2
-
1
19:07

Δίκαιη η νίκη του Παναιτωλικού, που διατήρησε το αήττητό του για 8η σερί αγωνιστική

19:07

90'+4: Λήξη του αγώνα

19:03

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Ζούνιορ

19:03

90'+1: Έχουμε μπει στις καθυστερήσεις, τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

18:59

88': Αποβλήθηκε και ο βοηθός του Μάκη Χάβου!

18:56

84': Σουτ του Μπακάκη έξω από τη μεγάλη περιοχή, αποκρούει εύκολα ο Πρζιρόβσκι

18:55

83': Παπουτσογιαννόπουλος αντί Θεοδωρίδη στην τελευταία αλλαγή του Παναιτωλικού

18:52

79': Κίτρινη κάρτα για τον Μουλόπουλο

18:50

77': Κλείνει τις αλλαγές του ο Λεβαδειακός, στο παιχνίδι ο Βασιλείου αντί του Μάντζιου

18:49

75': Σουτ από τον Ζούνιορ, θα μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Πρζιρόβσκι

18:45

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, ο Γιάντσης αντί του Ιωαννίδη

18:43

70': Ωραία επέμβαση του Πρζιρόβσκι στην κεφαλιά του Μπόγιοβιτς

18:41

68': Ο Μπελόν αντικαθιστά τον Καμαρά για τη δεύτερη αλλαγή του Παναιτωλικού

18:33

59': Πετράτσι αντί Μάγκα για την πρώτη αλλαγή του Λεβαδειακού

18:28

55': Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Κονέ, με 10 συνεχίζει ο Λεβαδειακός

18:26

54': Αποβάλλεται ο Μάκης Χάβος από τον διαιτητή Μάνταλο, αποδοκιμασίες από τους φίλους του Παναιτωλικού για την αποβολή του τεχνικού της ομάδας

18:25

52': Ο Μπρακάλι απέκρουσε συνεχόμενα σουτ από Μάντζιο και Κονέ

18:24

51': Κίτρινη κάρτα στον Κονέ

18:22

Ο Καμερουνέζος αμυντικός σκόραρε με κεφαλιά μετά το φάουλ που εκτέλεσε ο Θεοδωρίδης, προλαβαίνοντας την έξοδο του Πρζιρόβσκι, που δεν ήταν καλή

18:22

49': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό και πάλι με τον Μπικέι!

18:20

48': Ο Καμαρά σουτάρει μέσα από τη μεγάλη περιοχή, θα σταματήσει στον Γεωργίου, όμως, η μπάλα

18:18

46': Γκόλιας αντί Μελισσά στην πρώτη αλλαγή του Παναιτωλικού

18:18

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:01

Κόντρα στη ροή του αγώνα οι δύο ομάδες πάνε ισόπαλες στα αποδυτήρια, καθώς ο Παναιτωλικός ήταν ανώτερος και έχασε καλές ευκαιρίες και μετά το 1-0

18:01

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:59

Σέντρα-σουτ του Μουλόπουλου από τα δεξιά, με τον Μπρακάλι να αιφνιδιάζεται και να γίνεται, έτσι, το 1-1

17:59

43': ΓΚΟΛ για τον Λεβαδειακό!

17:57

40': Κεφαλιά από τον Μπόγιοβιτς, μπλοκάρει ο Πρζιρόβσκι

17:48

32': Γυριστό σουτ του Καμαρά μετά από σέντρα του Γκάλο, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα περάσει η μπάλα

17:43

27': Έριξαν το ρυθμό τους οι γηπεδούχοι, προσπαθεί να ισορροπήσει το ματς ο Λεβαδειακός

17:33

Ο Μπικέι είναι ο σκόρερ με πλασέ μέσα από τη μεγάλη περιοχή κι ενώ προηγήθηκε εκτέλεση κόρνερ του Θεοδωρίδη

17:32

17': ΓΚΟΛ για τον Παναιτωλικό!

17:28

13': Κεφαλιά του Μπόγιοβιτς μετά την σέντρα του Μπακάκη, ελάχιστα άουτ θα περάσει η μπάλα, καλή ευκαιρία για τους γηπεδούχους, που πιέζουν από την αρχή του αγώνα

17:27

12': Κεφαλιά του Μπόγιοβιτς, ο Λυκογιάννης θα διώξει σε κόρνερ, επικίνδυνη στιγμή για τα καρέ του Λεβαδειακού

17:20

5': Ο Μπόγιοβιτς έπιασε την κεφαλιά, που βρήκε όμως στον... Καμαρά και έφυγε μακριά από την εστία του Πρζιρόβσκι

17:17

2': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο, ελάχιστα άουτ θα φύγει η μπάλα

17:15

1': Έναρξη του αγώνα

Mπρακάλι, Κούσας, Μπακάκης, Μπικέι, Γοδόι, Γκάλο, Μελισσάς, Θεοδωρίδης, Ζούνιορ, Μπόγιοβιτς, Καμαρά
Αναπ: Τακίδης, Γκόλιας, Καλί, Σφακιανάκης, Παπουτσογιαννόπουλος, Ιωάννου, Μπελόν