2
21:10

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας! Καλή σας νύχτα.

21:09

Ιστορική νίκη για τον Παναιτωλικό, η πρώτη του στην Τρίπολη! Ο Αστέρας ήταν καλύτερος, αλλά δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες που δημιούργησε κι επέτρεψε στους Αγρινιώτες να πανηγυρίσουν τους πρώτους τους βαθμούς στο φετινό πρωτάθλημα.

21:08

Λήξη του ματς! 0-2.

21:07

Εξαιρετική συνεργασία Ρουσκουσέδα και Μάρκος Πάουλο, η μπάλα φτάνει στον Βιγιαφάνες που χωρίς πρόβλημα «σφραγίζει» τη νίκη.

21:07

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

21:06

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Μαρκόφσκι.

21:05

Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Εκτελείται από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

21:04

90'+2: Χάνει μεγάλη ευκαιρία να κλειδώσει το ματς ο Παναιτωλικός. Ωραία ενέεργεια του Βιγιαφάνες από τα δεξιά, βγάζει στον Μαρκόφσκι που κάνει το σουτ, διώχνει εντυπωσιακά ο Κοσίτσκι.

21:03

90'+2: Μακρινό σουτ του Παπουτσογιαννόπουλου, άουτ. Η πρώτη τελική του Παναιτωλικού στο δεύτερο μέρος!

21:02

Έξι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:01

88': Κίτρινη κάρτα στον Δημούτσο.

20:57

17(7)-4(2) οι τελικές για τον Αστέρα.

20:57

86': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Παπουτσογιαννόπουλος στη θέση του Μπεχαράνο.

20:57

Αποδοκιμασίες για τις καθυστερήσεις εκ μέρους Παναιτωλικού από τον Αστέρα.

20:56

84': Κίτρινη κάρτα στον Ρουσκουσέδα.

20:54

82': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Δημούτσος στη θέση του Ιγκλέσιας.

20:54

82': Κίτρινη κάρτα στον Μπεχαράνο.

20:52

80': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ρουσκουσέδα στη θέση του Κάπελ.

20:47

76': Κίτρινη κάρτα στον Μάκο.

20:47

75': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λανθαρότε, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Στεφανάκος.

20:46

75': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Σκούρτης στη θέση του Μάσα.

20:45

74': Κίτρινη κάρτα στον Παπάζογλου.

20:45

74': Κεφαλια χωρίς ισορροπία από τον Λανθαρότε, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Στεφανάκος.

20:42

71': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Το εκτελεί ο Βιγιαφάνες από τα αριστερά, αποφέρει μόνο ένα πλάγιο.

20:39

68': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Αστέρα, ουσιαστικά στη γραμμή της περιοχής. Εκτελεί απευθείας ο Μάσα, λίγο άουτ.

20:38

67': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βιγιαφάνες στη θέση του Ουάρντα.

20:36

64': Αλλαγή για τον Αστέρα, αναγκαστική. Ο Μούκαμ στη θέση του Κιτόκο.