3
-
1
23:22

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:21

Μετά από εκτέλεση φάουλ και γύρισμα του Μυστακίδη, ο Βίτορ σκοράρει σε κενή εστία.

23:20

90+2': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

23:20

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:19

90': ΔΟΚΑΡΙ ο ΠΑΣ Γιάννινα. Εκτέλεση φάουλ του Ακόστα, κεφαλιά του Σαπαλίδη, στην εξωτερική πλευρά του κάθετου δοκαριού και άουτ.

23:16

87': Κίτρινη ο Σαπαλίδης.

23:14

86': Ο Σαπαλίδης στη θέση του Τσάβες. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Πετράκης.

23:11

83': Χωρίς τύχη το μακρινό σουτ του Κωνσταντινίδη.

23:08

80': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Κάτσε, διώχνουν οι του ΠΑΣ.

23:07

79': Ο Φερφελής στη θέση του Μανιά. Δεύτερη αλλαγή για τον Πετράκη.

23:03

Ο Τσάβες αυτή τη φορά. Ο Αργεντινός με δυνατό διαγώνιο σουτ μέσα από την περιοχή, νικά τον Όλσεν και κάνει το 3-0.

23:03

75': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

23:01

73': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Πέλκας, διώχνουν οι αμυντικοί.

22:59

71': Ο Γιάκος στη θέση του Ίλιτς. Πρώτη αλλαγή για τον Πετράκη.

22:58

70': Ο Μυστακίδης στη θέση του Μακ. Δεύτερη αλλαγή του Τούντορ.

22:57

69': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Εξαιρετικό σουτ του Πέλκα από το όριο της περιοχής, εντυπωσιακή απόκρουση ο Βελλίδης.

22:56

68': Μακρινό σουτ του Ακόστα, μπλοκάρει ο Όλσεν.

22:56

67': Μα αριθμητικό πλέον πλεονέκτημα, ο ΠΑΣ έχει πάρει την κατοχή και προσπαθεί να ροκανίσει το χρόνο.

22:51

62': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Ζάιρο. Με δέκα παίκτες ο ΠΑΟΚ. Σωστή η απόφαση του Γιάχου για τον Βραζιλιάνο, που διεκδίκησε κεφαλιά απλώνοντας επικίνδυνα τον αγκώνα του.

22:48

60': Ο Ροντρίγκες στη θέση του Σάμπο. Πρώτη κίνηση από τον Τούντορ.

22:47

59': Ο Ακόστα σουτάρει μέσα από την περιοχή, άουτ. Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ.

22:44

55': Ωραία ατομική ενέργεια του Ζάιρο, κόβει με αυτοθυσία και τάκλιν ο Μπέριος.

22:41

52': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Αναξιοποίητο κι αυτό.

22:39

Αυτογκόλ ο Σάμπο. Γρήγορη αντεπίθεση του ΠΑΣ, σέντρα του Ίλιτς από δεξιά, ο Ναδάλες επαναφέρει από αριστερά και ο Σλοβάκος στην προσπάθειά του να διώξει στέλνει την μπάλα στο δοκάρι και στα δίχτυα της ομάδας του.

22:39

51': ΓΚΟΛ ο ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ.

22:36

48': Κίτρινη ο Τσάβες.

22:35

47': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Κάτσε, διώχνουν οι αμυντικοί.

22:34

46': Καλό το μακρινό σουτ του Μανιά, λίγο άουτ.

22:34

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:30

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

22:17

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

22:16

45': Κίτρινη στον Ζάιρο.

22:15

45': Νέα μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας βγάζει τον Λέοβατς τετ α τετ, ο Βελλίδης σώζει για ακόμα μία φορά.

22:14

43': Στο τείχος η εκτέλεση του Τσάβες.

22:13

42': Κίτρινη ο Σάμπο και φάουλ σε εξαιρετικό σημείο για τον ΠΑΣ, λίγο έξω από την περιοχή.

22:12

41': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, το 8ο. Αναξιοποίητο και αυτό.

22:10

40': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Κάτσε, διώχνει ο Ναδάλες.

22:07

37': Απειλούν πάλι οι φιλοξενούμενοι. Ωραία ανάπτυξη από αριστερά, γύρισμα του Λέοβατς, δεν προλαβαίνει ο Ζάιρο.

22:05

34': Νέα ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Κάθετη του Τζιόλη, ο Κόστα κάνει το κοντρόλ, ο Βελλίδης διώχνει με αυτοθυσία προτού παρέμβει ο Σάμπο.

22:04

34': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, που πιέζει. Εκτελεί ο Κάτσε, διώχνει ο Μανιάς.

22:03

33': Πάλι ο Κάτσε, διώχνουν οι του ΠΑΣ. Τελειώνει η πολιορκία του ΠΑΟΚ, που έχασε τρεις μεγάλες ευκαιρίες.

22:02

32': Εκτελεί ο Κάτσε, τακουνάκι του Βίτορ, διώχνει πάνω από τη γραμμή ο Στρούνα.

22:02

32': Εκτελεί το κόρνερ ο Κάτσε, διώχνει ο Ναδάλες σε νέο κόρνερ.

22:02

32': Νέα σωτήρια ευκαιρία του Βελλίδη. Αυτή τη φορά σε σουτ του Πέλκα έξω από την περιοχή.

22:02

31’: 3 (2) – 3 (1) οι τελικές μέχρι τώρα.

22:01

30': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

22:01

30': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ο Πέλκας βγάζει τον Μακ φάτσα με τον Βελλίδη, ο οποίος αποκρούει σωτήρια το πλασέ του Σλοβάκου.

21:59

28': Ο ΠΑΣ Γιάννινα φεύγει με ωραίες συνεργασίες στην αντεπίθεση, ο Τσάβες βγάζει σε θέση βολής τον Μανιά, που δεν πιάνει καλά το σουτ, μπλοκάρει ο Όλσεν εύκολα.

21:54

24': Γέμισμα φάουλ του Ίλιτς, άστοχη κεφαλιά του Μπέριου.

21:54

24': Κίτρινη ο Κάτσε.

21:52

22': Γέμισμα του Κάτσε με εκτέλεση φάουλ από μακριά, κεφαλιά άουτ του Ζάιρο.

21:49

18': Ο Μανιάς πατάει επικίνδυνα περιοχή, καθυστερεί και δεν δίνει στον αμαρκάριστο Ιλιτς, βρίσκει την ευκαιρία και τον κόβει ο Κόστα.

21:48

17’: 28%-72% η κατοχή για τον ΠΑΟΚ.

21:47

16': Χωρίς τύχη το σουτ του Πέλκα έξω από την περιοχή.