0
-
3
23:36

Ο Ολυμπιακός δεν τα κατάφερε κόντρα στην Μπάγερν και ηττήθηκε με 0-3 στην πρεμιέρα των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ.

23:36

90+5': Τέλος του αγώνα.

23:33

Χαμηλά στην αριστερή γωνία εκτελεί ο Μίλερ, στην αντίθετη ο Ρομπέρτο και 0-3.

23:33

90+2': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ.

23:33

90+1': ΠΕΝΑΛΤΙ για την Μπάγερν. Ανατροπή του Μαζουακού στον Κομάν. Σωστή η απόφαση του Βελάσκο.

23:32

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:30

Σκόρερ ο Γκέτσε. Ο Κομάν από δεξιά κάνει το γύρισμα για τον Γκέτσε, που κάνει ένα κοντρόλ και σουτάρει διαγώνια, δεν μπορεί ο Ρομπέρτο, 0-2.

23:30

89': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ.

23:28

87': Κόβεται το γέμισμα του Φορτούνη, διώχνουν μακριά οι Γερμανοί.

23:27

86': Κίτρινη ο Κίμιχ και φάουλ σε σχετικά καλή θέση για τον Ολυμπιακό. Στον άξονα, περίπου 10 μέτρα έξω από την περιοχή.

23:24

83': Μεγάλη ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Η κόντρα ευνοεί τον Σαλίνο, που βγαίνει σε θέση τετ α τετ, αλλά το σουτ του φεύγει λίγο άουτ.

23:23

81': Ο Σεμπά στη θέση του Πάρντο. Τρίτη αλλαγή και ο Σίλβα.

23:19

78': Στο ματς ο Γκέτσε, έξω ο Βιντάλ. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Γκουαρντιόλα.

23:18

76': Ο Κίμιχ στη θέση του Αλόνσο. Δεύτερη αλλαγή για τον Γκουαρντιόλα.

23:16

75': Δίχως φάσεις κυλάει το ματς. Η Μπάγερν Μονάχουν δεν βιάζεται, κρατά μπάλα και δεν ρισκάρει άσκοπες προσπάθειες. Είναι εμφανή όμως η διάθεση του Ολυμπιακού να πρεσάρει για να κλέψει μπάλες.

23:12

70': Με την είσοδο των Ερνάνι και Φορτούνη ο Ολυμπιακός δείχνει διάθεση να ανέβει πιο ψηλά και να ανέβει, αλλά οι Γερμανοί ελέγχουν.

23:09

67': Μεγάλη απόκρουση ο Ρομπέρτο. Ο Λαμ πατά περιοχή και κάνει το γύρισμα προς το πέναλτι, ο Μίλερ σουτάρει με τη δεύτερη και ο Ισπανός σώζει.

23:07

65': Ο Φορτούνης στη θέση του Καμπιάσο. Δεύτερη αλλαγή για τον Σίλβα.

23:02

60': Ο Ερνάνι στη θέση του Ντομίνγκεζ. Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Σίλβα.

23:01

59': Ο Κομάν στη θέση του Λεβαντόφσκι. Πρώτη αλλαγή για την Μπάγερν.

22:59

57': Δείχνει να έχει πρόβλημα ο Ντομίνγκεζ.

22:58

56': Εκτελεί το κόρνερ ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι Γερμανοί.

22:57

56': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Ο Ιντέγιε ελίχθηκε έξω από την περιοχή και σούταρε, εντυπωσικά σε κόρνερ ο Νόιερ.

22:55

53': Σαλίνο και Καμπιάσο παίζουν εξαιρετικά το 1-2, αλλά ο Βραζιλιάνος δεν έκανε ούτε σέντρα ούτε σουτ. Μπλόκαρε ο Νόιερ.

22:53

Στάθηκε πολύ τυχερή η Μπάγερν. Ο Μίλερ προσπάθησε να σεντράρει από δεξιά, αλλά η μπάλα πήρε περίεργη τροχιά, αιφνιδίασε τον Ρομπέρτο και κατέληξε στα δίχτυα.

22:53

52': ΓΚΟΛ η ΜΠΑΓΕΡΝ ΜΟΝΑΧΟΥ.

22:51

50': Δυνατό σουτ του Μίλερ λίγο έξω από την περιοχή, αρκετά μέτρα άουτ.

22:48

47': Ο Βιντάλ δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, φεύγει άουτ.

22:47

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.