0
-
1
20:12

Κράτησε ο Απόλλων στο β' ημίχρονο, αφού κατάφερε να μπλοκάρει τον Ολυμπιακό Βόλου.

19:54

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

19:53

Ο Βάντερσον πέφτει στο έδαφος, μικρή καθυστέρηση.

19:52

90'+3: Σουτ Θέου έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

19:51

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Μαργαρίτη.

19:50

19:50

90': Σουτ Κυζιρίδη έξω από την περιοχή, άουτ.

19:46

87': Σουτ Βάντερσον έξω από την περιοχή, κόντρα και κόρνερ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

19:44

84': Κίτρινη κάρτα στον Καρρά.

19:43

83': Κίτρινη κάρτα στον Ταΐρη για καθυστέρηση.

19:42

Μικρή διακοπή, ο Ψιάνος στο έδαφος.

19:41

81': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου από τα αριστερά με τον Κυζιρίδη. Περνά ανεκμετάλλευτο.

19:39

80': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Άρσιτς αντί του Φαρινόλα.

19:37

77': Γέμισμα στα καρέ του Απόλλωνα από τα δεξιά, ο Διαμαντόπουλος επιχειρεί να πιάσει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα χτυπάει στο κεφάλι του Βασιλαντωνόπουλου και κατευθύνεται προς το τέρμα, για να διώξει με εκτίναξη ο Ταΐρης σε κόρνερ, που πέρασε ανεκμετάλλευτο.

19:36

77': Κίτρινη κάρτα στον Κύργια.

19:36

77': Κίτρινη κάρτα στον Γιαλούση.

19:35

76': Κίτρινη κάρτα στον Φαρινόλα.

19:35

76': Κίτρινη κάρτα στον Θέο.

19:34

75': Σέντρα Κυζιρίδη από τα αριστερά, σε κόρνερ ο Ταΐρης.

19:30

71': Αναγκαστική αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Καρράς αντί του Τριανταφυλλάκου.

19:28

68': Κίτρινη κάρτα στον Γεωργίου.

19:26

67': Σέντρα Βάντερσον από τα αριστερά, μονοκόμματο σουτ Τζιώρα, η μπάλα άουτ.

19:25

66': Κίτρινη κάρτα στον Ψιάνο.

19:24

65': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ηρακλής αντί του Λαγού.

19:18

59': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό Βόλου. Ο Μπαλντοβαλίεφ αντί του Σκοπελίτη.

19:10

50': Μικρή διακοπή καθώς έχει χτυπήσει ο Βασιλαντωνόπουλος.

19:06

47': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό Βόλου με τον Γιαλούση. Περνά ανεκμετάλλευτο

19:05

Έναρξη β' ημιχρόνου.

19:04

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Καραδέμητρος αντί του Ανγκούλο, που τραυματίστηκε στη φάση του γκολ.

19:03

Έχει βγει στον αγωνιστικό χώρο η ομάδα του Ολυμπιακού Βόλου, αλλά το ματς δεν έχει ξεκινήσει, καθώς περιμένουν την εμφάνιση του Απόλλωνα.