2
23:21

Μεγάλη νίκη με ανατροπή για τον Ατρόμητο.

23:21

90+4': Τέλος του αγώνα.

23:18

90+2': Αναξιοποίητο κόρνερ για τον Πλατανιά.

23:17

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:16

89': Φωνάζει για πέναλτι ο Πλατανιάς σε χέρι του Μπιτόλο. Φαίνεται να έχουν δίκιο οι Κρητικοί.

23:14

87': Μεγάλη ευκαιρία ο Ατρόμητος για το 1-3. Ο Μπρίτο από πλεονεκτική θέση εντός περιοχής σουτάρει μόλις άουτ.

23:12

Ο Ούμπιντες γεμίζει στην καρδιά της περιοχής και ο Ναπολεόνι με γυριστή κεφαλιά νικά τον Ολιμπά κάνοντας την ανατροπή, 1-2 ο Ατρόμητος.

23:12

85': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

23:11

84': Ο Γουνδουλάκης στη θέση του Αποστολόπουλου. Αναγκαστική η τελευταία αλλαγή του Παράσχου.

23:10

83': Κίτρινη για τον Σελίν.

23:08

82': Σέντρα του Μενδρινού, προβολή του Γιακουμάκη, δεν βρίσκει στόχο.

23:07

80': Κόρνερ ο Πλατανιάς. Εκτελεί ο Μενδρινός, φεύγει από την άλλη πλευρά η μπάλα.

23:04

77': Ο Μενδρινός στη θέση του Μιλούνοβιτς, δεύτερη αλλαγή για τον Παράσχο.

23:03

76': Εξαιρετική εκτέλεση του Μιλούνοβιτς, τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι και φεύγει άουτ. Μεγάλη ευκαιρία για τον Πλατανια.

23:02

75': Φάουλ για τον Πλατανιά σε εξαιρετικό σημείο.

22:57

70': Ο Μιλούνοβιτς εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Κουλιμπαλί, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

22:54

67': Ο Στόιτσεφ στη θέση του Πίτου Γκαρσία. Έκλεισε νωρίς νωρίς τις αλλαγές του ο Γρηγορίου.

22:53

67': Μακρινό σουτ του Μιλούνοβιτς, πολύ άστοχο, άουτ.

22:51

65': Ο Τζίλβαν στη θέση του Ντίνα, πρώτη αλλαγή για τον Παράσχο.

22:51

64': Εκτέλεση φάουλ του Φυτανίδη μερικά μέτρα έξω από την περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Ολιμπά.

22:49

62': Απογοητευτικό σουτ του Αποστολόπουλο, ψηλά άουτ.

22:48

60': Πολλά μέτρα άουτ το σουτ του Μαρσελίνιο.

22:40

54': Σουτ του Μιλούνοβιτς, άουτ.

22:37

Άνοιξε λογιαριασμό ο Λε Ταλέκ για τους Περιστεριώτες. Μετά από σέντρα του Μαρσελίνιο, ο Λε Ταλέκ με το κεφάλι ισοφαρίζει από κοντά.

22:37

50': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

22:36

49': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση φάουλ του Ντίνα.

22:34

48': Καλό και δυνατό σουτ του Μαρσελίνιο, φεύγει άουτ.

22:32

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:31

46': Λε Ταλέκ και Μπρίτο στη θέση των Γοδόι και Κιβρακίδη. Δύο αλλαγές από τον Γρηγορίου.

22:30

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

22:17

45+2': Τέλος του ημιχρόνου.

22:15

45': Δύο λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:12

42': Φωνάζουν για πέναλτι οι του Πλατανιά για χέρι του Φυτανίδη.

22:04

35': Ευκαιρία για τον Πλατανιά, που κυριαρχεί στο χορτάρι. Μετά από γρήγορη αντεπίθεση, ο Κουλιμπαλί δοκίμασε το πόδι του από το ύψος της περιοχής, ελάχιστα άουτ.

