2
-
1
23:36

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:35

90+2': Κίτρινη ο Κιελίνι.

23:34

90+1': Ευκαιρία η Γιουβέντους. Ο Πίρλο γεμίζει στην περιοχή με εκτέλεση φάουλ, ο Γιορέντε κάνει την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, καθαρίζει ο Κασίγιας.

23:33

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

23:30

87': Ο Γιορέντε τσιμπάει την μπάλα από τον Κασίγιας μετά από λάθος του Βαράν, αλλά φεύγει σε πολύ πλάγια θέση, το γύρισμά του κόβεται από τους Ισπανούς.

23:29

86': Ο Χεσέ στη θέση του Μπέιλ.

23:28

86': Ο Περέιρα στη θέση του Τέβεζ.

23:28

85': Κίτρινη ο Ροντρίγκεζ.

23:27

84': Η Ρεάλ έχει μεταφέρει το ματς στο μισό γήπεδο της Γιουβέντους, αλλά δεν μπορεί να βρει διαδρόμους.

23:21

78': Ο Γιορέντε στη θέση του Μοράτα.

23:20

78': Κόρνερ για τη Ρεάλ. Εκτελεί ο Κρόος, απομακρύνουν τον κίνδυνο οι Ιταλοί.

23:18

75': Κίτρινη ο Καρβαχάλ.

23:17

74': Πάνω από τα δοκάρια η προσπάθεια του Κρόος από μακριά.

23:16

73': Αμύνεται σωστά η Γιουβέντους και η Ρεάλ δεν μπορεί να απειλήσει.

23:11

68': Ξεκινά εκ νέου το ματς, όλα καλά με τον Κιελίνι.

23:09

66': Διακοπή στο ματς, έχει ματώσει στο φρύδι ο Κιελίνι.

23:07

64': Ο Μπαρτζάλι στη θέση του Στουράρο.

23:06

64': Καλή στιγμή για τη Ρεάλ με τον Ρονάλντο να μην προλαβαίνει να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα με προβολή.

23:06

63': Ο Ερνάντεζ στη θέση του Ίσκο.

23:03

60': Κόρνερ η Γιουβέντους. Εκτελεί ο Πίρλο, διώχνουν οι Ισπανοί.

23:01

Ο Τέβεζ εκτελεί με δύναμη στο κέντρο της εστίας, ο Κασίγιας πέφτει στην αριστερή του γωνία και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα. 2-1 η Γιούβε.

23:01

58': ΓΚΟΛ η ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ.

23:01

57': Κίτρινη και ο Μαρσέλο.

22:59

57': Κίτρινη ο Βιδάλ.

22:59

56': ΠΕΝΑΛΤΙ για τη Γιουβέντους. Το κερδίζει ο Τέβεζ από τον Καρβαχάλ, σωστή η απόφαση του Άτκισον.

22:58

55': Κόρνερ για τη Ρεάλ. Εκτελεί ο Κρόος, διώχνουν οι Ιταλοί.

22:50

48': Σουτ του Τέβεζ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κασίγιας.

22:49

47': Κίτρινη ο Τέβεζ.

22:48

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:47

22:35

Μοιρασμένο το α’ ημίχρονο. Η Γιουβέντους ξεκίνησε δυνατά και στο καλό της 20λεπτο σκόραρε με τον Μοράτα, αλλά η συνέχεια ανήκε στη Ρεάλ, που κυριάρχησε και ισοφάρισε με τον Ρονάλντο, έχοντας και δοκάρι με τον Ροντρίγκεζ.

22:33

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

22:32

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

22:27

41': Τεράστια ευκαιρία για τη Ρεάλ. Εξαιρετική ανάπτυξη και ταχύτατη μεταφορά του παιχνιδιού από δεξιά προς αριστερά, ο Ίσκο σέντραρε και ο Ροντρίγκεζ εξ επαφής με το κεφάλι σημαδεύει το οριζόντιο δοκάρι. Στη συνέχεια της φάσης ο Μαρσέλο σούταρε μόλις άουτ.