0
-
4
20:04

90+3': Κίτρινες για Μπεργκ και Αλόκο μετά τη λήξη του αγώνα.

20:04

90+3': Τέλος του αγώνα.

20:03

90+3': Κίτρινη για τον Γιαννιώτα.

20:01

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:59

89': Κόρνερ για τον Αστέρα. Απομακρύνουν για ακόμα μία φορά οι πράσινοι.

19:58

88': Σουτ του Μαυρία στην αγκαλιά του Θεοδωρόπουλου.

19:52

Εξαιρετικός συνδυασμός των πράσινων, ο Μαυρίας δίνει την ασίστ στον Μπεργκ, που από θέση τετ α τετ πλασάρει εύστοχα και γράφει το 0-4.

19:52

82': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

19:51

81': Νέα καλή ενέργεια του Γιαννιώτα, που σουτάρει από πλάγια θέση, μπλοκάρει ο Στιλ.

19:50

80': Ο Μπεργκ στη θέση του Κουτρουμπή, έκλεισε και ο Αναστασίου τις αλλαγές του.

19:49

79': Αναξιοποίητο και αυτό το κόρνερ.

19:48

79': Μεγάλη ευκαιρία ο Αστέρας. Ο Γιαννιώτας πλασάρει από ευνοϊκή θέση, σε κόρνερ δύσκολα ο Στιλ.

19:47

77': Ο Μουνάφο στη θέση του Μάσα. Έκλεισε τις αλλαγές του ο Βεργέτης.

19:45

75': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί ο Ρόλε, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:43

73': Ο Πράνιτς στη θέση του Νίνη, δεύτερη αλλαγή για τον Αναστασίου.

19:38

68': Νέο κόρνερ ο Αστέρας. Ανεκμετάλλευτο και αυτό για τους Αρκάδες.

19:37

67': Κόρνερ για τον Αστέρα. Εκτελεί ο Ρόλε, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:36

65': Ο Μαυρίας στη θέση του Κλωναρίδη. Πρώτη αλλαγή του Αναστασίου.

19:30

60': Ο Μπαντιμπαγκά στη θέση του Πάρα, δεύτερη αλλαγή για τον Βεργέτη.

19:28

58': Αναξιοποίητο το κόρνερ για τους γηπεδούχους.

19:27

57': Ευκαιρία ο Αστέρας. Ωραία ενέργεια του Γιαννιώτα, που ξεμαρκάρεται και σουτάρει μέσα από την περιοχή, σε κόρνερ δύσκολα ο Στιλ.

19:26

Γρήγορη αντεπίθεση των πράσινων, ο Κλωναρίδης δίνει ωραία στον Καρέλη, που πλασάρει, ο Θεοδωρόπουλος αποκρούει, αλλά δεν συγκρατεί και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα. 0-3 ο Παναθηναϊκός, που καθαρίζει τη νίκη.

19:25

55': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

19:20

50': Κόρνερ ο Αστέρας. Εκτελεί ο Ρόλε, ο Στιλ κάνει άστοχη έξοδο, η κεφαλιά του Αλόκο φεύγει άουτ.

19:19

49': Ευκαιρία ο Παναθηναϊκός. Εξαιρετική ατομική ενέργεια του Κλωναρίδη, που σουτάρει από πλάγια θέση, σώζει ο Θεοδωρόπουλος.

19:15

46': Ο Γιαννιώτας στη θέση του Φερνάντες. Πρώτη αλλαγή για τον Αστέρα.

19:15

46': Έναρξη β' μέρους.