2
-
0
22:24

90+3': Τέλος του αγώνα.

22:21

90+1': Κίτρινη ο Μπούρμπος.

22:21

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

22:20

89': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, άουτ η κεφαλιά του Καραμάνου.

22:17

86': Σουτ του Νάνο έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

22:15

85': Πρώτη ευκαιρία του Ατρόμητου στο ματς. Ο Κοντοές παίζει ωραία το 1-2 με τον Καραμάνο, μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει, ελάχιστα άουτ.

22:13

82': Κίτρινη ο Ατζαγκούν.

22:12

81': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Ωραία μπαλιά του Ζέκα, ο Μπεργκ σουτάρει με τη μία από πλάγια θέση, δύσκολη επέμβαση του Γκορμπούνοφ, άουτ το πλασέ του Μαυρία, που πήρε το ριμπάουντ.

22:08

78': Ο Λαγός στη θέση του Κουτρουμπή, ολοκληρωσε τις αλλαγές του και ο Αναστασίου.

22:08

77': Ο Μπάλλας στη θέση του Κατσουράνη, έκλεισε τις αλλαγές του ο Νιόπλιας.

22:04

73': Διαγώνιο σουτ του Μαυρία, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

21:58

Ο Μαυρίας σεντράρει από δεξιά, ο Μπεργκ πετάγεται στο πρώτο δοκάρι, προλαβαίνει τον Φυτανίδη και με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

21:58

67': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

21:55

65': Ο Μαυρίας στη θέση του Καρέλη. Δεύτερη αλλαγή από τον Αναστασίου.

21:54

63': Μακρινό σουτ του Ναπολεόνι, μπλοκάρει εύκολα ο Στιλ.

21:52

Εκπληκτικό γκολ για τους πράσινους. Ο Νίνης κάνει εξαιρετική ατομική ενέργεια, ντριπλάρει τον Κατσουράνη και με εξωτερικά φάλτσα σκάβει την μπάλα στην πλάτη της άμυνας, εκεί που ο Μπεργκ σουτάρει στην κίνηση με δύναμη και δεν αφήνει κανένα περιθώριο αντίδρασης στον Γκορμπούνοφ.

21:52

61': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

21:49

59': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, καθαρίζει ο Στιλ.

21:47

57': Ο Ούμπιντες στη θέση του Δημούτσου. Δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

21:47

56': Σουτ του Μπεργκ έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άουτ.

21:42

51': Ο Καραμάνος στη θέση του Μαρσελίνιο. Πρώτη αλλαγή για τον Νιόπλια.

21:41

50': Εκτελεί ο Νίνης, επιθετικό φάουλ στον Λαζαρίδη.

21:40

50': Νέα ευκαιρία ο Παναθηναϊκός, που έχει μπει δυνατά. Δυνατό και ξαφνικό σουτ του Καρέλη στην κίνηση, εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Γκορμπούνοφ.

21:39

48': Κίτρινη ο Μαρσελίνιο.

21:38

47': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό. Ο Καρέλης βγάζει τον Μπεργκ σε θέση τετ α τετ, ο Γκορμπούνοφ αποκρούει σωτήρια το πλασέ του Σουηδού.

21:36

46': Ο Μπεργκ στη θέση του Κλωναρίδη. Πρώτη αλλαγή για τον Αναστασίου.

21:36

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:35

21:18

45+1': Τέλος του ημιχρόνου.

21:17

45': Έντονες οι διαμαρτυρίες των πράσινων και διακοπή του αγώνα από τον Αρετόπουλο.

21:16

45': Μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ο Ταυλαρίδης σκοράρει με το κεφάλι, αλλά ο Αρετόπουλος ακυρώνει το γκολ. Φάουλ του Ταυλαρίδη καταλογίζει ο Αρετόπουλος, που αρχικά έδειξε σέντρα, αλλά στη συνέχεια δέχθηκε την υπόδειξη του βοηθού. Δύσκολη η φάση, μάλλον υπερβολική η υπόδειξη του φάουλ.

21:15

44': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό, το πέμπτο.

21:15

43': Κίτρινη ο Δημούτσος.

21:14

42': Καλή στιγμή για τους πράσινους. Σέντρα του Μπούρμπου από δεξιά, ο Καράλης κερδίζει τη κεφαλιά ανάμεσα σε δύο αμυντικούς, φεύγει άουτ η μπάλα.

21:11

40': Πάνω από τα δοκάρια η εκτέλεση του Νίνη.

21:10

39': Αναξιοποίητο το κόρνερ, αλλά ο Παναθηναϊκός κερδίζει φάουλ σε καλή θέση έξω από την περιοχή. Στον άξονα και λίγο αριστερά, στα 22 μέτρα η απόσταση από την εστία.

21:10

38': Ευκαιρία για τον Παναθηναϊκό, η πρώτη στο ματς. Ο Νίνης δίνει ωραία στον Ατζαγκούν, που πλασάρει από το ύψος της περιοχής, σε κόρνερ δύσκολα ο Γκορμπούνοφ.

21:06

34': Σέντρα από δεξιά, κεφαλιά του Καρέλη υπό πίεση, πάνω από τα δοκάρια.

21:01

29': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νάνο, απευθείας άουτ.

20:58

26': Κίτρινη ο Κούρος.

20:55

24': Κόρνερ ο Παναθηναϊκός. Εκτελεί ο Νάνο, διώχνει ο Λαζαρίδης.