Λήξη της αναμέτρησης, στον τελικό η Γιουβέντους μετά το 1-1 στη Μαδρίτη.

23:35

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:33

89': Περέιρα αντί Πογκμπά για τη Γιουβέντους.

23:32

88': Ο Γιορέντε κάνει ωραία ενέργεια, στρώνει στον Πογκμπά και ο Κασίγιας αποκρούει το σουτ του.

23:28

84': Γιορέντε αντί Μοράτα για τη Γιουβέντους.

23:28

84': Συγκλίνει ο Μπέιλ, κάνει το σουτ και στέλνει ξανά την μπάλα άουτ.

23:25

81': Πολύ αδύναμο σουτ από τον Κρόος, εύκολα μπλοκάρει ο Μπουφόν.

23:23

79': Αλλαγή για τη Γιουβέντους, Μπαρτζάλι αντί Πίρλο.

23:20

77': Κίτρινη στον Λιχστάινερ.

23:19

76': Ο Μπέιλ παίρνει την κεφαλιά από το κόρνερ του Ροντρίγκες και στέλνει την μπάλα άουτ.

23:16

72': Ο Ρονάλντο βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπέιλ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

23:15

71': Ο Μπέιλ πιάνει πολύ καλό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

23:14

70': Κίτρινη στον Τέβεζ.

23:14

70': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Γιουβέντους! Ο Βιντάλ δίνει στον Μαρκίζιο, εκείνος αμαρκάριστος κάνει το πλασέ και ο Κασίγιας αποκρούει.

23:12

68': Βολίδα από τον Ροντρίγκες, ελάχιστα έξω η μπάλα.

23:10

67': Αλλαγή για τη Ρεάλ, Ερνάντες αντί Μπενζεμά.

23:06

63': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ. Πολύ ωραία αναπτύσσεται η Ρεάλ, ο Μαρσέλο δίνει στον Μπέιλ κι εκείνος από κοντά στέλνει την μπάλα άουτ.

23:02

Ο Εβρά κάνει ένα γέμισμα, ο Πογκμπά παίρνει την κεφαλιά και ο Μοράτα στρώνει την μπάλα με το στήθος και σκοράρει με σκαστό σουτ.

23:01

57': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

22:57

53': Σκαστό σουτ από τον Μαρσέλο, άουτ πάει η μπάλα.

22:55

52': Ο Μαρκίζιο δοκιμάζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα λίγο έξω από την εστία του Κασίγιας.

22:53

Στη Ρεάλ η μπάλα στα πρώτα λεπτά.

22:50

22:49

Στον αγωνιστικό χώρο επέστρεψαν οι δύο ομάδες.

22:33

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

22:32

22:30

44': Κίτρινη στον Ροντρίγκες για θέατρο.

22:27

42': Μπαίνει στην περιοχή ο Μπενζεμά, κάνει σουτ στη κλειστή γωνία του Μπουφόν, ο οποίος αποκρούει.

22:27

41': Δυνατό σουτ από τον Ρονάλντο, η μπάλα καταλήγει στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

22:25

39': Δοκιμάζει το πόδι του ο Μπενζεμά εκτός περιοχής και στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:21

Έχει ανεβεί η Γιουβέντους μετά το γκολ που δέχτηκε.

22:17

32': Κίτρινη στον Ίσκο.

22:16

30': Ο Κρόος εκτελεί κόρνερ, ο Μπενζεμά πιάνει την κεφαλιά και ο Μπουφόν μπλοκάρει.

22:15

28': Ο Ρονάλντο περνάει τον Λιχστάινερ, αλλά από καλή θέση προτιμά να κάνει πάσα. Χάνεται έτσι μεγάλη ευκαιρία.

22:13

Ανατρέπονται πλήρως τα δεδομένα πλέον καθώς η Γιουβέντους καλείται να σκοράρει, αν θέλει να περάσει στον τελικό.

22:09

Ο Ρονάλντο επιλέγει να εκτελέσει με δύναμη στο κέντρο και ο Μπουφόν πέφτει δεξιά.

22:09

23': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ!

22:08

22': Πέναλτι για τη Ρεάλ, από μαρκάρισμα του Κιελίνι στον Ροντρίγκες. Αυστηρή η απόφαση. Επαφή υπάρχει, αλλά ο Κολομβιανός πέφτει πολύ εύκολα.

22:06

20': Πολύ καλό σουτ του Μπέιλ από μακριά, αποκρούει ο Μπουφόν.

22:05

Δεν κάνει καλή πάσα ο Μπενζεμά στον Ρονάλντο, κόβει την τελευταία στιγμή ο Εβρά.

22:04

18': Ωραία προσποίηση του Ίσκο στον Εβρά, άστοχο το σουτ του.

22:02

16': Κόρνερ κερδίζει η Γιουβέντους. Το εκτελεί ο Πίρλο, αλλά απομακρύνει η άμυνα της Ρεάλ.

21:59

13': Καλό σουτ ο Βιντάλ εκτός περιοχής, πέφτει και αποκρούει ο Κασίγιας.

21:57

11': Ο Ρονάλντο εκτελεί απευθείας φάουλ και η μπάλα φεύγει ελάχιστα άουτ.

21:54

Κινητική η Ρεάλ μετά τα πρώτα λεπτά.

21:51

6': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ. Ο Μπενζεμά γυρνάει ωραία, κάνει από μέσα αριστερά το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:51

Πατάει καλά στα πρώτα λεπτά η Γιουβέντους.

21:47

1': Ο Μαρσέλο βγάζει σέντρα, ο Μπέιλ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα ψηλά.

21:46

21:45

Όρκος νίκης από τους παίκτες της Ρεάλ.

21:43

21:39

Η Μπαρτσελόνα έχει ήδη περάσει στον τελικό και περιμένει τον αντίπαλό της.

21:36

Υπενθυμίζεται ότι ο πρώτος αγώνας είχε λήξει με 2-1 για τη Γιουβέντους.

21:30

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει ο μεγάλος ημιτελικός ανάμεσα στη Ρεάλ Μαδρίτης και τη Γιουβέντους.