22:01

32': Κόρνερ ο Πλατανιάς. Εκτελεί ο Μιλούνοβιτς, που κάνει κομπίνα με τους συμπαίκτες του, κόβουν οι του Ατρόμητου.

21:58

30': Κίτρινη ο Μιλούνοβιτς.

21:57

29': Κίτρινη ο Ούμπιντες.

21:57

28': Γέμισμα του Ντίνα, κεφαλιά του Γιακουμάκη, μπλοκάρει εύκολα ο Γκορμπούνοφ.

21:56

27': Κίτρινη ο Φυτανίδης.

21:53

25': Κίτρινη ο Γκνιάτις.

21:50

22': Διαγώνιο σουτ του Μαρσελίνιο, μπλοκάρει ο Ολιμπά.

21:50

21': Νέα ωραία ενέργεια του Αποστολόπουλου, που σουτάρει έξω από την περιοχή, άουτ.

21:48

Απίστευτο αυτογκόλ. Ο Αποστολόπουλος από δεξιά κάνει την ατομική ενέργεια και σεντράρει, η μπάλα χτύπαει στον Γκορμπούνοφ, βρίσκει στο δοκάρι και χτυπώντας στην πλάτη του Κιβρακίδη καταλήγει στα δίχτυα.

21:47

19': ΓΚΟΛ ο ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ.

21:44

15': Χωρίς τύχη το μακρινό σουτ του Γκνιάτις, άουτ.

21:41

12': Καλή στιγμή για τον Πλατανιά, διαγώνιο σουτ του Μιλούνοβιτς, φεύγει άουτ η μπάλα.

21:40

11': Τρίτο διαδοχικό κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, διωχνουν μακριά αυτή τη φορά οι αμυντικοί.

21:39

11': Νέο κόρνερ, μετά από προσπάθεια του Φυτανίδη και παρέμβαση του Μπανανά.

21:38

10': Σέντρα του Μπιτόλο, ο Ναπολεόνι κάνει το σουτ, κόντρα και κόρνερ.

21:36

7': Κόρνερ για τον Πλατανιά. Εκτελεί ο Μιλούνοβιτς, διώχνουν οι του Ατρόμητου.

21:31

3': Κίτρινη ο Κιβρακίδης.

21:30

2': Ευκαιρία για τον Πλατανιά. Μετά από πάσα του Γιακουμάκη, ο Μιλούνοβιτς βρέθηκε σε θέση βολής, αλλά από πλάγια θέση, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

21:29

1': Ξεκίνησε το ματς.

21:29

Όλα έτοιμα για τη σέντρα.

21:27

21:22

Με νίκη επί του Λεβαδειακού στο Περιστέρι ξεκίνησε ο Ατρόμητος, με ήττα από την ΑΕΚ στο ΟΑΚΑ ο Πλατανιάς.

21:20

Μαζί θα παρακολουθήσουμε το ματς Πλατανιάς-Ατρόμητος, με το οποίο ολοκληρώνεται η 2η αγωνιστική.

21:15

Καλησπέρα από το a-sports.gr.

ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Ολιμπά, Κουλιμπαλί, Μπανανά, Σελίν, Σκαρντοβέλι, Γκνιάτιτς, Στανισάβλιεβιτς, Αποστολόπουλος, Ντίνας, Μιλούνοβιτς, Γιακουμάκης.
Αναπ: Σωτηρίου, Ιτούα, Μαχαμάτ, Μενδρινός, Γουνδουλάκης, Ανγκούλο, Γκόμεζ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Μπιτόλο, Φυτανίδης, Λαζαρίδης, Κιβρακίδης, Γοδόι, Πίτου Γκαρσία, Ούμπιντες, Μαρσελίνιο, Ουσέρο, Ναπολεόνι.
Αναπ: Μπάρκας, Μπρίτο, Κούρος, Στόιτσεφ, Μπάλλας, Θεολόγου, Λε Ταλέκ.
Διαιτητής είναι ο Θάνος (Γρεβενών). Βοηθοί οι Χαρίσης (Γρεβενών), Πάτρας (Μακεδονίας), ενώ 4ος ο Μήτσιος (Ηπείρου).