21:06

21:06

Λήξη αναμέτρησης, νίκη με 3-1 για τον Ατρόμητο, ο οποίος κλειδώνει τα πλέι οφ.

21:06

Ο Κολοβός φεύγει στην πλάτη της άμυνας του Ατρομήτου, πλασάρει τον Γκορμπούνοφ, ο οποίος αλλοιώνει λίγο την πορεία της μπάλας, και σκοράρει.

21:05

90'+14: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

21:03

Ό,τι θέλει κάνει την άμυνα του Πανιωνίου ο Ναπολεόνι, ο οποίος πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του, ανάμεσα σε αυτούς και τον Παπαδόπουλο, και στη συνέχεια έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

21:02

90+11: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:58

Ο Ναπολεόνι παίρνει την μπάλα στην καρδιά της άμυνας του Πανιωνίου και εκτελεί με ωραίο αριστερό πλασέ τον Παπαδόπουλο.

20:57

90'+7: ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

20:55

90'+4: Νέα φάση με τον Φούντα, ο οποίος κάνει το πλασέ από μέσα αριστερά και ο Γκορμπούνοφ αποκρούει.

20:52

90'+1: Άστοχο σουτ από μέσα αριστερά από τον Φούντα.

20:52

90'+1: Ο Καθάριος βγάζει σέντρα στο δεύτερο δοκάρι, ο Μπακασέτας στρώνει με το κεφάλι στον Κολοβό και ο τελευταίος στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:48

87': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο, η άμυνα του Πανιωνίου δεν διώχνει την μπάλα και το σουτ του Φυτανίδη φεύγει ψηλά.

20:46

86': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Δημούτσος αντί Γκαρσία.

20:45

84': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, ο Καθάριος αντί του Κόρμπου.

20:44

83': Κίτρινη στον Αγκουαζί.

20:41

81': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Γιάννου κάνει προσποιήσεις στην περιοχή, ξεμαρκάρεται, πιάνει δυνατό σουτ στην κλειστή γωνιά του Γκορμπούνοφ κι εκείνος αποκρούει.

20:40

Το παιχνίδι ξεκίνησε και πάλι.

20:39

Τώρα βγαίνει και πάλι το διαιτητικό τρίο στον αγωνιστικό χώρο.

20:34

Αντικείμενα από τους οπαδούς του Ατρομήτου στον πρόεδρό τους!

20:33

Πηγαίνει ο Γιώργος Σπανός στους οπαδούς για να τους μιλήσει και μαζεύεται το πανό.

20:32

Φεύγει για τα αποδυτήρια το διαιτητικό τρίο. Όλα αυτά γιατί δεν κατεβαίνει το περιβόητο πανό.

20:31

Διαβουλεύσεις τώρα με τους διαιτητές να περιμένουν να ηρεμήσει η ατμόσφαιρα.

20:27

Νέα διακοπή στο ματς από τον Ζαχαριάδη γιατί πετούν δυναμιτάκια οι οπαδοί του Ατρομήτου.

20:27

66': Από πολύ μακριά κάνει άστοχο σουτ ο Μητρόπουλος.

20:26

66': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, Καραμάνος αντί Μπρίτο.

20:23

63': Αλλαγή για τον Πανιώνιο, στη θέση του Μπουμάλ ο Γιάννου.

20:23

62':Παράλληλο γύρισμα από τον Μπουμάλ, ο Φυτανίδς κόβει προ του Κολοβού.

20:19

58': Σουτ από πολύ μακριά κάνει ο Φούντας και στέλνει την μπάλα ψηλά.

20:18

Μπροστά από τον πάγκο του Πανιωνίου υπάρχει μεγάλη ένταση με τον διαιτητή να είναι εκεί.

20:16

55': Κόβεται με οφσάιντ ο Φούντας, που έφευγε μόνος του. Έξαλλοι πανηγυρισμοί, όλος ο πάγκος του Πανιωνίου έχει σηκωθεί.

20:13

53': Στη θέση του Καράσκο ο Αγκουαζί.

20:12

52': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο. Ο Μπακασέτας σπάει ωραία την μπάλα στον Φούντα, εκείνος κάνει το πλασέ και η μπάλα κοντράρει στον Λαζαρίδη κι ενώ είχε περάσει από τον Γκορμπούνοφ.

20:08

48': Διαγώνιο συρτό σουτ από τον Μπακασέτα, εύκολα μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

20:06

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

20:04

Επιστροφή στον αγωνιστικό χώρο για τις δύο ομάδες.

19:50

Λήξη ημιχρόνου.

19:47

45'+3: Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο! Ο Μπουμάλ βρίσκει τον Μπακασέτα, εκείνος απαλλάσσεται από τον προσωπικό του αντίπαλο, αλλά κάνει αδύναμο πλασέ στη συνέχεια.

19:44

Έξι τα λεπτά τω καθυστερήσεων λόγω της διακοπής που υπήρχε στα πρώτα λεπτά για το πανό.

19:41

43': Δυνατό σουτ από μακριά από τον Μπακασέτα, εντελώς άστοχο.

