1
-
0
20:56

90+6': Τέλος του αγώνα.

20:54

90+3': Ο Κουλούρης στη θέση του Παπαδόπουλου.

20:53

90+2': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό. Εκτελεί ο Μιλιάζες, καθαρίζει ο Ιτάνζ.

20:51

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

20:51

90': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Μετά από γύρισμα του Πόζογλου ο Παπαδόπουλος σούταρε μόλις άουτ.

20:48

88': Κίτρινη ο Μακ.

20:48

87': Κίτρινη ο Ρικάρντο Κόστα.

20:47

86': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, διώνει ο Σηφάκης.

20:46

86': Ο Μπουσταμάντε στη θέση του Ζίτο. Όλα για όλα από τον Μάντζιο, που κλείνει τις αλλαγές του.

20:44

84': Εκτελεί ο Πελέ, διώχνει με γροθιές ο Ιτάνζ.

20:43

83': Ο Κίτσιου στη θέση του Νομπόα.

20:41

81': Νέα εκτέλεση φάουλ του Πελέ, αυτή τη φορά από πλάγια θέση, πάνω από τα δοκάρια.

20:37

76': Σουτ του Μακ έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

20:35

74': Ο Πόζογλου στη θέση του Περέιρα.

20:34

74': Πολλά μέτρα άουτ εκτέλεση φάουλ του Πελέ αρκετά έξω από την περιοχή.

20:33

73': Ο Μάντζιος ταλαιπωρεί τους αμυντικούς του ΠΑΟΚ μέσα στην περιοχή, κάνει μία σέντρα σουτ, διώχνουν με δυσκολία οι γηπεδούχοι.

20:27

66': Ο Βούκσεβιτς στη θέση του Κατίδη.

20:26

65': Σέντρα του Μιλοσάβλιεφ, προβολή του Μάντζιου από μακριά, στην αγκαλιά του Ιτάνζ.

20:23

63': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Νομπόα, διώχνουν οι αμυντικοί, το δυνατό σουτ του Ρατς έξω από την περιοχή φεύγει άουτ.

20:22

62': Καλή η εκτέλεση του Περέιρα, φεύγει ελάχιστα άουτ.

20:20

60': Κίτρινη για τον Κώτσιο και φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον ΠΑΟΚ στο ημικύκλιο της περιοχής.

20:19

59': Μακρινό σουτ του Πελέ, καμία ανησυχία για τον Ιτάνζ, που μπλοκάρει.

20:19

58': Κόρνερ για τον Λεβαδειακό Εκτελεί ο Πελέ, απομακρύνει ο Παπαδόπουλος στο πρώτο δοκάρι.

20:18

58': Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:18

57': Ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Δυνατό σουτ του Τζιόλη έξω από την περιοχή, δύσκολα σε κόρνερ ο Σηφάκης.

20:16

55': Καλύτερα έχει μπει στο β' μέρος ο Λεβαδειακός, που θέλει να κυνηγήσει από νωρίς την ισοφάριση.

20:12

50': Ο Μάντζιος από πλάγια θέση δοκιμάζει το πόδι του, παράλληλα με την εστία η μπάλα, απομακρύνουν οι του ΠΑΟΚ.

20:07

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:06

46': Ο Μιλοσάβλιεφ στη θέση του Γκόμες.

20:02

19:44

45': Τέλος του α' μέρους δίχως έξτρα χρόνο.

19:42

Ο Παπαδόπουλος εκτελεί με δύναμη στη δεξιά γωνία του Σηφάκη, που πέφτει στην αριστερά, 1-0 ο ΠΑΟΚ.

19:41

43': ΓΚΟΛ ο ΠΑΟΚ.

19:40

42': Κίτρινη ο Ζίτο.

19:40

42': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ. Το κερδίζει ο Περέιρα από τον Ζίτο, είναι ξεκάθαρη η φάση και σωστή η απόφαση.

19:40

40': Περέιρα και Μακ συνδυάζονται έξω από την περιοχή, το σουτ του Σλοβάκου στην αγκαλιά του Σηφάκη.

19:33

33': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Παπαδόπουλο να δίνει έτοιμο γκολ στον Περέιρα, που αστόχησε από κοντά.

19:31

30': Σουτ του Περέιρα, μπλοκάρει ο Σηφάκης.

19:25

25': Μακρινό σουτ του Πελέ, αρκετά μέτρα άουτ. Πρώτη τελική για τους φιλοξενούμενους.

19:20

20': Καλό και δυνατό σουτ του Ρατς, η μπάλα φεύγει άουτ.

19:13

13': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ με τον Σηφάκη να σταματάει ενστικτωδώς τον Περέιρα.

19:12

12': Έχει μπει δυνατά ο ΠΑΟΚ, έχει δημιουργήσει επικίνδυνες καταστάσεις, αλλά ο Λεβαδειακός κρατάει το μηδέν.

19:06

6': Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τους Μακ και Περέιρα να μην βρίσκουν στόχο.

19:01

1': Ξεκίνησε το ματς.

18:53

Σε ένα τέταρτο ξεκινά το ματς ΠΑΟΚ-Λεβαδειακός.

18:45

Καλησπέρα από το a-sports.gr.

Ιτάνζ, Κωνσταντινίδης, Τζαβέλλας, Κόστα, Ρατς, Τζιόλης, Νομπόα, Κάτσε, Περέιρα, Μακ, Παπαδόπουλος
Αναπ: Γλύκος, Πούγγουρας, Κίτσιου, Κουλούρης, Πόζογλου, Γκολάσα και Μαντούρο.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Σηφάκης, Μιλιάζες, Κώτσιος, Τομάς, Μαχαίρας, Πελέ, Ζίτο, Γκόμες, Κατίδης, Γιακουμάκης, Μάντζιος
Αναπ: Τσιντώτας, Τριποτσέρης, Βούκσεβιτς, Μάγκας, Μπουσταμάντε, Μιλοσάβλιεφ και Παππάς.
Διαιτητής ο Μήτσιος (Ηπείρου). Βοηθοί οι Πετρόπουλος (Αρκαδίας) και Τσολάκης (Αθηνών), ενώ 4ος ο Δελφάκης (Αρκαδίας).