3
-
2
16:53

90'+3: Τέλος της αναμέτρησης, η Καλλονή πήρε σπουδαία νίκη επί του Πανιωνίου με 3-2

16:50

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις

16:49

88': Γάλας αντί Περόνε, τέλος οι αλλαγές και για την Καλλονή

16:48

87': Σουτ του Λάσνικ, άουτ θα φύγει η μπάλα κι ενώ ο Σιδεράκης ήταν εξουδετερωμένος προσπαθώντας να προλάβει την μπάλα προ του Καμπάνταη

16:43

84': Σιλιγαρδάκης αντί Μαρσέλο για τη δεύτερη αλλαγή της Καλλονής

16:41

82': Μόνος προ του Σιδεράκη ο Αραβίδης, όμως ο γκολκίπερ της Καλλονής μπλοκάρει την κεφαλιά του, σημαντική ευκαιρία για τον Πανιώνιο

16:41

81': Και για τον Πανιώνιο αλλαγή, με τον Καμπάνταη αντί του Μενδρινού

16:40

81': Ο Γκάσιτς αντικαθιστά τον Γκαρσία

16:39

Ο Γιονάν Γκαρσία είναι ο σκόρερ, τελειώνοντας με δυνατό σουτ την ωραία ατομική του ενέργεια

16:38

79': ΓΚΟΛ και πάλι για την Καλλονή!

16:35

Ο Λεοζίνιο δέχτηκε την πάσα του Περόνε στη μεγάλη περιοχή, απέφυγε τους αντιπάλους του και με θαυμάσιο δυνατό σουτ δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον Γιαννακόπουλο

16:35

75': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

16:33

73': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Λάζνικ αντί του Γιάννου

16:32

72': Κίτρινη κάρτα για τον Μενδρινό

16:32

72': Ο Σιδεράκης σταματά με δυσκολία την εκτέλεση φάουλ του Μενδρινού

16:28

69': Ο Κούρος βρέθηκε αμαρκάριστος στη μεγάλη περιοχή και σούταρε, η μπάλα περνά ελάχιστα άουτ, σημαντική ευκαιρία για τον Πανιώνιο

16:26

67': Ο Περόνε με τακουνάκι στη μεγάλη περιοχή θα στείλει την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

16:20

60': Κίτρινη κάρτα για τον Παντίδο

16:17

Ο Αραβίδης θα χριστεί σκόρερ με κοντινό πλασέ και αφού ο Γιάννου εκμεταλλεύτηκε το τραγικό λάθος του Σιδεράκη, που βγήκε χωρίς λόγο μακριά από την εστία του, για να πλασάρει και ο αμαρκάριστος Αραβίδης έσπρωξε την μπάλα στα δίχτυα

16:17

57': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

16:12

52': Παραμένει επιθετική η Καλλονή και στα πρώτα λεπτά της επανάληψης

16:05

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

15:48

Στο 1-1 οι δύο ομάδες, αποτέλεσμα που αδικεί την Καλλονή, η οποία είναι σαφώς ανώτερη του Πανιωνίου

15:48

45'+2: Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

15:46

45'+1: Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος

15:42

42': Ο Περόνε αστοχεί εξ επαφής, στέλνοντας την μπάλα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι και αφού πρώτα ο Γιαννακόπουλος είχε σταματήσει σουτ του Μανούσου, σπουδαία ευκαιρία για την Καλλονή

15:39

39': Ο Παναγιωτούδης αντικαθιστά τον Μητρόπουλο

15:38

37': Ο Μητρόπουλος έχει πέσει στο έδαφος τραυματίας, φαίνεται πως θα προκύψει αναγκαστική αλλαγή για τον Πανιώνιο

15:36

34': Γκολ του Αραβίδη για τον Πανιώνιο ακυρώνεται ορθώς για οφσάιντ

15:33

31': Κεφαλιά του Φαρία μετά την σέντρα του Λεοζίνιο, ενστικτωδώς απομακρύνει ο Γιαννακόπουλος

15:29

27': Σουτ του Γκαρσία μέσα από τη μεγάλη περιοχή, θα φύγει άουτ η μπάλα

15:26

25': Πολύ δυνατό σουτ του Μανούσου από το ύψος της μεγάλης περιοχής, ελάχιστα άουτ θα περάσει η μπάλα, σπουδαία ευκαιρία για την Καλλονή

15:24

Από σέντρα του Ποντάνι στη μεγάλη περιοχή, ο Μαρσέλο με καρφωτή κεφαλιά ισοφαρίζει

15:24

23': ΓΚΟΛ για την Καλλονή!

15:21

20': Ωραία ενέργεια και σουτ του Μανούσου, έδιωξε σε κόρνερ ο Γιαννακόπουλος

15:13

Ο Ντούνης μπήκε στη μεγάλη περιοχή από τα δεξιά και έδωσε στον Γιάννου, που από το ύψος του πέναλτι πλάσαρε και άνοιξε το σκορ

15:13

13': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο!

15:10

10': Έχει μπει επιθετικά στο παιχνίδι η Καλλονή, προσπαθεί να φτάσει σε ένα γρήγορο γκολ

15:06

6': Σουτ του Μανούσου μέσα από την περιοχή και από πλάγια θέση, η μπάλα φεύγει άουτ

15:01

1': Έναρξη του αγώνα