3
21:57

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

21:56

Τεράστια νίκη για τον Ατρόμητο που έκανε υποδειγματικό ματς και πλέον βρίσκεται «αγκαλιά» με την πρόκριση στα πλέι οφ του Γιουρόπα Λιγκ και μόνο με... αυτοκτονία δεν θα τη σφραγίσει την επόμενη εβδομάδα στο Περιστέρι!

21:55

Λήξη του ματς! 1-3.

21:52

90'+3: Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μπάλλας στη θέση του Ναπολεόνι.

21:51

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:51

90': Κίτρινη κάρτα στον Πέιβι.

21:47

87': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Το εκτελεί ο Ούμπιντες από τα αριστερά, διώχνει η ΑΪΚ.

21:46

85': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μαρσελίνιο τα... έκανε όλα και αφήνει τη θέση του στον Μπρίτο.

21:41

Ο Ούμπιντες αναλαμβάνει την εκτέλεση και δεν αστοχεί, κάνοντας το 3-1!

21:40

80': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:39

79': Κόκκινη κάρτα στον Σάντμπεργκ.

21:39

79': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ! Ο Μαρσελίνιο φεύγει πάλι από τα αριστερά, ο Σάντμπεργκ τον κρατά εμφανώς μέσα στην περιοχή και τον ανατρέπει.

21:37

77': Καλή στιγμή για τον Ατρόμητο! Ο Μαρσελίνο βγαίνει στην πλάτη της άμυνας από τα αριστερά, κάνει το μακρινό, διαγώνιο σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

21:34

75': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Εμπό στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

21:32

73': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Το εκτελεί από τα δεξιά ο Ισιζάκι, ο Γιόχανσον πιάνει την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, αλλά ο Γκορμπούνοφ αποκρούει εντυπωσιακά.

21:31

71': Κίτρινη κάρτα στον Μπιτόλο.

21:30

Αναλαμβάνει την εκτέλεση ο Γκοϊτόμ κι αυτή τη φορά η ΑΪΚ μειώνει σε 1-2.

21:30

70': ΓΚΟΛ για την ΑΪΚ ΣΤΟΚΧΟΛΜΗΣ!

21:29

69': Κίτρινη κάρτα στον Κιβρακίδη που υπέπεσε στο πέναλτι κάνοντας χέρι μετά την εκτέλεση του κόρνερ.

21:28

69': Κόρνερ για την AΪΚ. Το εκτελεί ο Ισιζάκι από τα δεξιά, δίνει πέναλτι ο Ντίνγκερτ!

21:27

67': Επιχειρεί το σουτ μέσα από την περιοχή αριστερά από πολύ πλάγια θέσει ο Γκοϊτόμ, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Γκορμπούνοφ.

21:26

66': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Το εκτελεί ο Ισιζάκι από τα δεξιά, μαζεύει ο Γκορμπούνοφ πριν δημιουργηθεί κίνδυνος.

21:24

63': Το εκτελεί ξανά ο Πίτου Γκαρσία, δεν αποφέρει κάτι.

21:23

63': Εκτελείται από τον Πίτου Γκαρσία από τα δεξιά, νέο κόρνερ.

21:22

62': Ο Κιβρακίδης προσπάθησε να αιφνιδιάσει τον Κάρλγκλεν με πολύ ωραίο σουτ από τα δεξιά έξω από την περιοχή, αλλά ο τερματοφύλακας πέφτει στη δεξιά γωνία του και διώχνει σε κόρνερ.

21:20

60': Κίτρινη κάρτα στον Οφόρι.

21:18

58': Ανάποδο ψαλίδι του Ισιζάκι από το κέντρο της περιοχής, άουτ η μπάλα.

21:17

57': Διπλή αλλαγή για την ΑΪΚ. Ο Γκοϊτόμ στη θέση του Μπρούσταντ, ο Ελίασον στη θέση του Μπλόμπεργκ.

21:13

53': Το εκτελεί ο Ούμπιντες από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

21:13

52'; Ωραίο αριστερό σουτ του Γοδόι, διώχνει σε κόρνερ ο γκολκίπερ της ΑΪΚ.

21:11

51': Εκτελείται και αυτό από τον Μπλόμπεργκ από δεξιά, δεν αποφέρει κάτι.

21:11

51': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Εκτελεί ο Μπλόμπεργκ από τα δεξιά, νέο κόρνερ.

21:10

50': Το εκτελεί ο Ισιζάκι από τα αριστερά, δεν αποφέρει κάτι.

21:09

49': Εκτελεί ο Πέιβι, αποκρούει ο Γκορμπούνοφ σε κόρνερ, καθώς έπεσε σωστά στη δεξιά του γωνία!

21:09

49': Κίτρινη κάρτα στον Πίτου Γκαρσία.

21:08

49': Κίτρινη κάρτα στον Φυτανίδη.

21:07

47': Κόρνερ για την ΑΪΚ. Εκτελεί ο Ισιζάκι από τα αριστερά, ο διαιτητής καταλογίζει πέναλτι! Ο Ντίνγκερτ βλέπει αντικανονικό μαρκάρισμα του Φυτανίδη στον Μπανγκουρά, αλλά το ριπλέι δείχνει μάλλον φάουλ στον Γκορμπούνοφ...