0
21:01

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή σας νύχτα!

20:58

Σημαντική νίκη για τον Ηρακλή που πλέον είναι «αγκαλιά» με την άνοδο, χάρη σε άλλο ένα γκολ του πρώτου του σκόρερ.

20:57

90'+4: Εκτελείται και αυτο από τα δεξιά και φέρνει νέο κόρνερ, που, όμως, δεν εκτελείται, καθώς ο Δημητρόπουλος σφυρίζει τη λήξη.

20:55

90'+3: Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελείται από τα δεξιά και αποφέρει νέο κόρνερ.

20:54

20:52

90': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Καρασαλίδης στη θέση του Πασά.

20:51

88': Ο Χουάντερσον χτυπά εκτός φάσης τον Μπόγιοβιτς. Ο διαιτητής αρκείται στην κίτρινη κάρτα.

20:50

87΄: Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Άστοχη έξοδος του Χουάντερσον, ο Μπόγιοβιτς πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνά πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

20:49

86': Ο Γιάντσης προσπαθεί να «κρεμάσει» τον Χουάντερσον από μακρινή απόσταση, αλλά ο τερματοφύλακας του Ηρακλή μαζεύει.

20:48

10(6)-6(3) οι τελικές προσπάθειες υπέρ του Ηρακλή.

20:45

83': Κίτρινη κάρτα στον Μελισσά.

20:44

82': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Γιάντσης στη θέση του Νεμπεγλέρα.

20:41

78': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Εκτελείται, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

20:40

54%-46% η κατοχή για τον Ηρακλή.

20:37

75': Κίτρινη κάρτα στον Λουκίνα.

20:36

Εξαιρετική σέντρα του Πασσά από τα αριστερά, ο Λουκίνας πηδά και πιάνει την καρφωτή κεφαλιά και κάνει το 1-0.

20:36

74': ΓΚΟΛ για τον ΗΡΑΚΛΗ!

20:35

73': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Τσιλιανίδης στη θέση του Ρομάνο.

20:34

71': Κίτρινη κάρτα στον Πίντο.

20:33

Μικρή ένταση ανάμεσα στον Μπουκοβάλα και τον Μελισσά για ένα μαρκάρισμα. Ηρεμούν γρήγορα τα πράγματα.

20:27

65': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελεί από τα δεξιά ο Πουρτουλίδης, δεν αποφέρει κάτι.

20:23

60': Ωραία προσπάθεια για τον Ηρακλή, η μπάλα στρώνεται στον Πουρτουλίδη, αλλά ο Μπανούσης διώχνει με το προτεταμένο δεξί του πόδι.

20:21

59': Αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Κυριακίδης στη θέση του Κάσσου.

20:17

54': Ο Κάσσος κάνει το σουτ από τα δεξιά, αλλά η μπάλα περνά πολύ άουτ.

20:12

50': Κόρνερ για τον Ηρακλή. Εκτελείται από τα αριστερά, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

20:11

49': Γέμισμα του Νεμπεγλέρα, η μπάλα φτάνει στον Σερτζίνιο που κάνει το σουτ, αλλά ο Μπαρτολίνι δίωχνει.

20:10

48': Σουτ του Λουκίνα, μπλοκάρει ξανά χωρίς πρόβλημα ο Αποστολίδης.

20:09

47': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρομάνο, η μπάλα κατευθείαν στα χέρια του Αποστολίδη.