που έκανε πολύ μεγάλη ανατροπή.

23:31

23:31

Μαγική ασίστ από Φορτούνη στην πλάτη της άμυνας, ο Πάρντο πλασάρει ωραία και τελειώνει υποδειγματικά τη φάση προ του Εντουάρντο.

23:30

90': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:28

88': Μούσα αντί Φερνάντες για την Ντιναμό.

23:27

87': Κόρνερ για την Ντιναμό, ο Μασάντο το εκτελεί και οι παίκτες του Ολυμπιακού απομακρύνουν εύκολα.

23:26

86': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Ο Πάρντο το εκτελεί, στο πρώτο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά και απομακρύνει ο Φερνάντες.

23:24

Ο Ολυμπιακός έχει πολύ χώρο πλέον έως τη μεσαία γραμμή, αλλά από εκεί και πέρα τον περιμένουν οι Κροάτες.

23:21

80': Φινμπόγκασον αντι Κασάμι για τον Ολυμπιακό.

23:20

80': Σίγκαλι αντί Πιάτσα για την Ντιναμό.

23:19

79': Δεύτερη κίτρινη στον Πίβαριτς, με 10 η Ντιναμό. Εκπληκτική η ντρίμπλα του Πάρντο στον Κροάτη.

23:17

77': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό, εύκολα απομακρύνεται η μπάλα.

23:16

έχει καταφέρει στα τελευταία λεπτά η Ντιναμό να αποδιοργανώσει τον Ολυμπιακό, παρόλο που εκείνος εξακολουθεί να έχει τον έλεγχο.

23:12

Μειώνει σε 4-1 η Άρσεναλ, που έχει δεδομένα χάσει το ματς πάντως. Θετικό αυτό για τον Ολυμπιακό, που καλείται να ολοκληρώσει την ανατροπή.

23:09

69': Κίτρινη στον Μασάντο.

23:06

Ο Ιντέγιε κοντρολάρει την μπάλα, τη σπάει στον Πάρντο κι εκείνος από μέσα δεξιά με το αριστερό τη στέλνει στην απέναντι γωνία στην πρώτη του επαφή!

23:05

65': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

23:04

64': Πάρντο αντί Ερνάνι για τον Ολυμπιακό.

23:01

Πέφτουν με μεγάλη ευκολία πλέον οι Κροάτες για να παγώσουν τον ρυθμό.

22:58

Διασύρει την Άρσεναλ η Μπάγερν, 4-0!

22:57

57': Ενρίκες αντί Χότζιτς για την Ντιναμό.

22:56

Νέα διακοπή, στο έδαφος ο Χότζιτς που είναι φανερό πως έχει πρόβλημα. Θα γίνει αλλαγή.

22:55

Στο έδαφος ο Ρογκ, προσωρινή διακοπή.

22:54

54': Ο Φορτούνης σημαδεύει τη δεξιά γωνιά, ο Εντουάρντο αποκρούει και στη συνέχεια ο Φορτούνης με το αριστερό στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:54

53': Κίτρινη στον Γκονσάλο Σάντος.

22:53

53': Πέναλτι για τον Ολυμπιακό! Ο Γκονσάλο γκρεμίζει τον Ιντέγιε, λίγο πριν πλασάρει εκείνος. Εξαιρετική η κάθετη του Φορτούνη.

22:52

52': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό, ο Ντα Κόστα στη θέση του Ισπανού.

22:51

Ζητάει αλλαγή ο Μποτία. Ξεκάθαρα κάνει κίνηση πως δεν μπορεί να συνεχίσει.

22:50

50': Κακό μακρινό σουτ από τον Σεμπά, δεν ανησυχεί ο Εντουάρντο.

22:50

50': Κόρνερ κερδίζει ο Ολυμπιακός, περνάει ανεκμετάλλευτο μια και ο Κασάμι δεν μπαίνει στη φάση.

22:47

46': Ο Γκονσάλο Σάντος απομακρύνει την μπάλα, ο Κασάμι κάνει αμέσως το σουτ και αστοχεί.