1
-
1
22:22

90+6': Τέλος του αγώνα.

22:22

90+6': Πλασέ του Καραμάνου από καλή θέση, αποκρούει ο Ιτάνζ.

22:19

90+4': Εκτελεί ο Νομπόα, διώχνει ο Φυτανίδης.

22:19

90+4': Καλό μακρινό σουτ του Πόζογλου, σε κόρνερ ο Μπάρκας.

22:17

90+2': Κίτρινη ο Αγκουαζί.

22:15

90': Έξι λεπτά οι καθυστερήσεις.

22:14

89': Μεγάλη ευκαιρία ο Ατρόμητος. Τετ α τετ ο Καραμάνος, που πλασάρει, σωτήρια επέμβαση του Ιτάνζ.

22:13

87': Κίτρινη ο Ρατς.

22:10

85': Ο Πόζογλου στη θέση του Κάτσε. Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

22:10

85': Ο Μακ από αριστερά συγκλίνει στον άξονα και σουτάρει, κακό το τελείωμα, φεύγει άουτ.

22:09

84': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τους Θεσσαλονικείς.

22:09

84': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σουτ του Αθανασιάδη μέσα από την περιοχή, σπουδαία επέμβαση του νεαρού Μπάρκα σε κόρνερ.

22:08

83': Ο Μπάρκας στη θέση του Γκορμπούνοφ, που δεν άντεξε. Αναγκαστική η αλλαγή.

22:06

81': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, διώχνει ο Καραμάνος.

22:04

79': Ξεκίνησε το ματς μετά από περίπου τετράλεπτη διακοπή, παραμένει στο ματς ο Γκορμπούνοφ, που όμως δεν πατάει καλά.

22:02

76': Υπάρχει διακοπή στο ματς λόγω τραυματισμού του Γκορμπούνοφ. Φαίνεται να μην μπορεί να συνεχίσει ο τερματοφύλακας του Ατρόμητου και ο Μπάρκας ετοιμάζεται.

22:01

75': Κίτρινη ο Αθανασιάδης.

21:59

73': Ισορροπημένο και χωρίς φάσεις μπροστά στις δύο εστίες το παιχνίδι.

21:53

67': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, διώχνει ο Βίτορ.

21:48

63': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, άουτ η κεφαλιά του Τζιόλη.

21:47

62': Ο Δημούτσος στη θέση του Πίτου Γκαρσία.

21:46

61': Πολλά μέτρα άουτ το σουτ του Κατσουράνη έξω από την περιοχή.

21:45

60': Κίτρινη ο Βίτορ.

21:45

60': Νέο κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, διώχνει με γροθιές ο Γκορμπούνοφ.

21:44

59': Αντεπίθεση με καλές προϋποθέσεις για τον Ατρόμητο, αδύναμο το διαγώνιο σουτ του Πίτου Γκαρσία, αποκρούει ο Ιτάνζ.

21:43

57': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, κεφαλιά του Αθανασιάδη άουτ.

21:41

56': Σέντρα του Ρατς από αριστερά, κεφαλιά άουτ του Βίτορ.

21:39

54': Κίτρινη ο Πίτου Γκαρσία.

21:36

51': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Πίτου Γκαρσία, λίγο δίπλα από το κάθετο δοκάρι, άουτ.

21:35

50': Ο Κοντοές στη θέση του Κούρου. Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Νιόπλια.

21:35

49': Πρόβλημα για τον Κούρο, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

21:31

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.