Δεν πάει πιο κάτω για την Ελλάδα, που κλείδωσε την τελευταία θέση στον όμιλο.

23:33

Λήξη αναμέτρησης, ήττα για την Ελλάδα με 3-1.

23:30

23:26

Ο Πέλκας κάνει εξαιρετική διαγώνια πάσα, ο Τοροσίδης από δεξιά βρίσκει με παράλληλο γύρισμα τον Αραβίδη κι εκείνος με προβολή σκοράρει.

23:26

86': ΓΚΟΛ για την ΕΛΛΑΔΑ!

23:24

85': Στη θέση του ΜακΝάιρ ο ΜακΚούλοου για τη Β. Ιρλανδία.

23:21

82': Ο Χολέμπας από αριστερά κάνει τη σέντρα, ο Αθανασιάδης βάζει την προβολή και αστοχεί.

23:20

81': Στη θέση του Γουόρντ για τη Β. Ιρλανδία ο ΜακΓκιν.

23:19

80': Δοκιμάζει το πόδι του ο ΜακΝάιρ, ψηλά φεύγει η μπάλα.

23:18

79': Μπόις αντί Μαγκένις για τη Β. Ιρλανδία.

23:16

76': Αθανασιάδης αντί του Μήτρογλου για την Ελλάδα.

23:15

75': Ο Έβανς από μακριά δοκιμάζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα.

23:13

Έχει χαθεί το ενδιαφέρον στο ματς, κυκλοφορούμε την μπάλα χωρίς κανένα νόημα.

23:11

71': Στη θέση του Κονέ ο παίκτης του ΠΑΟΚ.

23:08

Θα βάλει και τον Πέλκα, ο οποίος θα κάνει ντεμπούτο, ο Τσάνας.

23:04

65': Μάνταλος αντί Καρέλη για την Ελλάδα.

23:03

Καταρρακωμένη η ψυχολογία των διεθνών, δεν μπορούν να πάρουν μία μονομαχία.

23:01

Φέρει μεγάλο μερίδιο ευθύνης ο Καρνέζης στο τρίτο γκολ, ίσως μπορούσε να έχει αντιδράσει καλύτερα και στο δεύτερο.

22:58

Από την εκτέλεση του κόρνερ αρχικά ο Σάμαρης απομακρύνει, αλλά με ψηλοκρεμαστή κεφαλιά ο Ντέιβις σκοράρει.

22:58

58': ΓΚΟΛ για τη Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ!

22:57

58': Ένα ακόμη κόρνερ για τη Β. Ιρλανδία, το παραχωρεί ο Παπασταθόπουλος.

22:53

Φοβεροί οι πανηγυρισμοί στο Μπέλφαστ, τραγουδάει ο κόσμος στις κερκίδες.

22:49

Ο Νόργουντ εκτελεί κόρνερ, ο Μαγκένις κάνει περίεργη ψηλοκρεμαστή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Δεν μπόρεσε στη γραμμή ο Μήτρογλου να απομακρύνει.

22:48

49': ΓΚΟΛ για τη Β. ΙΡΛΑΝΔΙΑ!

22:46

47': Από εκτέλεση κόρνερ ο Κάθκαρτ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

22:45

22:44

22:30

22:30

45': ΔΟΚΑΡΙ η Ελλάδα. Ο Μήτρογλου κάνει το σουτ από τα όρια της περιοχής και σημαδεύει την αριστερή δοκό. Ακριβώς πριν ο Καρέλης από κοντά είχε στείλει την μπάλα στα σώματα.