0
-
1
21:23

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:20

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:19

90': Κίτρινη σε Μπεργκ και Τζαβέλλα.

21:18

89': Μεγάλη ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Σέντρα του Ατζαγκούν, κεφαλιά του Μπεργκ, σπουδαία επέμβαση ο Ιτάνζ.

21:16

87': Κίτρινη ο Τζιόλης.

21:15

85': Θέλει, αλλά δεν μπορεί ο ΠΑΟΚ. Κρατάει άνετα το μηδέν ο Παναθηναϊκό.

21:10

80': Δέκα λεπτά ακόμα, ο Παναθηναϊκός δείχνει να ελέγχει. Αμύνεται σωστά και εν επιτρέπει απειλές στην εστία του Στιλ.

21:06

77': Ο Λάγος στη θέση του Νίνη, τρίτη αλλαγή και για τον Αναστασίου.

21:04

75': Κίτρινη ο Κάτσε.

20:57

68': Ο Κουλούρης στη θέση του Αθανασιάδη, που τραυματίστηκε σε άτσαλο πέσιμο. Αναγκαστική η αλλαγή, έκλεισαν οι κινήσεις του Γεωργιάδη.

20:52

63': Κίτρινη ο Ατζαγκούν.

20:52

63': Ο Μπεργκ στη θέση του Καρέλη. Δεύτερη αλλαγή του Αναστασίου.

20:48

59': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:47

58': Άστοχο σουτ του Νάνο με το δεξί, άουτ.

20:46

57': Ο Ατζαγκούν στη θέση του Πράνιτς, πρώτη αλλαγή του Αναστασίου.

20:45

56': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Σέντρα του Τζιόλη, κακό διώξιμο, σουτ του Κάτσε από το ύψος της περιοχής, φεύγει άουτ.

20:39

51': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραία διαγώνια μακρινή μπαλιά του Τζιόλη, ο Κίτσιου στοπάρει με το στήθος και σουτάρει από πλάγια θέση, δοκάρι και άουτ.

20:34

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:34

46': Αθανασιάδης και Περέιρα στη θέση των Παπαδόπουλου και Πόζογλου. Πρώτες αλλαγές για τον Γεωργιάδη.

20:31

20:21

Δίκαιο το προβάδισμα του Παναθηναϊκού στο α' ημίχρονο, είναι καλύτερος και δημιούργησε αρκετές ευκαιρίες. Σημαντική ευκαιρία έχασε ο ΠΑΟΚ στις καθυστερήσεις, αλλά η εικόνα του γενικά δεν είναι καλή.

20:17

45+2': Τέλος ημιχρόνου.

20:17

45+1': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τον ΠΑΟΚ.

20:16

45+1': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί το κόρνερ ο Ρατς, καρφωτή κεφαλιά ο Κόστα, μεγάλη επέμαση του Στιλ.

20:15

45+1': Καλή ατομική ενέργεια του Κίτσιου, που σουτάρει έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και φεύγει ελάχιστα κόρνερ.

20:15

45': Μετά από σέντρα του Ρατς και καραμπόλα στην περιοχή, η μπάλα στρώνεται στον Μακ, που από το ύψος της περιοχής κάνει ένα κακό σουτ πάνω από τα δοκάρια.

20:13

Ο Νάνο εκτελεί το κόρνερ, αλλάζει την μπάλα με τον Πράνιτς και σεντράρει, ο Ταυλαρίδης νικά στον αέρα τον Κόστα και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

20:12

42': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

20:11

41': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νίνης, νέο κόρνερ κερδισμένο από την απέναντι πλευρά.

20:09

39': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνει ο Νομπόα.

20:07

37': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ. Ωραία ατομική ενέργεια του Κίτσιου από δεξιά, γυρίζει προς το πέναλτι, άουτ η προβολή του Κάτσε.

20:02

32': Νέα ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Πολύ καλό σουτ του Νίνη έξω από την περιοχή, ελάχιστα άουτ. Ίσως και να την βρήκε και ο Ιτάνζ.