5
-
0
21:52

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:50

90+2': Κίτρινη ο Κάτσε.

21:49

90+1': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Κάτσε, διώχνουν οι Δανοί.

21:49

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:47

89': Οριζόντιο δοκάρι και άουτ το πλασέ του Κάτσε. Χάθηκε η ευκαιρία για το 6-0.

21:46

88': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ. Το κερδίζει ο Μυστακίδης, καθαρή η παράβαση.

21:44

86': Δυνατό διαγώνιο σουτ του Κίτσιου, άουτ.

21:43

85': Ευκαιρία για την Μπρόντμπι. Σέντρα από αριστερά, η κεφαλιά του Πούκι μόλις άουτ.

21:42

84': Ο Κοροβέστης στη θέση του Κωνσταντινίδη. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Τούντορ.

21:42

Μεγάλη εμφάνιση από τον ΠΑΟΚ.

21:41

Πάλι ο Μακ, που σημειώνει χατ-τρικ. Ο Σλοβάκος βρίσκει διάδρομο στον άξονα, με την ταχύτητά του βγαίνει σε νέο τετ α τετ, ντριμπλάρει τον Ρένοβ και σε κενή εστία κάνει το 5-0.

21:41

82': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:39

Δεύτερο γκολ ο Μακ. Μπαλιά του Κίτσιου στην πλάτη της άμυνας, ο Μακ φεύγει ταχύτατα από αριστερά, μπαίνει στην περιοχή και με πλασέ κάνει το 4-0.

21:39

80': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:36

78': Κίτρινη ο Άγκερ.

21:33

75': Ο Νόργκααρντ στη θέση του Φίρι.

21:31

73': Εκτελεί ο Κάτσε πάλι, κεφαλιά του Μυστακίδη, μπλοκάρει ο Ρένοβ.

21:31

73': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Κάτσε, νέο κόρνερ από την άλλη πλευρά.

21:29

71': Ο Μυστακίδης στη θέση του Ροντρίγκεζ. Δεύτερη αλλαγή για τον Τούντορ.

21:29

71': Κίτρινη ο Κόστα.

21:26

69': Γέμισμα στην περιοχή του ΠΑΟΚ, κακή έξοδος από τον Όλσεν, άουτ η κεφαλιά του Ντούμιτς.

21:26

69': Απομακρύνουν οι παίκτες του ΠΑΟΚ.

21:25

67': Πρώτο σουτ στον αγώνα για την Μπρόντμπι. Το κάνει ο Έριξον μέσα από την περιοχή, αποκρούει ο Όλσεν και σε κόρνερ οι αμυντικοί.

21:24

65': Ο Σαββίδης στη θέση του Πέλκα. Αναγκαστική η αλλαγή. Θερμό χειροκρότημα για τον Πέλκα.

21:20

62': Ο ΠΑΟΚ προσπαθεί να ρίξει το ρυθμό και να διαχειριστεί το 3-0.

21:16

58': Ο Σβαρτς στη θέση του Ελμάντερ. Δεύτερη αλλαγή από τον Τόμας Φρανκ.

21:11

53': Κίτρινη ο Ντούμιτς.

21:10

Ο Μακ, έπειτα από κάθετη του Κωνσταντινίδη, βγαίνει από δεξιά, πατά περιοχή και γυρίζει στον αμαρκάριστο Ροντρίγκεζ, που από κοντά κάνει το 3-0. Για οφσάιντ διαμαρτυρήθηκαν οι Δανοί. Από σωστή θέση έφυγε ο Μακ.

21:09

51': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

21:09

50': Φάουλ σε καλό σημείο για τον ΠΑΟΚ. Στο τείχος η εκτέλεση του Κάτσε.

21:08

50': Κίτρινη ο Φίρι.

21:07

49': Επικίνδυνο γύρισμα του Κίτσιου, διώχνουν προ του Μακ οι Δανοί.

21:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:02

Επιστρέφουν στο χορτάρι οι δύο ομάδες.

20:47

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

20:45

45': Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:41

42': Ο Ντούμιτς στη θέση του Χολστ. Πρώτη αλλαγή για την Μπρόντμπι.

20:39

40': Κίτρινη ο Ντουρμίσι.

20:39

39': Κίτρινη ο Πέλκας.

20:35

Απίστευτο γκολ από τον Πέλκα. Ο Μακ πιέζει και κλέβει κοντά στο κόρνερ. γυρίζει προς τον νεαρό άσο, που με τρομερή έμπνευση-λόμπα κρεμάει τον Ρένοβ για το 2-0.