19:40

42': Ο Φούντας κάνει εξαιρετική προσπάθεια, πιάνει και από αριστερά εκτός περιοχής δυνατό σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

19:38

40': Κίτρινη στον Λαζαρίδη.

19:38

40': Κίτρινη στον Μητρόπουλο.

19:38

Ένταση ανάμεσα σε Μητρόπουλο και Λαζαρίδη μετά το φάουλ του Μητρόπουλου στον Κιβρακίδη.

19:37

39': Κίτρινη στον Μπακασέτα.

19:37

Ο Ναπολεόνι παίρνει την μπάλα με πρόσωπο προς το τέρμα, την ανοίγει για να περάσει τον Χατζηισαΐα και με δυνατό αριστερό σουτ εκτός περιοχής νικάει τον Παπαδόπουλο.

19:36

37': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

19:35

Βγαίνει γρήγορα ο Γκορμπούνοφ και προλαβαίνει τον Φούντα.

19:31

32': Απευθείας φάουλ από μακριά από τον Ούμπιντες, η μπάλα φεύγει ψηλά.

19:27

Προσωρινή διακοπή, στο έδαφος ο Φυτανίδης.

19:26

Δεν κρατάει μπάλα ο Παναθηναϊκός ως τώρα, αυτό είναι το πρόβλημα του.

19:23

24': Ο Μπακασέτας μπαίνει στην περιοχή από δεξιά, κάνει σουτ με το δεξί και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

19:19

20': Κεφαλιά από το σημείο του πέναλτι παίρνει ο Καράσκο, αλλά μοιάζει περισσότερο με πάσα για τον Παπαδόπουλο.

19:17

18': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Από εκτέλεση κόρνερ ο Καράσκο παίρνει την πρώτη κεφαλιά και ο αμαρκάριστος Ναπολεόνι με νέα κεφαλιά στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

19:14

15': Άστοχο σουτ του Καράσκο, πάνω από τα δοκάρια πάει η μπάλα.

19:12

13': Ο Κούρος βγάζει τη σέντρα από αριστερά, ο Ναπολεόνι πιάνει γυριστό στην κίνηση και στέλνει λίγο άουτ την μπάλα.

19:11

Έχουμε και πάλι παιχνίδι.

19:11

Κατέβηκε το πανό, θα ξεκινήσει το ματς.

19:09

Ο Γιώργος Σπανός πηγαίνει προς τους οπαδούς για να τους ζητήσει να κατεβεί το πανό.

19:08

Το πανό αναφέρεται στους στημένους αγώνες και τονίζει ότι καταστρέφονται οι Κυριακές των φιλάθλων.

19:06

Παρατηρήσεις τώρα από τα μεγάφωνα και προσωρινή διακοπή για ένα πανό που έχουν αναρτήσει οι οπαδοί του Ατρομήτου.

19:05

6': Πολύ αδύναμο το σουτ του Μητρόπουλο, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Γκορμπούνοφ.

19:03

Ο Ατρόμητος είναι ανώτερος στα πρώτα λεπτά, αλλά τελική προσπάθεια δεν έχουμε από κανέναν εκ των δύο.

18:59

18:56

Βγαίνουν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:45

Μπαίνουν στα αποδυτήρια οι δύο ομάδες μετά το ζέσταμα.

18:42

Το παιχνίδι έχει βαθμολογικό ενδιαφέρον και για τις δύο ομάδες. Ο Ατρόμητος με νίκη εξασφαλίζει την παρουσία του στην πεντάδα, ενώ ο Πανιώνιος ψάχνει τρίποντο για να μείνει και μαθηματικά την παραμονή του. Ωστόσο, αυτό μπορεί να γίνει και με ήττα, αν ο Πανθρακικός δεν νικήσει στη Βέροια.

18:37

Καλησπέρα σας, σε κάτι περισσότερο από 20 λεπτά ξεκινάει το ματς του Ατρομήτου με τον Πανιώνιο. Είμαι ο Αντώνης Τσιράκης και θα σας μεταφέρω την εξέλιξη της αναμέτρησης από το Περιστέρι.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Κιβρακίδης, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Κούρος, Κατσουράνος, Μπρίτο, Πίτου Γκαρσία, Ούμπιντες, Καράσκο, Ναπολεόνι.
Αναπ: Μπάρκας, Καραμάνος, Αγκουαζί, Μαρσελίνιο, Μπάλλας, Παπάζογλου, Δημούτσος
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Παπαδόπουλος, Αργυρόπουλος, Χατζηισαΐας, Οικονόμου, Τασουλής, Μητρόπουλος, Κόρμπος, Φούντας, Μπακασέτας, Μπουμάλ, Κολοβός.
Αναπ: Γιαννακόπουλος, Ρισβάνης, Σιώπης, Βλάχος, Γιάννου, Γκέζιος, Καθάριος
Διαιτητής: Ζαχαριάδης (Μακεδονίας) Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Σταθόπουλος (Ηλείας) 4ος: Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)